“Дворняжка Ляля” опис серій 11-20

"Дворняжка Ляля" опис

Дворняжка Ляля” зміст серій стане в нагоді, коли пропустите серію улюбленого серіалу. Опис 1-10 серії ви можете прочитати в попередній статті.

“Дворняжка Ляля” опис серій 11-20

11 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля б’є Антоніну з ревнощів, Сергію вдається розняти дівчат. Сергій сердиться на Лялю і та таємно тікає з дому і повертається до своїх старих. Марія радіє від того, що дворняжка покинула її будинок, але незабаром Сергій розуміє, що Ляля приревнувала його тільки тому, що її «накрутила» Марія, і повертає Лялю назад, _ будинок Свиридова. Рамір не залишає своїх зазіхань на Марію, шукає близькості з нею. В Привільне прибуває Рубльов – сищик, найнятий Тамарою для пошуку дитини Миколая від циганки Ради. Микола дізнається про те, що мати за його спиною шукає його дитину, це злить його. В кінці серії Марія дізнається, що вона вагітна …

12 серія “Дворняжка Ляля” опис

Іван щасливий від того, що скоро стане батьком. На честь майбутнього народження дитини він купує і дарує Марії дороге золоте намисто. Марія ж вирішує по максимуму використовувати своє становище для того, щоб вижити Лялю з дому. Ляля ж, дізнавшись, що Марія вагітна, повідомляє Сергію, що теж хоче дітей. Сергій змушений відповісти, що поки вони не можуть собі дозволити завести дітей. Рамір шукає зустрічі з Марією, розуміючи, що вона чекає дитину від нього. Марія ж наполягає на розриві відносин і забороняє йому навіть думати про те, що він батько майбутньої дитини. Рамір задумує замах на Івана, щоб таким чином звільнити Марію від пут шлюбу. Сергій, обмежений у фінансах, вирішує подарувати Лялі старе, але дуже гарне плаття своєї мами. Ляля з вдячністю приймає подарунок. Сергій з Іваном відправляються оглядати угіддя, як раптом звучить постріл – Сергій падає без почуттів на землю.

13 серія “Дворняжка Ляля” опис

Куля проходить крізь плече Сергія. Розслідуванням події займається Криволап – друг і напарник Харитонова. Підозра падає на Раміра, так як усім була відома його неприязнь до Сергія після того, як той «відвів» у нього Лялю. Олена, сестра Раміра, робить все, щоб забезпечити братові алібі, бо розуміє – він стріляв _ Івана, але потрапив _ Сергія. Олені вдається дати хабар Харитонову і той списує подію на шалену мисливську кулю. Марія загрожує Раміру, щоб той не смів більше намагатися зробити її вдовою. Відразу після того, як Сергій поправляється, він разом з батьком їде до Московського _ банку для отримання кредиту на розвиток агрофірми. В відсутність чоловіків Марія продовжує провокувати Лялю. Коли Сергій повертається, він розуміє, що його дружину продовжують ображати _ цьому будинку, і він вирішує разом з Лялею відправитися жити до її старих. Сергій намагається звикнути до незвично скромного для нього побуту в будинку Лялі. В кінці серії Сергій дізнається, що банку відмовив агрофірмі в кредиті.

14 серія “Дворняжка Ляля” опис

Сергій у відчаї – без кредитних грошей батько знову не зможе виплатити йому частину спадщини. Іван вирішує продати агрофірму, але Марія противиться цій ідеї, тому що боїться втратити таким чином останні ознаки добробуту. Сергію надходить пропозиція від Артура по заробітку непоганих грошей. Історія ризикова – йому належить відправитися в круїз на яхті. Подробиці підприємства Сергій дізнається тільки на борту. Звісно, якщо погодиться. Сергій приймає пропозицію Артура. Він бреше батькові, що їде на гастролі за кордон – на півроку, а то й більше. Ляля не хоче відпускати Сергія одного, проситься їхати з ним, але той наполягає, що вона повинна залишитися тут – їй, як мінімум, потрібно закінчити школу. Олена, дізнавшись, що Сергій їде, розуміє, що агрофірма залишиться без нагляду – Івану до неї немає особливої ​​справи. Для неї це значить, що в селищі знову можна вирощувати і продавати наркотики. Сергій відлітає. Марія рада – у неї розв’язані руки для усунення Лялі. На яхті Сергій знайомиться з її власниками – сімейною парою, Олексієм і Наталею. Разом вони на замовлення багатих клієнтів шукають і нелегально ввозять в країну археологічні цінності. Також Сергій дізнається про своє завдання на борту: Сергію належить за документами стати фіктивним господарем яхти, який опиниться у в’язниці в разі провалу підприємства.

15 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля повідомляє про свою вагітність Ганні Петрівні, а також Дінарі і Гриші. Вони щасливі. Сергій у цей час перебуває на яхті у відкритому морі, тому телефонного зв’язку з ним немає. Ляля переживає через це. Рамір пропонує Марії вирощувати травичку на землях агрофірми. Можливість розбагатіти здається їй привабливою. Рамір, Олена і Харитонов обговорюють плати посадки травички під видом екзотичних прянощів. Від Горана ці задуми приховують, як і від Івана, якому Рамір бреше про те, що теплиці на території агрофірми потрібні для вирощування салатної зелені і т. д. Іван дає добро на споруду теплиць. Ляля повідомляє Івану, що він скоро стане дідом. Іван в захваті від цієї новини, на відміну від Марії, яка, дізнавшись про вагітність Лялі, непритомніє. Прийшовши до тями, вона зображує радість і навіть наполягає на тому, щоб Ляля повернулася в будинок Свиридова і жила в хороших умовах. Але радість Марії награна, оскільки поява ще одного спадкоємця Свиридова може перекреслити її мрії про те, щоб стати єдиною і повноправною господинею дому та бізнесу. Слава і Валентина не вірять в щирість Марії і підозрюють недобре Не в змозі подзвонити коханій дружині, Сергій вирішує писати їй листи. Олексій відбирає листи, читає їх, щоб уникнути витоку інформації, і сам відправляє.

16 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля повертається в будинок Свиридова. Марія прикидається, ніби щиро просить у неї вибачення за минулі образи, і Ляля прощає. Марія розігрує спектакль і старанно зображає подругу Лялі – дарує їй подарунки, запрошує старих Рубінових на вечерю. Анна підозрює Марію в нещирості і просить Валентину бути напоготові. Валентина підозрює, що Марія може спробувати отруїти Лялю, тому вирішує, що буде готувати їжу для дівчини сама.
Марія наказує Зінаїді прикидатися відданою слугою Лялі, а також забирати з пошти всі листи, які будуть приходити Свірідовим і Рубіновим. Зінаїда приносить Марії листа Сергія для Лялі. Марія читає їх і спалює. З забобони Ляля просить усіх, хто знає про її вагітність, зберігати це в таємниці. Олексій сильно ревнує Наталю до Сергія, влаштовує сцену.
Микола скандалить з Євгенією через організовані нею пошуки спадкоємця. Від пережитого стресу Євгенії стає погано.
Начальство хвалить Харитонова за проведення успішної операції з вилучення насіння галюциногенних рослин. Але насправді Харитонов не знищив посівні матеріали, а привласнив. Марія відкидає залицяння Раміра і відмовляє на його пропозицію кинути чоловіка і вийти заміж за нього.

17 серія “Дворняжка Ляля” опис

Марія влаштовує істерику через зникнення намиста. Коли пошуки в будинку Свиридова не дають результату, вона впевнено заявляє, що прикрасу вкрали. Щоб не провокувати виникнення чуток, Іван пропонує звернутися до перевіреного колеги Харитонова – Криволапу. Харитонов і Криволап опитують домашній персонал, оглядають будинок, але не виявляють слідів проникнення. Тоді Криволап пропонує оглянути ще й будинок Рубінових. Марія зображує обурення, але Ляля дає згоду на обшук. Слава і Валентина підозрюють, що намисто зникло неспроста. Під час обшуку в кімнаті Лялі Криволап знаходить намисто. Ляля вражена, вона не розуміє, звідки воно взялося. Марія, дізнавшись про це, імітує непритомність. Під час обшуку двору Рубінових Харитонов знаходить пакет з наркотиками. Від сильних емоцій у Гриші трапляється повторний інсульт. Лялю заарештовують. Валентина натякає Івану на причетність Марії до зникнення намиста, але він відмовляється в це вірити. Іван дає грошей на лікування Гриші, запевняє Рубінових в тому, що міліція розбереться, хто підставив їх внучку. Після того, як адвокату не вдається змусити Лялю написати щиросердне зізнання, на неї починає тиснути Криволап, погрожуючи заарештувати її бабусю з дідусем. Ляля відмовляється підписувати зізнання. Сергій та Наталя на яхті захоплено спілкуються про музику. Олексій спостерігає за ними, згораючи від ревнощів. Цигани збирають гроші на адвоката для Лялі і підписують петицію на захист дівчини.

18 серія “Дворняжка Ляля” опис

У поїзді Рамір б’є Ганну Петрівну по голові, та втрачає свідомість. Працівники залізниці визнали Анну мертвою, тому її везуть в сільську лікарню Аксёновкі і залишають в морзі. Співробітники лікарні оглядати «труп» не вважають за потрібне, так як у них в самому розпалі пиятика. В міліцію повідомляють про смерть Анни. Почувши цю новину, Харитонов, Криволап і Марія залишаються дуже задоволені. Начальник охорони Едик повідомляє Борису, що помітив наркодилера в клубі «Луч». Борис обіцяє розібратися, але насправді сам у відповіді за присутність наркоторговця в залі клубу і боїться викриття. Беата зображує подругу Ольги для того, щоб втертися в довіру до Черкасових. Антоніна приїжджає в столицю на запрошення Артура. Той намагається зачарувати дівчину. Рубльов по гучному зв’язку доповідає Євгенії про результати пошуків її спадкоємця. Перебуваючи за дверима Микола випадково чує про те, що Рада Рубинова померла. Під враженням від цієї новини, він зривається на Ользі. Пізніше, замість дня народження начальника, Микола відправляється в клуб «Луч», де сильно напивається. П’яного Миколу спокушає Беата, яка в той момент здається йому Радою. Марія, зображуючи турботу і співчуття, їде провідати Лялю в ув’язненні. Марія повідомляє їй про смерть Анни Петрівни. Від стресу у Лялі починається кровотеча, але дитину вдається врятувати. Марія прикидається перед Іваном, ніби жаліє Лялю. Той захоплений добротою дружини.

19 серія “Дворняжка Ляля” опис

Для Харитонова новина про те, що Анна жива, стає неприємною несподіванкою. Разом з Криволапом вони приїжджають до неї в лікарню в Аксёновку. Там Харитонов доручає Криволапу сторожити палату Анни, щоб не пропустити момент, коли жінка отямиться. Микола важко переживає новину про смерть Ради і поводиться з Ольгою грубо, ображає її. До того ж Беата поводиться нав’язливо і дратує Миколая. Але Беата не відступає і продовжує старатися втертися в довіру до Ольги. Пошуки спадкоємця Євгенії приводять Рубльова в будинок Рубінових. Він розпитує Динару про Раду. Але Динара підозрює, що візит Рубльова таїть небезпеку, тому бреше йому про долю дочки і виганяє.
Артуру вдається спокусити Антоніну. Він намагається завоювати її, обіцяє їй солодке життя. Наталія та Сергій обговорюють план підйому затонулих артефактів, Наталя розповідає пов’язану з ними легенду. Поки Наталя та Сергій зображують молодят на яхті, Олексій божеволіє від ревнощів і злості, а пізніше скандалить з Наталею. Костянтину і Олексію все-таки вдається відшукати і підняти з дна скриня зі скарбами. Вночі на яхту нападають пірати. Динара шантажує Марію і вимагає негайно витягнути Лялю з в’язниці, погрожуючи розповісти Івану про те, що Марія і Рамір – коханці.

20 серія “Дворняжка Ляля” опис

Пожежу в будинку Рубінових гасять всім селищем. Бере участь навіть Рамір. Іван і Горан вриваються в будинок, намагаються врятувати старих, але на них обрушується дах. Рубінові і Горан гинуть, а Іван отримує серйозну травму хребта. Івану роблять термінову операцію, після якої він знаходиться в комі. Коли Іван виходить з коми, з’ясовується, що він не може рухатися і говорити. Вранці Харитонов привозить перевіряючого в Привільне, але на місці будинку Рубінових вони бачать тільки обгорілі уламки. Харитонов заявляє, що будинок, найімовірніше, підпалили навмисне, щоб Рубінові не змогли видати співучасників. Марія поспішає повідомити Лялі про трагедію, зображує співчуття. Ляля страждає. В цей момент їй дуже не вистачає підтримки чоловіка, але нікому не вдається з’ясувати, де знаходиться Сергій, і зв’язатися з ним. Рубльов знову приїжджає до будинку Рубінових в надії все-таки роздобути фотографію Ради, але розуміє, що запізнився.
Корабельній команді Наталії вдається успішно відбитися від піратів, сховатися від погоні і відвезти знайдені артефакти замовнику. Наталя пропонує відзначити вдалу угоду. Випивши вина, жінка зважується признатися Сергію в любові, але той взаємністю не відповідає. П’яний Олексій у припадку ревнощів спочатку хапає Наталю за горло, а пізніше влаштовує бійку з Сергієм і викидає його за борт разом з гітарою. Але Сергію вдається врятуватися, він пливе, тримаючись за гітару. Його виносить на безлюдний острів.

“Дворняжка Ляля” опис серій 21-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар