«Красуня Ляля» опис серій 11-20

"Дворняжка Ляля" опис

«Дворняжка Ляля» – цікавий серіал про кохання. «Красуня Ляля» – це продовження 1 частини серіалу. Опис серій ви можете прочитати в цій статті.

«Красуня Ляля» опис серій 1-10

«Красуня Ляля» опис серій 11-20

11 серія «Красуня Ляля» опис

Микола шокований заповітом своєї матері. Він погрожує опротестувати його. Адвокат просить дослухати його до кінця і повідомляє всім присутнім про те, що «Катя» – дочка Миколи. Микола не вірить почутому – він упевнений в тому, що Катя аферистка.
Ляля приймає рішення не повертатися до столиці, вона переконана в тому, що такий батько як Микола їй не потрібен.
Борис побоюється того, що Катя тепер буде господинею клубу. Беата пропонує збільшити обороти продажу наркотиків в клубі, поки Катя не взялася за управління закладом.
Едик звинувачує Сергія в тому, що той знав про роман Христини та Артура, але промовчав про це.
Ілля Ілліч приїжджає до Лялі, щоб повідомити їй про спадщину, але та відмовляється від клубу. Ілля пропонує їй продати клуб Борису – той висловив готовність викупити частину акцій Лялю.
Ольга знаходить відео-запис покійної Євгенії, в якій та перед смертю просить у рідних прощення і розповідає правду про дочку Миколи, Лялю …

12 серія «Красуня Ляля» опис

Борис і Беата шоковані рішенням Лялі не продавати клуб – це руйнує їх плани з управління клубом і веденню підпільного бізнесу в закладі. Лялю представляють персоналу клубу в якості нової власниці «Луча». Дізнавшись про це, Сергій вирішує звільнитися. Ляля не перешкоджає його рішенню, але повідомляє, що за контрактом він повинен відпрацювати ще п’ять місяців або заплатити неустойку. Сергій в сказі, він розуміє, що йому доведеться відпрацьовувати і терпіти постійну присутність Лялі-Каті поруч.
Антоніна все більше занурюється в депресію, оголошує голодовку. Це тривожить її батька, він відвозить її до лікарні на огляд, де з’ясовується, що Антоніна вагітна.
Ляля просить Едіка повернутися до життя, простити сестру, яка втекла з Артуром, і знову стати начальником охорони «Луча» – вона дуже розраховує на Едіка, віддану, перевірену людину.
Ляля влаштовує перевірку бухгалтерії клубу. В ході перевірки дізнається про те, що Євгенія регулярно спонсорувала Центр реабілітації людей з обмеженими можливостями, який курирує Ольга. Ляля вирішує і далі допомагати грошима Центру.

13 серія «Красуня Ляля» опис

Сергій помічає пильну увагу з боку Лялі після візиту Наталії і намагається налагодити з нею відносини, пропонує прогулятися. Ляля намагається довідатися у Сергія про те, як він ставився до своєї колишньої дружини і чує у відповідь не самі приємні речі про себе. Сергій каже про зраду Лялі. Ляля-Катя вирішує помститися йому і пограти почуттями Сергія. Вона виводить його на розмову про симпатію Сергія до неї. Сергій хоче поцілувати Лялю, але та не дає йому це зробити. Їх розмову перериває Роман, який привіз Лялі неймовірну кількість квітів.
Микола дізнається про зустріч Ольги та Лялі. Вони сваряться.
Іван розуміє, що йому не буде життя у власному домі. Він відмовляється від їжі, Валентина продовжує боротися за його швидке одужання.
Роман хотів було обдарувати Лялю дорогоцінними подарунками, але та не приймає ні перстень, ні сережки, ні шикарне кольє. Це тільки розохочує Романа, він з новими силами приймається залицятися за Лялею і замовляє їй шикарну діадему …

Беата вирішує скористатися конфліктом Лялі і мільйонера Романа в своїх інтересах. Вона показує йому фото посильного в діадемі. Після цього Роман вривається до кабінет до Лялі і погрожує їй помстою.

14 серія «Красуня Ляля» опис

На відкриття меморіальної дошки в Центр приїжджають Микола, Ольга, Ляля. Миколі неприємно слухати виступ Лялі перед гостями Центру, особливо, коли вона називає Євгенію «бабусею». Микола поспішно відвозить Ольгу з відкриття – йому не хочеться, щоб дружина спілкувалася з Лялею. На церемонії присутній також Роман, який жертвує велику суму на розвиток Центру. Ляля дякує йому за це. Роман натякає на те, що виділить набагато більше грошей, якщо Ляля відповість йому взаємністю. Ляля знову говорить Роману, що вона не продається.
Сергію дзвонить Артур, який повідомляє йому, що у них з Христиною все добре. Він просить, щоб їх не шукали.

Ляля розпинає Бориса за те, що показники прибутку в його липових звітах для Євгенії відрізняються від реальних. Вона змушує Бориса повернути всі ті гроші, які недоотримав клуб через його махінації.

Антоніна приїжджає до Марії, каже, що їй не хочеться жити, а також просить Марію допомогти їй з організацією таємного аборту. Марія направляє Антоніну в лікарню.

Вночі, поки Марія спить, Іван насилу виїжджає на візку з будинку і прямує в бік річки …

15 серія «Красуня Ляля» опис

Валентина, а слідом і решта домочадців помічають, що Іван зник. У будинок Свиридова терміново приїжджає Харитонов, Криволап розміщує на телебаченні оголошення про зникнення Івана. Рамір піднімає всю циганську общину на пошуки Свиридова-старшого. Олена прямо запитує у Раміра, чи причетний він до зникнення Івана Ілліча. Рамір заперечує. Марія робить вигляд, ніби страшенно переживає про зниклого безвісти чоловіка. Тумаков намагається її втішити, Антоніна ж як і раніше байдужа до всього. Марія повідомляє Сергію про пропажу, той відпрошується у «Каті» і їде в Привільний, Наталя – з ним. Ляля ревнує Сергія до Наталі.

В Привільному Сергій представляє Наталію як друга. Наталія та Сергій в пошуках Івана виходять до берега річки і виявляють на березі його інвалідну коляску. Марія дуже незадоволена появою цієї жінки, але намагається зображати гостинну господиню. Сергій розповідає Наталі про своє минуле і випадково називає її Лялею.

Ляля просити Іллю з’ясувати, де тепер проживає Ольга Михайлівна, а також проконтролювати виготовлення і установку в Привільному пам’ятників її бабусі і дідуся. Тим часом Ольга живе в реабілітаційному центрі, веде заняття в ізостудії і не відповідає на дзвінки Миколая. Той просить Іллю Ілліча посприяти поверненню Ольги додому, але Ольга не хоче, щоб чоловік її турбував.

Харитонов пропонує Марії видати труп невідомого утопленика за Івана, поки Сергій не в змозі поїхати на впізнання. Марія погоджується. У пориві почуттів Наталя пропонує Сергію одружитися.

16 серія «Красуня Ляля» опис

Наталя каже, що Сергію необов’язково відповідати на її пропозицію прямо зараз. У нього є час подумати. Марія робить вигляд, що впізнала Івана в морзі. Вона зображує скорботу. Сергій важко приймає звістку про смерть батька. Тумаков, Валентина і решта щиро сумують за Свиридовим-старшим. Радіє тільки Рамір: невдовзі він робить Марії пропозицію, але та відмовляється – треба почекати.

Вцілілого Івана Ілліча на березі річки виявляє проїжджавший повз Слава. Він відвозить Свиридова в лікарню Аксёновкі, до фельдшера, який виходжував Ганну Петрівну. Слава попереджає медика, що про місцезнаходження цього пацієнта ніхто не повинен знати. Фельдшер переконує Івана боротися за здоров’я заради його дітей.

Ляля не вірить, що з батьком Сергія і правда щось сталося, вона впевнена, що це був лише привід, щоб побути з Наталією далеко від очей Лялі. Тож невдовзі після його від’їзду Ляля віддає Борису розпорядження організувати кастинг музиканта на місце Сергія. Але ні на кому з претендентів свій вибір зупинити не може.

Зневірившись завоювати Лялю подарунками, Роман намагається взяти дівчину силою в директорському кабінеті клубу, але вчасно з’являється Сергій, який зупиняє оскаженілого Романа. Микола безуспішно намагається через Іллю переконати Ольгу повернутися додому.

17 серія «Красуня Ляля» опис

Сергій б’є Романа. Прибігши Едик витягає Романа з кабінету і разом з охороною клубу викидає на вулицю. Сергій пояснює «Каті» своє тривале відсутність: він поховав батька. Вражена Ляля випадково видає, що знає ім’я Івана Ілліча. Але швидко знаходить виправдання. Пізніше, залишившись одна, Ляля згадує і оплакує Івана.
Фельдшер з Аксёновкі пропонує Славі відправити Івана в столичний реабілітаційний центр Євгенії Черкасової. Вони дзвонять Норі і переконують прийняти невідомого пацієнта без документів. Та спочатку відмовляється, але потім під докірливим поглядом Ольги погоджується. В цей же час в реабілітаційному центрі професор Сидоренко безуспішно підшукує ідеального пацієнта для своєї експериментальної чудо-операції. По приїзді в центр Іван отримує нове ім’я – Віталій Найдьонов. Він відразу привертає увагу професора. Той стверджує, що міг би поставити нового пацієнта на ноги і повернути йому мову. Рамір і Марія бурхливо з’ясовують відносини: він хоче жити з нею і з Андрійком, якого вважає сином, але Марія відмовляє. Вдобавок Олена, розклавши карти, повідомляє Раміру, що той не може одружитися з Марією, так як вона не вдова. Рамір не вірить сестрі і дуже злиться. Тумаков після всіх бід починає пити. Він намагається розбуркати апатичну Антоніну, але нетверезий стан батька справляє на неї гнітюче враження.

18 серія «Красуня Ляля» опис

Побачивши Лялю та Сергія, Наталія тікає. Ляля наздоганяє її і переконує, що між ними з Сергієм виключно ділові стосунки. Ляля каже Сергію, що їй здається, що Наталя закохана в нього. Сергій відповідає, що не любить Наталю. Наталія дзвонить Олексію та призначає зустріч. Олексій пропонує їй почати все з початку. Микола приїжджає до Ольги, але їм не вдається помиритися. В квартиру Черкасових приходить Беата, Галина проганяє її. Борис повідомляє Беаті, що Роман викуповує його частину акцій. Беата вважає, що пора відновлювати продаж наркотиків в клубі. Беата бачиться з Миколою, скаржиться йому на Галину і пропонує йому взяти паузу у відносинах з Ольгою, вона запевняє його, що як тільки Микола перестане їздити до Ольги, вона сама повернеться. Сергій запрошує Лялю в кіно. Ляля бачить афіші циганського театру. Вона рада можливості зустріти старих знайомих. Ляля запрошує Сергія на концерт. Сергій зізнається Наталі, що не любить її. Наталя повертається до Олексія. Антоніна не може більше терпіти пияцтво батька і перебирається жити до Марії. Петя намагається пограбувати будинок Тумакових.

19 серія «Красуня Ляля» опис

Марію забирає «швидка». Співробітник ДАІ повідомляє Антоніні, що її батько загинув. Про ДТП дізнається Сергій, Ляля дає йому відгул, щоб він міг поїхати в Привільний. Марія просить Харитонова посилити контроль над полями діатуріни. Харитонов шокований тим, що це Марія підстроїла ДТП і вбила Тумакова. Про смерть Тумакова дізнається Петя, він клянеться собі в тому, що почне нове життя і доб’ється покарання вбивці Тумакова. Борис віддає Лялі борг і повідомляє, що продав свою частину акцій клубу, але не говорить кому. В клуб приходить Роман. Ляля дізнається, що тепер співвласник він. Ілля не може допомогти Лялі – угода оформлена юридично правильно і є тільки один вихід – домовитися з Романом. Сергій приїжджає в Привільний. Він каже Марії, що готовий звільнитися з роботи і перебратися в будинок Свиридова. Марія відмовляє Сергія кидати роботу в столиці. Ляля звільняє Бориса. Роман погоджується його звільнити тільки з умовою, що звільнять і Едіка. Ляля просить продати їй акції, але Роман вимагає за них астрономічну суму.

20 серія «Красуня Ляля» опис

Антоніна важко переживає смерть батька. Марія вмовляє Раміра погуляти з Антоніною. Криволап отримує анонімний лист, в якому написано, що Марія з Раміром коханці, займаються наркоторгівлею, а Тумакова вбила Марія. Харитонов показує лист Марії. Він просить племінницю бути обережніше і показати, що у неї з Раміром немає відносин. Ольга допомагає Івану розробляти рухи рук. Вона просить у нього дозволу намалювати його портрет. Іван погоджується. Ольга впевнена, коли вона закінчить портрет, Іван вже встане на ноги. Ляля і Сергій обідають разом. Сергій захоплюється «Катею», порівнюючи її зі своєю першою дружиною. Сергій каже, що Ляля обдурила і зрадила його. Марія заявляє Раміру, що той повинен одружитися на Антоніні – так вони зможуть запобігти пліткам про їхній роман, а заодно і отримати землі Тумакова. Рамір не згоден. Марія вмовляє його хоча б позалицятися за Антоніною. Роман намагається підкупити Сергія, щоб той поїхав, але Сергій не погоджується. Галина проговорюється Ользі, що до них часто заходить Беата. Галина повертається в квартиру Черкасових і застає Беату та Миколи в ліжку.

«Красуня Ляля» опис серій 21-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар