«Повернення Лялі» опис серій 11-20

"Дворняжка Ляля" опис

«Дворняжка Ляля» – цікавий серіал про кохання. «Красуня Ляля» – це продовження 1 частини серіалу. Опис серій ви можете прочитати в цій статті.

«Повернення Лялі» опис серій 1-10

«Повернення Лялі» опис серій 11-20

11 серія «Повернення Лялі» опис

Ляля розповідає Раміру, що у неї є гроші і розповідає йому свої плани – побудувати Привільному школу і відкрити фонд імені Рубінових.

Дочка Раміра та Антоніни Заряна починає хворіти. Рамір говорить Олені, що він упевнений в тому, що хвороба Зоряни – це покарання йому за смерть старих Рубінових. Рамір хоче зізнатися Антоніні у всіх своїх гріхах, але Олена відмовляє його. Зоряну госпіталізують, Антоніна їде разом з донькою до лікарні.
Зінаїда повідомляє Марії про збори в «Циганське щастя» з приводу благодійного фонду Лялі. Сергій влаштовує Жанні екскурсію на агрофірму. Поки Сергій розмовляє в офісі по телефону, хтось вливає бідон з молоком рідину, що містить кишкову паличку. Едик зупиняє Соню, яка приходила до родички, яка працює на агрофірмі. Жанна просить Едіка придумати, чим вона може бути корисна агрофірмі.
Ляля і Петя оглядають ділянку Рубінових. Ляля нарікає, що він занадто маленький, щоб на ньому помістилася і школа, і стадіон. Ляля цікавиться, кому належить ділянка поруч. На зборах Ляля розповідає землякам, що хоче створити благодійний Фонд розвитку циганської культури, побудувати школу для ромських дітей, стадіон, бібліотеку. Не всі підтримують цю ідею. Слово бере Рамір і переконує циган, що це необхідно.
Марія і Харитонов гадають, хто ж Ляля прокурору і навіщо вона повернулася. Марія припускає, що Ляля вирішила їй помститися.
Ляля цікавиться у Раміра, чи зможе селищну раду виділити землю під школу. Олена згадує, що є ділянка, термін оренди на який закінчується завтра. Орендувала цю землю раніше агрофірма «Привольна».
Сергій повідомляє Марії, що в молоці виявили кишкову паличку. Він їде на агрофірму, щоб з усім розібратися. Жанна напрошується їхати з ним.

12 серія «Повернення Лялі» опис

Рамір і Олена вирішують, що вони повинні виграти справу, щоб земля дісталася Лялі під будівництво школи. Валентина повідомляє Лялі, що Марія подала суд на селищну раду через ділянку.
Хтось знову підливає рідину з кишковою паличкою бідони з молоком. Едик і Сергій збираються особисто супроводжувати партію молока місто. Сергій впевнений, що цього разу все буде добре. Едик їде на агрофірму за додатком до договору і зустрічає Валентину, що виходить з двору агрофірми.
Ляля і Микола обговорюють позов Марії суд. Микола пропонує попросити допомоги Іллі Ілліча. Ляля каже, що йому ж можна доручити і пошуки її сина. Ілля погоджується допомогти.
Сергій і Едик повернулися разом з сировиною – молоці знову виявили кишкову паличку. Марія звинувачує Валентину в тому, що це вона спеціально заражає молоко.
Марія наймає людину з газети, щоб той написав розгромну статтю про фонд Лялі. Марія каже Раміру, що може відкликати позов, якщо Рамір перестане допомагати Лялі. Рамір відмовляє. Марія погрожує, що більше він не побачить свого сина.
Олена просить Миколу, щоб той дозволив їй забрати Васю Привільне на кілька днів. Микола погоджується.
Стаття про Лялю виходить. Незадоволені цигани приходять і вимагають пояснень. Лялі вдається відстояти своє чесне ім’я і знову розташувати односельців до себе. Жанна просить Лялю дозволити їй допомагати зі справами фонду. Ляля погоджується.
У газеті Первомайська публікують розгромну статтю про кишкову паличку виявлену в продукції агрофірми Свиридова. Марія впевнена, що всі біди через Лялю, вона вимагає у Харитонова позбутися Лялі. Харитонов намагається налякати Лялю.

13 серія «Повернення Лялі» опис

Всі покидають кафе. Свято зірвано, Марія радіє. Ляля пропонує відсвяткувати по-циганськи, під відкритим небом. Біля вогнища Григорій співає, Людмила і Жанна танцюють. Рамір каже Лялі, що та врятувала ситуацію.
Микола зізнається Лялі, що йому дуже сподобалося торжество. Ляля каже, що дзвонив Ілля Ілліч, після розмови з ним у Лялю з’явилася надія, що її син живий.
Григорій гостює у Свиридова. Марія розповідає йому, що Ляля недолюблює її, так як вона як і раніше закохана в Сергія. Григорій їде, Ляля проводжає йому на вокзалі.
Микола розповідає Олені про своє перше кохання – Раду. Микола підвозить Олену додому. Олена знайомить Миколу і Антоніну. Антоніна зауважує, що Микола небайдужий до Олени.
Лялі дзвонить Петя і повідомляє, що батьки циганки Карини з селища хотіли видати ту заміж, а вона втекла з дому. Ляля приїжджає в «Циганське щастя» і дізнається, що батько побив Карину за те, що вона не хоче заміж, а хоче закінчити школу і вчитися співати. В цей час до кафе приходять цигани і родичі Карини. Ляля просить Петю вивести Карину через чорний хід, а сама зустрічає циган. Карина ночує у Лялі, а вранці Ляля відправляє її циганський театр, де їй допоможуть підготуватися до вступу.
Ляля залагоджує конфлікт з батьками Карини і визнається Раміру, що це вона допомогла дівчині втекти. Вона пропонує не видавати дівчат до шістнадцяти років заміж і без їх згоди. Цигани шоковані. Олена і Петя підтримують Лялю. Олена та Антоніна вмовляють Раміра підтримати пропозицію Лялі.
На агрофірму приходять перевіряючі-екологи – стоки агрофірми забруднюють річку. Марії доводиться відкупитися від екологів.
Харитонов та Криволап вирішують підставити Миколу.

14 серія «Повернення Лялі» опис

Микола запрошує Олену у кіно. Олена просить Антоніну допомогти їй з вибором наряду.
Жанна знову просить Сергія взяти її з собою на агрофірму. Жанна вмовляє Сергія показати їй бойню. Сергію доводитися зайнятися проблемами агрофірми, він просить одного з працівників показати Жанні бойню. Жанна заходить лабораторію і імітує непритомність. Поки працівник біжить за водою для Жанни, та виливає вміст ампули один з чанів.
Криволап і Харитонов вирішують залякати Лялю. Ляля виявляє, що хтось проколов шини її машини і залишив записку з погрозами.
Микола зустрічає Олену біля входу кінотеатр. Олена збентежена, Микола вважає, що вона чудово виглядає. Сергій пропонує Марії піти в кіно. Біля входу в кінотеатр вони стикаються з Миколою та Оленою. Марія грубіянить Олені, а Миколі каже, що його супутниця – шахрайка, як і всі цигани. Микола заступається за Олену.
Едик застає Жанну за тим, що вона фотографує документи агрофірми. Едик забирає фотоапарат, але жодної фотографії ньому немає. Едик оголошує Сергію та Марії, що Жанна – шпигунка. Сергій захищає Жанну.
На ганку Ляля знаходить мертву кішку і чергову записку.
Валентина картає Едіка – Жанна пішла з дому Свиридова, а вже пізно, з нею може щось трапитися. Едик впевнений, що з Жанною нічого не станеться. Марія каже Сергію, що не слід було так просто відпускати Жанну, вона впевнена, що Жанну найняла Ляля.
Жанна вибачається перед Лялею, що прокололася перед Едиком. Хтось розбиває вікно каменем. Жанна прикриває Лялю, а після знаходить кулю. Лялі доводиться розповісти Миколі про погрози. Жанна стає охоронцем Лялі.

15 серія «Повернення Лялі» опис

Сергій та Марія відвозять Лялю її будинок у Первомайську. Марія вимагає від Лялі вибачень за те, що вона розоряла агрофірму, і відшкодування збитків, але Ляля відмовляється – у Марії повинно було залишитися достатньо грошей від наркоторгівлі. Марія запевняє Сергія, що це домисли. Сергій приголомшений інформацією про те, що Ляля шукала сина, йому шкода її. Марію злить така позиція Сергія – вона вважає, що навіть горе Лялі награне.
Едик дізнається від Валентини подробиці минулого життя Лялі. Він вражений, переглядає своє ставлення до неї.
Після поїздки на кладовищі Ляля убита горем – вона вірить, що її син мертвий. Домашнім не вдається її втішити. Рано вранці Ляля сідає машину і їде до річки медитувати, але налаштуватися у неї не виходить. Вона вважає, що без сина їй нема чого більше жити.
Сергій бреше Марії, що їде місто по робочих справах, насправді їде до Лялі, але та відмовляється з ним спілкуватися. Сергій говорить з Миколою, який стверджує, що кримінальну справу проти Лялю було сфабриковано. Але Сергій все одно не готовий пробачити Лялі її брехню.
Жанна тренується – відпрацьовує удари з єдиноборств. Едик пропонує бути її спаринг-партнером, і Жанна легко валить його з ніг. Едик під враженням: як довго Жанна прикидалася зовсім іншою!
Микола дзвонить Ользі, просить її приїхати і підтримати Лялю. Микола, почувши про нові подробиці, сумнівається, що Марія стала б ховати дитину Лялі. Ольга збирає речі, але тут їй стає погано. Іван наполягає на медичному обстеженні, поїздка відкладається.
Пізніше на прохання того ж Миколи підтримати Лялю приїжджає Анна, але втішити Лялю і привести її до тями хрещеній не вдається.

16 серія «Повернення Лялі» опис

Перетворює Ляля проводить збори в «Циганське щастя», повідомляє про плани відновити будівництво школи.
Професор Сидоренко повідомляє Ользі, що вона вагітна. Але професор попереджає жінку: дитина для неї – величезний ризик. Ольга у відчаї, але згодом разом з Іваном вони приймають остаточне рішення: вагітність зберігати. Ольга щаслива.
Миколай приходить до Олени з квітами, цікавиться, чому вона більше не приходить гості. У розмові розкривається, що Микола знає про те, що Олена раніше займалася наркоторгівлею, але не засуджує її. Рамір, дізнавшись про те, що сестра знову бачилася з прокурором, застерігає їй від відносин з ним, але Олена не слухає. Вона приходить до Миколи гості, вони обговорюють ситуацію з Лялею. Олена припускає, що причина Ляліна туги – Сергій Свиридов.
Ляля повідомляє Миколі, що вже давно здогадалася про їх з Оленою відносинах. Вона абсолютно не ревнує і бажає їм щастя. Микола зворушений.
У Привільне приїжджають потенційні спонсори, Ляля спілкується з ними, показує їм будівництво. Волею випадку Сергій виявляється з ними разом. Він слухає те, що говорить Ляля, бачить, як вона веде справи, і захоплюється нею. Про те, що Сергій провів весь день близько Лялю, Марії оперативно доносить Зінаїда. Марія влаштовує чоловікові сцену ревнощів, чим тільки сердитий йому. Марія розуміє, що може втратити Сергія, вона розпачі.
Ляля бере участь у фотосесії для ділового глянцевого видання. Сергій милується нею з боку. У той же час за Лялею спостерігає якийсь підозрілий тип. Жанна передчуває небезпеку, але Ляля тільки відмахується.

17 серія «Повернення Лялі» опис

Петя, Олена, Ляля і Сергій разом проводять час на березі річки, варять юшку, співають. Відносини між Лялею і Сергієм теплішають.
Не заставши Лялі вдома з ранку, Жанна сильно переживає. Погане передчуття не залишає її, але Микола її паніки не поділяє.
Підозрілий тип, який спостерігав за Лялею, виявляється шпигуном Харитонова.
Криволап завдяки прослуховуванню дізнається про те, що Ляля планує їхати у Халатовку, повідомляє про це Марії. Це зручний випадок позбутися «дворняжки». Марія обіцяє взяти охоронці Лялі на себе, щоб нічого не могло їм завадити. Вона повідомляє Едіку, що тепер абсолютно не проти його відносин з Жанною, і дарує їм два квитки на дводенну екскурсію на теплоході. Жанна спочатку відмовляється – боїться відпускати Лялю одну у Халатовку. Але Ляля запевняє Жанну, що візьме з собою Петю. Едик і Жанна виїжджають. Але коли Петя йде на зустріч з Лялею, йому з надуманого приводу затримують міліціонери. Ляля змушена їхати одна. У халатовскій колонії вона зустрічається з Розою, втішає її і обіцяє допомагати. Пізніше Ляля гостює у Ганни і Громова, натхненно розповідає про фонд та будівництві школи, а на світанку їде назад. Але по дорозі її зупиняє Криволап, переодягнений даішником, присипляє її, притиснувши ганчірку до її обличчя, і викрадає.
Незабаром про зникнення Лялі стає відомо у Привільному, ніхто не може їй додзвонитися. У Первомайську Галина знаходить прощальну записку Лялі, але й Галя, і Микола підозрюють, що щось тут нечисто. Дзвінок Громову підтверджує це: якщо Ляля напередодні була сповнена планів і надій, навіщо вона так поспішно виїхала?

18 серія «Повернення Лялі» опис

Після порятунку Лялі, між нею та Сергієм відбувається близькість. Сергія переповнюють емоції і він зізнається Лялі у любові, каже, що готовий розлучитися з Марією і одружитися на ній. Ляля запитує його про те, чи вірить він у її невинність. Сергій відповідає, що пробачає її за все, що було. Головне – він любить її. Ляля не сприймає такої позиції Сергія, адже вона невинна.
Микола дякує Сергію за порятунок доньки.
По поверненню додому, Сергій запитує Марію про причетність до викрадення Лялі. Та клянеться, що немає до того, що трапилося ніякого відношення.
Криволапа, який влаштував викрадення Лялі, шукають одночасно міліція і Харитонов.
Марія відчуває, що Сергій охолов до неї. Щоб утримати його біля себе, Марія вирішує інсценувати спробу самогубства.
Андрійко нездужає, Марія не проявляє великої участі з цього приводу, дитиною займається Сергій. В момент, коли Сергій збирається везти хлопчика до лікарні, Зінаїда виявляє Марію у ванній з порізаними венами.

19 серія «Повернення Лялі» опис

Кровотеча Марії вдається вчасно зупинити. Марія тисне на жалість, каже, що вона погана мати, вона не хотіла більше жити, щоб не доставляти незручності нікому з близьких, каже, що відчувала себе тягарем останнім часом.
Марію обстежує лікар Аркадій Львович, говорить Харитонову про необхідність психологічної допомоги Марії, але Харитонов відповідає, що його племінниця не потребує допомоги психіатра.
Марія запевняє Харитонова, що пішла на такий ризик тільки тому, що боїться розлучення і цим своїм вчинком хотіла прив’язати до себе Сергія ще на якийсь час.
Ляля дізнається про спробу суїциду Марії, вона відразу розуміє, що та зробила це тільки заради маніпуляції Сергієм.
Марія ж вирішує отримати Едіка у свої прихильники. Вона зображає з себе жертву. Едик вірить їй і починає відмовляти Сергія від ідеї розлучення.
Марія розуміє, що Сергій піде від неї, продовжує нагнітати атмосферу і постійно говорить про те, що більше не хоче жити, розповідає про свої майбутні похорони.
Харитонов говорить Марії про те, що збирає компромат на Миколу. Він доносить на нього обласному начальству, планує повідомити про його зв’язки з Оленою, яка у минулому промишляла наркотиками. Тим самим він планує позбавитися від Миколи і Лялі.
Микола дізнається про те, що хтось доносить на нього начальству, звинувачує його у зв’язках з циганським криміналітетом.
У Ольги загроза викидня, Івану доводиться відкласти свою поїздку до Привільного, де він хотів відкритися Сергію, і повідомити всім про те, що він живий.
Рамір визнається Антоніні, що Андрюша – його син.

20 серія «Повернення Лялі» опис

Марія у розмові з Лялею тисне на жалість, просить її не розбивати її з Сергієм сім’ю. Ляля каже, що у неї немає таких планів, і просить, щоб вони самі розбиралися у своїх відносинах.

Сергій запрошує лікаря для обстеження Марії, той прописує їй антидепресанти.
Сергій шукає зустрічі з Лялею, запитує, чи буде вона з ним разом, якщо він піде від Марії. Ляля відповідає, що хоче, щоб його рішення не залежало від неї.
Ляля розуміє, що любить Сергія, але не може бути з ним, поки він не почне їй вірити.
Ляля проводить збори у кафе, на якому доповідає про успіхи циганського фонду. Після зборів починається святковий вечір, на якому Сергій співає перед усіма їх з Лялею пісню. Марія бачить це і йде з кафе. Після цього у нападі гніву вирішує, що Сергій скоріше загине, ніж дістанеться Лялі. Вона просить Харитонова усунути Сергія так, щоб це виглядало, як нещасний випадок.
Марія планує вбити Сергія за допомогою очних крапель, токсичних при прийомі всередину.
Микола з Оленою їдуть на відпочинок, признаються один одному у найщиріших почуттях.
Марія підливає Сергію каплі у їжу, у нього трапляється серцевий напад, але Едіку вдається його своєчасно реанімувати.
Під час роботи в саду Фінік знаходить пляшечку з-під токсичних крапель, він б’є тривогу. Вони з Валентиною вирішують стежити за Марією, щоб та не змогла нашкодити Сергію.

«Повернення Лялі» опис серій 21-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар