«Повернення Лялі» опис серій 21-30

"Дворняжка Ляля" опис

«Дворняжка Ляля» – цікавий серіал про кохання. «Красуня Ляля» – це продовження 1 частини серіалу. Опис серій ви можете прочитати в цій статті.

«Повернення Лялі» опис серій 11-20

«Повернення Лялі» опис серій 21-30

21 серія «Повернення Лялі» опис

Після появи Івана, в будинку Свиридова переполох.
Івану належить багато розповісти Сергію про події у своєму житті з моменту його зникнення. Але, в першу чергу, Сергій дізнається від батька про ті злодіяння, які творила проти Лялі Марія, поки Сергій був у плаванні. Іван підтверджує: це Марія розлучила Лялю та Сергія, це вона займалася наркотиками разом з Раміро. Крім того, Іван розповідає про те, що план розорення агрофірми – його рук справа, яку він затіяв виключно для того, щоб натиснути таким чином на Марію і вивідати у неї таємницю дитини Лялі.
Марія панікує через те, що Сергій ось-ось дізнається всю правду про неї. Марія вирішується поговорити з Іваном. Той визнає свою часткову провину в тому, що Марія стала такою. Але коли Марія намагається виправдатися, просить її не брехати – він пам’ятає все, що бачив на власні очі.
Прозрілий Сергій їде до Лялі, щоб просити у неї вибачення за те, що не вірив їй. Ляля відповідає, що після всіх потрясінь у своєму житті вона, здається, розучилася прощати.
Налякана Марія зображує депресію і відмовляється від їжі.
Сергій починає шлюборозлучний процес з Марією.

22 серія «Повернення Лялі» опис

Марія та Іван здають зразки на тест ДНК. Паралельно Марія вирішує посварити Івана з Ольгою, яка залишилася в столиці. Марія таємно відправляє з телефону Івана смс Ользі про те, що він вирішив залишитися в Привільному зі своєю «законною дружиною».
Миколай приходить до Раміра, просити руки Олени, Рамір дає жорстку відмову.
Ольга вирішує приїхати в Первомайськ, не повідомивши про це Івану. Вона входить в будинок в момент розмови Івана та Марії, їй здається, що вони тримаються за руки. Ольга йде. Івану вдається переконати Ольгу, що між ним і Марією нічого немає.
Антоніна намагається переконати Раміра, що той чинить неправильно, забороняючи Олені та Миколі одружуватися.
Сергій повідомляє Лялі, що скоро отримає розлучення від Марії. Він робить пропозицію Лялі. Та погоджується.
Марія, яка як і раніше вдає з себе жертву, намагається переконати Едіка у своїй невинності і залишити його на своїй стороні. Вона переконує його в тому, що Іван її домагається.
Олена розуміє, що благословення від Раміра вона не отримає, і тому вирішує піти з дому – разом з речами вона з’являється на порозі будинку Миколи.

23 серія «Повернення Лялі» опис

Микола приймає Олену в своєму будинку. Та починає обживатися, але у неї не ладяться відносини з Галиною, вона відчуває себе зайвою в будинку прокурора. У підсумку Галина сама вирішує покинути будинок Миколи і повернутися в столицю, допомагати Ользі.
Марія просить Харитонова допомогти організувати вбивство Івана таким чином, щоб підозри впали на Лялю і ту посадили у в’язницю.
Іван отримує тести ДНК, з яких дізнається, що він – не батько, а дід Андрійка. У нього закрадається підозра того, що Андрюша – син Лялі та Сергія, але де тоді дитина Марії? .. Він безпосередньо запитує її про це, але та уникає відповіді. Марія розуміє, що вона загнана в кут.
Олена відвідує Раміра, той намагається попросити її про сприяння, раз вже вона живе в будинку прокурора. Він просить посприяти в перегляді справ несправедливо засуджених. Олена відмовляє – Микола для неї не прокурор, а коханий чоловік.
Відносини Лялі та Сергія розвиваються, вони вирішують на кілька днів усамітнитися в будиночку лісника.
Повернувшись додому, Сергій від Едіка дізнається «легенду» про домагання Івана. Поки Іван намагається пояснити синові, що це маячня, Марія в нападі люті, судорожно готує план вбивства Івана. Вона знаходить у речах Сергія подарунковий мисливський ніж з його викарбуваним ім’ям.

24 серія «Повернення Лялі» опис

Іван з великою крововтратою доставлений в лікарню. Сергій поруч з батьком. У цей час у будинку Свиридова з’являється слідчий Володін, який починає огляд місця події та опитування всіх присутніх.
Ользі у столиці раптово стає не по собі, вона відчуває, що їй терміново потрібно їхати в Привольне.
Зінаїда зберігає на окремій флешці відео вбивства.
Ляля в лікарні поруч із Сергієм, підтримує його в скрутну хвилину. Коли вони удвох повертаються додому, де їх чекає допит слідчого, Марія влаштовує скандал і звинувачує у замаху Лялю.
Ольга приїжджає в Привільне, дізнається про те, що трапилося, мчить до лікарні до Івана. Там вона ні на крок не відходить від його лікарняного ліжка.
У ході розслідування хибна підозра падає на садівника Фініка, але його швидко відпускають. Зінаїда ж тепер живе в страху, вона навіть думає про те, щоб виїхати за кордон.
В кінці серії в багажнику машини Сергія виявляються помилкові докази проти нього, які йому підкинула Марія. Сергія затримує Володін.

25 серія «Повернення Лялі» опис

Володін затримує Сергія за підозрою в замаху на вбивство, той у розпачі. Тепер доля Сергія залежить від того, чи виживе його батько. Вдобавок Валентина не змогла приховати, що напередодні між батьком і сином спалахнула сварка. Ляля впевнена, що замах на Івана – справа рук Марії.
Іван у реанімації, поруч з ним постійно знаходиться Ольга. Ненадовго оговтавшись, Іван встигає сказати їй пару слів, після чого вмирає. На похоронах Ольга непритомніє. Микола дізнається, що його колишня дружина вагітна. Він забирає Ольгу в свій будинок. Самовіддано піклується про неї, підтримує, чим викликає ревнощі Олени.
Сергій за гратами важко переживає смерть батька. На прохання Миколи в Первомайськ приїжджає Ілля Ілліч, але навіть він визнає, що справи Сергія погані, можна лише трохи зменшити термін. Марія натякає Харитонову, що Свиридов-молодший не повинен дожити до звільнення.
Ляля і Жанна обмірковують план втечі для Сергія, Едік погоджується їм допомогти. Але Сергій відмовляється бігти – хоче жити на своїй землі, а не провести життя в бігах. Ляля в розпачі, не може зосередитися на роботі. Микола переконує її, що ще не все втрачено: поки Ілля Ілліч затягує розслідування, вони виграють час, щоб знайти справжнього вбивцю.

26 серія «Повернення Лялі» опис

Сергій відмовляється підписувати щиросерде визнання і наполягає на тому, щоб Володін продовжував шукати докази проти Марії.
Марія збирає циган в кафе Соні і намагається переконати їх, що Лялині новаторські ідеї знищать самобутність і традиції ромів. Частина циган погоджується з Марією. Рамір попереджає її, щоб вона більше не каламутила воду в циганській громаді, інакше буде мати справу з ним. Незабаром в теленовинах з’являється негативно забарвлений репортаж про Лялю. Та розуміє, що ризикує остаточно втратити довіру посельчан. Обурені цигани йдуть до барона, той обіцяє організувати збір громади.
Якийсь вищий чин дає розпорядження Миколі не копати під Харитонова, його справу передано в область. Микола бере відпустку і їде до столиці, щоб підтримати Ольгу в нелегкий час. На запрошення Ольги Олена їде з ним. У столиці вона відчуває себе чужою, їй ніяково. Микола постійно доглядає за Ольгою. Залишившись одна, розчарована Олена збирає речі і їде.
Завдяки «жучкам» в будинку Свиридова Едик з’ясував, що Марія збирається відновити в Привільному посадки діатуріани. Едик розчарований в Марії. Але вона поводиться обережно. Тоді Жанна пропонує налякати її, змусити зробити помилку. Едик дзвонить Марії і зміненим голосом каже, що це вона убила Івана.

27 серія «Повернення Лялі» опис

Олена повертається в будинок барона. На дзвінки Миколи не відповідає, Раміру і Тоні повідомляє тільки те, що пішла сама. Дізнавшись про те, що цигани збунтувалися і не хочуть мати справу з фондом Лялі, Олена вирішує піти на збір разом з братом. На зборах Ляля з усіх сил намагається довести, що використовує землі громади за призначенням – на благо самих циган.
Сергій повідомляє Володіну, що підозрює Марію в організації замаху на нього. Володін говорить з Марією, блефує, змушуючи її нервувати. Вона майже проговорюється.
Харитонов поспішає передати справу Сергія в суд, про це дізнається Микола.
Ольга засмучена від’їздом Олени, розуміє, що перетягнула на себе всю увагу Миколая. Тим часом Ляля намагається переконати Олену в тому, що Микола любить її, але та відмовляється говорити на цю тему.
Криволап просить циганку Шуру перевезти його в своєму театральному фургоні через кордон. За грошову винагороду Шура погоджується. Під час привалу в поле Криволап випиває разом з циганами. Пізніше цигани їдуть, випадково забувши Криволапа, відвозять у фургоні тільки його рюкзак. У рюкзаку вони виявляють велику суму грошей. Криволап, залишившись ні з чим, вирішує вимагати у Марії гроші за мовчання.
Зінаїда зближується з Антоніною – просить допомогти їй з англійською. Розповідаючи Антоніні про свої закордонні наречених, Зінаїда проговорюється, що не чекає від Марії нічого хорошого.

28 серія «Повернення Лялі» опис

Після ночі з Григорієм у Марії з’являється нав’язлива думка про те, що вона нарешті знайшла своє щастя. Вона тисне на жалість, говорить про те, як нещасна, розповідає про недавні події у своєму житті, винить у смерті свого чоловіка Сергія.
Ляля дізнається про стосунки Марії та Григорія. Вона шокована цим, намагається переконати одного в тому, що Марія водить його за ніс.
Ольга, яка лежить у лікарні, наполягає на тому, щоб Микола вирушав у Привільне, відновлювати стосунки з Оленою.
Криволап з’являється в селищі, знаходить Марію і шантажує її – вимагає грошей за своє мовчання. Крім того, Криволап зустрічається з Харитоновим і також вимагає у нього грошей за мовчання і від’їзд до столиці. Харитонов вибиває у Марії грошей і відправляє на них Криволапа до столиці, жити там тихо і спокійно до потрібного моменту.
Марія малює собі картину щасливого майбутнього разом з Григорієм в Привільному, але той не готовий переїхати жити в село. Він ставить їй ультиматум: вона або їде разом з ним в Європу, або залишається тут одна.

29 серія «Повернення Лялі» опис

Марію затримують, а Сергій, у зв’язку з новоявленими подробицями справи, випускають з в’язниці до суду. Ляля щаслива, що Сергій знову на волі.
Рамір дізнається про арешт Марії, у нього з’являється здогад, що до цього причетна Антоніна, хоч він і просив її триматися подалі від Маші. Антоніна не заперечую цього, а лише говорить про те, що справедливість повинна восторжествувати.
Харитонов відвідує Марію у в’язниці, каже, що становище її практично безвихідне. Все, що їй залишається – це косити під божевільну, щоб не сидіти на зоні, а відбувати термін в спецклініках, де умови для неї будуть краще – він буде давати хабарі, кому треба.
Микола приїжджає до Олени, щоб поговорити. Олена не хоче його слухати і заявляє, що між ними все скінчено. Микола зневіряється і збирається повернутися в столицю.
При зустрічі зі слідчим Володіним Марія заявляє, що вбила Івана не по своїй волі, а лише тому, що їй так веліли «голоси», які вона постійно чула. При сусідках по камері Марія поводиться так само показово божевільно.
Олена відвідує Стару Варю і та попереджає її про небезпеку, яка загрожує маленькому Васі, причому шкоду йому заподіє його рідна мати.

30 серія «Повернення Лялі» опис

Іван в інвалідному візку – виявляється видінням Марії.
Рамір тяготиться думками про своє минуле. Він близький до розкаяння і здачі міліції.
Марію визначають у психлікарню. З нею намагається налагодити контакт санітарка, зацікавлена в матеріальній частині питання. Марія грубо відповідає їй, що за неї вже давно замовили слівце в цій лікарні, і санітарці ніхто нічого платити не буде.
Микола викликає Сергія на серйозну розмову, він хоче краще пізнати людину, яка ось-ось одружується з його донькою. Сергій запевняє Миколу в тому, що у них з Лялею все буде добре.
Антоніна дізнається про вагітність Олени. Та просить Антоніну поки не говорити про це Раміра.
У Марії починаються бачення – їй усюди ввижається Григорій.
Микола закінчує збір матеріалу для відкриття справи проти Харитонова.
Психіатр запевняє Володіна, що Марія симулює, хоча у неї і виявлено розлад особистості, яке, втім, не позбавить її від кримінальної відповідальності. Експертиза потребують ще деякого часу. Пізніше, Володін переказує цю розмову Миколі. Обидва розуміють, що лікар темнить – швидше за все, з ним уже «попрацював» Харитонов.
Злопам’ятна санітарка Раїса робить життя Марії в психлікарні нестерпною – постійно пакостить їй.
Марія не може терпіти таких умов і тому просить при зустрічі з Харитоновим влаштувати їй втечу. Харитонов відмовляється, посилаючись на небезпеку такого підприємства. Марія розуміє, що більше не може розраховувати на дядю.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар