«Повернення Лялі» опис серій 1-10

"Дворняжка Ляля" опис

«Дворняжка Ляля» – цікавий серіал про кохання. «Красуня Ляля» – це продовження 1 частини серіалу. Опис серій ви можете прочитати в цій статті.

«Красуня Ляля» опис серій 21-30

«Повернення Лялі» опис серій 1-10

1 серія «Повернення Лялі» опис

З останніх подій у серіалі минуло півроку. Багато чого змінилося у житті Лялі. Після всіх випробувань вона поїхала з міста і живе далеко від цивілізації. Зв’язок вона підтримує тільки з Анною, та й то просить без особливої потреби не турбувати її усамітнений стиль життя. Через шість місяців з’явилася причина: гінеколог, котрий приймав пологи у Лялі, помирає та перед смертю розкриває начальнику колонії Громову таємницю про те, що він продав дитину Лялі іншій жінці. Ляля вирушає на пошуки свого малюка.

2 серія «Повернення Лялі» опис

Громов, Ляля і Анна починають пошуки дитини, всі вони сподіваються, що вона жива. Роман, який деякий час підтримував паралельні відносини з Ліною і Беатою, приймає рішення залишитися з вагітною Ліною. Беата ревнує і хоче розлучити роман з Ліною.

Ляля повертається в Привольний. Без грошей і речей, поселяється в хліві, який стоїть у дворі згорілого будинку. Там її зустрічає здивований Петро.

3 серія «Повернення Лялі» опис

Між Сергієм та Лялею відбувається неприємна розмова. Сергій підозрює Лялю в тому, що вона щось затіяла проти його родини, питає, навіщо вона прикидається бідною і куди поділися її гроші та клуб. Ляля відповідає, що клуб розорився, а в селище вона повернулася тільки тому, що їй більше нікуди йти.

Через Лялю виникає бійка в “Циганському щасті”. Сергій сварить її за це, він впевнений, що разом з нею в селище знову повернуться безлад і розруха.

Марія відправляється на розмову з Лялею, погрожує їй, вимагає покинути селище. Ляля не боїться погроз Марії, питає з усмішкою, що Марія може зробити їй?

4 серія «Повернення Лялі» опис

Беата, маючи частину акцій в своїх руках, вирішує більше впливати на політику клубу – вона вирішує пропонувати багатим клієнтам дівчат на одну ніч, яку вони зможуть провести в клубних апартаментах.

Працівниця місцевого архіву Людмила починає допомагати Лялі з пошуками її дитини. Антоніна старається від Олени перейняти особливості циганської культури.

Вночі хлів, в якому живе Ляля, підпалюють. З вогню її виносить Рамір…

5 серія «Повернення Лялі» опис

Після пожежі Рамір приводить Лялю до себе в будинок і заявляє, що вона буде там жити і допомагати Антоніні по господарству. Олена приймає Лялю насторожено, думає, що вона помститься Раміру за смерть своїх старих, але Рамір аргументи сестри не сприймає.

У будинок Рози та Старої Варі приходить міліція у зв’язку з тим, що коханцеві Рози пред’явлено звинувачення в контрабанді. Під час обшуку в квартирі циганок знаходять валізу з краденими речами, Розу заарештовують.

Наступного ранку в автомобіля, в якому їдуть Марія та Сергій, посеред дороги спускає колесо. Коли вони виходять з машини, лунає постріл. Марія падає.

6 серія «Повернення Лялі» опис

Марія не постраждала від пострілу – вона впала від переляку. Марія впевнена, що в неї стріляла Ляля. Більшість циган селища теж сходяться в цій думці.

Після операції Ольга вже може поворухнути ногами, вона щаслива. Її виписують, вона відправляється в реабілітаційний центр для відновлення. Іван дуже цьому радий, обіцяє бути поруч і допомагати.

Жанна жваво цікавиться Едіком і поводиться так нав’язливо, що він починає її уникати. Проте Марія викликає у нього щире захоплення. Сергій шокує Едіка розповіддю про те, що Катя Громова і Ляля – це одна особа.

7 серія «Повернення Лялі» опис

Едік знаходить Лялю біля будинку барона, але розмова у них не клеїться. Пізніше він намагається з’ясувати у Лялі, як вона докотилася до такого життя.

Артур і Христина повернулися до столиці і тепер живуть в будинку, де раніше жив Едік. Артур балує дружину дорогими подарунками.

Ляля дізнається, що стара Варя опікувалася хлопчиком-сиротою, якого цигани знайшли в снігу якраз після того, як сама Ляля народила в колонії. Дівчина приходить до висновку, що Вася – її син, про що сповіщає Анну Петрівну. Ляля швидко приймає рішення і повідомляє Раміру, Олені і Антоніні, що їде з Привольного.

8 серія «Повернення Лялі» опис

Ляля впевнена в тому, що Вася – її син. Микола просить Лялю не поспішати з висновками – варто зробити тест ДНК. Пропонує їй переїхати жити в його квартиру в Первомайську.

В цей же час в клубі Беата не вірить в можливе повернення Лялі в столицю і тому почувається повноправною господинею закладу – в ньому процвітає розпуста.

Сергій дізнається, що Петро підтримує зв’язок з Лялею. Така поведінка Сергія викликає ревнощі з боку Марії. Ляля отримує результат тесту ДНК. Ляля дізнається, що Вася – не її син.

9 серія «Повернення Лялі» опис

Ляля сильно сумує після звістки про те, що Вася – не її син. Микола не може її втішити, тому просить Анну приїхати в Первомайськ. Харитонов на прохання Марії наводить довідки про нинішнє життя Лялі і дізнається про те, що вона живе в одному будинку з новим районним прокурором.

Ляля запрошує Шуру в Первомайськ з концертом, крім того, вона просить її поговорити з Григорієм, щоб і він, як відомий циганський музикант, допоміг Лялі в реалізації її плану відродження циганської громади в Привольному.

В Привольному з’являється Христина, яка приїхала сюди в пошуках Сергія, їй і Артуру потрібна допомога. Артур заборгував велику суму кредиторам, тепер йому погрожують розправою. Бандити утримують його в полоні.

10 серія «Повернення Лялі» опис

Ляля шокована зустріччю з Іваном. Між нею та Іваном відбувається відверта розмова. Ляля дізнається про події в його житті після того, як вона вперше виїхала з Привільного в столицю. Іван зізнається, що не вирішується повернутися в Привільне.
Марія вирішує налаштувати Едіка проти Лялі, переконує його в тому, що Ляля – аферистка.
Ляля зустрічається з Іллею і радиться з ним з питання продажу клубу – виручені гроші вона хоче витратити на розвиток свого фонду.
Ляля з’являється в клубі – це шокує Беату, яка заявляє, що тепер вона є співвласницею клубу після того, як Роман передав їй свою частину акцій. Раптово в утвореному конфлікті Борис займає сторону Лялі і обіцяє їй допомогти навести порядок в клубі і знайти управу на Беату.
Іван наважується розповісти Ользі трохи про своє минуле життя. Він також каже, що відчуває себе винним перед Лялею і тепер збирається допомагати їй. Ольга пропонує Івану жити разом у її квартирі.
Ліна пропонує Роману купити частину акцій Лялі. Вона обіцяє, що зможе навести порядок в клубі. Ляля вірить в благі наміри Ліни і продає свою частину акцій клубу Роману.
Рамір обіцяє Христині допомогти з боргом Артура. Рамір викуповує Артура з полону.
Іван у розмові з Лялею запевняє її, що Сергій досі любить її. Ляля боїться про це думати. Зараз найважливіше для неї – знайти свого сина. Іван обіцяє допомогти їй у пошуках дитини і відновленні справедливості. Іван пропонує Лялі план дій – єдиний спосіб дізнатися у Марії правду про дитину Лялі представиться їм тільки, якщо Марія виявиться загнаною в кут. Тому Іван пропонує планомірно і дуже філігранно розоряти агрофірму.

«Повернення Лялі» опис серій 11-20

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар