“Сільський романс” фільм

С

Сільський романс – добрый, пронизанный юмором фильм, совершенно не сериального типа. Действительно снят в традициях советского кино и это приятно.

“Сільський романс” актори

Актори: Кирило Жандаров, Олена Аросьева, Михайло Євланов, Тимофій Трибунцев, Олександр Дробітько, Майя Кузьмишина, Дмитро Персін, Олександр Науменко, Олеся Жураковська, Кирило Кашликов, Олександр Данильченко, Ірина Калашникова (II), Тимофій Гудзь, Анатолій Зіновенко, Володимир Липовий, Олена Дудич, Антон Холькін, Ніна Набока, Юлія Гершанік, Світлана Прус

“Сільський романс” опис

Добра й тиха дівчина Катя працює шкільним вчителем у селі Веселово. Незабаром улюблениця сільських дітлахів планує стати дружиною депутата районної ради Андрія, вольової й цілеспрямованої людини.

Катя вирішує запросити на весілля свою рідну сестру, з якою, так вже вийшло, вона не бачилась багато років і не підтримувала зв’язку. Але цій зустрічі не судилося відбутися. З’ясовується, що забута родичка давно померла, але у неї залишився син Альоша, якому тепер 7 років. Його батько Василь відбуває покарання у в’язниці.

Катерина забирає племінника до себе. Але Андрій не бажає приймати до своєї родини чужу дитину і не приховує цього ані від хлопчика, ані від нареченої. Спочатку він вмовляє Катю відмовитись від виховання Альоші, а потім, використовуючи своє службове становище, переходить до інших методів впливу.

У новорічну ніч Альоша безслідно зникає. Катя непокоїться за дитину і поспішає до міліції, щоб заявити про зникнення племінника.

Дільничний Михайло, не зволікаючи, розпочинає пошуки хлопчика…

“Сільський романс” про кіно

Режисер: Анна Гресь
Сценарист: Юрій Тарабанчук
Оператор: Максим Степанов
Композитор: Вадим Борисенко
Художник: Євгенія Лисецька (II)
Продюсери: Ірина Заря, Олександр Ткаченко (II)
Країна: Україна
Виробництво: Нова студія
Рік: 2009
Прем’єра: 16 травня 2009
Cерій: 4
Жанр: мелодрама, сімейне кіно

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар