“Подвійне життя” опис серій

П

Подвійне життя” опис серій серіалу 2013 про любов і зраду в цій статті.

“Подвійне життя” зміст серій

1 серія “Подвійне життя” опис
Катя щаслива в шлюбі з Марком, у них двоє дітей. Коли Марк гине, з’ясовується, що він жив на дві сім’ї. Для Ніни, на якій Марк одружився рік тому наявність у її чоловіка другої сім’ї – теж повна несподіванка. Катя намагається приховати від рідних і друзів зраду Марка і забороняє Ніні з’являтися на похоронах.

2 серія “Подвійне життя” опис
Каті доводиться розповісти дітям про те, що у Марка була інша сім’я. Обидві жінки – і Ніна, і Катя – намагаються зрозуміти, чому Марк так з ними вчинив, сваряться через те, хто буде влаштовувати похорони. Брат Марка Роман намагається їх примирити, щоб на похороні обійшлося без скандалу.

3 серія “Подвійне життя” опис

Побоювання Каті, що законною спадкоємицею Марка стане Ніна, не виправдалися – Марк все залишив їй і дітям. Ніна вирішує зайнятися кар’єрою і, обійшовши співробітника, займає високу посаду. У Каті проблеми з сином – Кирило став абсолютно некерований. Катя знайомиться з учителем Кирила Андрієм …

4 серія “Подвійне життя” опис

Кирило дошкуляє Ніну дзвінками з телефону Марка, потім проникає в квартиру Ніни і залишає нецензурний напис на всю стіну. Ніна звинувачує в цьому Катю, вона збирається звернутися в поліцію …

5 серія “Подвійне життя” опис

У школі у Кирила знову ЧП: учитель радить Каті відвести сина до психотерапевта. Учитель Кирила Андрій і Роман – друзі дитинства. Андрій зізнається Роману, що закоханий в Катю. Ніна знайомиться в нічному клубі з хлопцем, який потім намагається її зґвалтувати. Пережитий стрес Ніні допомагає пережити Роман. Ніна і Роман проводять разом ніч.

6 серія “Подвійне життя” опис

Ніна зізнається Роману, що не хоче нових відносин, а просто хоче завести дитину, і якщо Роман згоден їй у цьому допомогти, вони будуть і надалі зустрічатися. Катя і Андрій зближуються. Любовну сцену матері з учителем застає Кирило. Кирило вважає, що мати зрадила батька, і тікає з дому.

7 серія “Подвійне життя” опис

Андрій закоханий у Катю і хоче проводити з нею більше часу, але Катя вирішила не квапити події: діти повинні звикнути до того, що на місці їхнього батька може бути хтось інший. Роман пристрасно захоплений Ніною, але їй потрібна від нього тільки дитина. Катя дізнається, що Роман і Ніна зустрічаються. Для неї це зрада.

8 серія “Подвійне життя” опис

Каті набрид статус зразкової домогосподарки. Вона влаштовується в лікарню санітаркою. Катя хоче пройти курс навчання, щоб підтвердити свій диплом медсестри. Розірвавши відносини з Романом, Ніна звертається до центру екстракорпоральної медицини, де їй допоможуть завагітніти. Ніна здає аналізи і дізнається, що вже вагітна. Вона повідомляє про це Роману – і вони обидва щасливі.

9 серія “Подвійне життя” опис

На своїй новій роботі Катя знайомиться з Іллею. Між ними відразу виникає симпатія. Катя розуміє, що не любить Андрія. Роман робить Ніні пропозицію. Вона вважає, що сім’ї у них не вийде і вони повинні розлучитися.

10 серія “Подвійне життя” опис

Катя розлучається з Андрієм і збирається поїхати до сестри за кордон. Катя зізнається їй, що покохала іншого, але він зник з її життя. Ніна приходить на УЗД в клініку, де працює Катя. Так Катя довідується про її вагітність, і жінки нарешті миряться. Ніна просить у Романа пробачення. Вона готова вийти за нього заміж. За день до її від’їзду Катю знаходить Ілля. Катя шалено щаслива.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар