“Потрійний захист” опис серій

П

“Потрійний захист” опис серій нагадає про події в серіалі.

“Потрійний захист” опис серій

1 серія “Потрійний захист” опис

Банкір Віктор Новак запрошує на роботу юриста Тамару Воропай, щоб вона допомогла захистити його ділову репутацію. Один з позичальників його банку, Артемов, звинувачує Новака в погрозах і викраденні. Новак просить Тамару залучити до справи її друзів …

2 серія “Потрійний захист” опис

Новак просить Тамару залучити до справи її друзів – оперативника Володимира Калганова (Воху) і Бориса Шульгу (Боба), колишнього колегу Володимира, відомого своїм аналітичним розумом. Однак справа приймає несподіваний поворот. Артемов убитий. І тепер Новак підозрюється ще й у вбивстві.

3 серія “Потрійний захист” опис

Тамара і Новак відправляються до Одеси для укладення великої угоди. Але партнер Новака, Пасічник несподівано гине від пострілу снайпера. У вбивстві виявляються замішані колишні сусіди і друзі юності Тамари.

4 серія “Потрійний захист” опис

Для того, щоб допомогти розібратися в цій справі і знайти справжнього винуватця, Тамара і її друзі Калганов і Шульга розслідують справу про вбивство Пасічника. Паралельно Борис Шульга розслідує справу про давнє вбивство їхнього спільного друга і чоловіка Тамари Макса.

5 серія “Потрійний захист” опис

Викрадена молода дівчина Алла Татарська. Її батько категорично не хоче звертатися в поліцію і просить Воху і Боба знайти її. Він готовий заплатити будь-викуп …

6 серія “Потрійний захист” опис

Батько дівчини готовий заплатити будь-викуп за викрадення, але виявляється, що вже пізно. Друзям належить з’ясувати, що насправді сталося з Аллою і хто в цьому винен.

7 серія “Потрійний захист” опис

Подруга Тамари Лідія Чайковська просить розшукати її зниклого сина Гошу. Він зник у заміському готелі, де Лідія працює …

8 серія “Потрійний захист” опис

Боб їде в заміський готель і виявляє, що Гоша замішаний в якихось темних справах, які призводять до смерті ще двох осіб.

9 серія “Потрійний захист” опис

Тамара і Новак планують весілля. Плани дещо затьмарені тим, що двоюрідний брат Тамари, Тимур лікується від наркоманії в закритій клініці, куди його помістив Новак. Однак відбувається непередбачене – Тимур втік. Де він, що з ним відбувається – беруться з’ясувати Боб і Воха.

10 серія “Потрійний захист” опис

Справа приймає несподіваний оборот, коли втручається наречена Тимура Жанна. А Боб, який продовжує розслідувати смерть Макса Воропая, знаходить нові докази у справі про меньяка, яку Макс вів перед смертю. Йому вдається вибудувати послідовність, з якою маніяк вибирає свої жертви

11 серія “Потрійний захист” опис

Колишні авторитети Князь і Вальтер звинувачують один одного в нечистій грі. Незабаром Князь гине, а Вальтера звинувачують в його вбивстві. Докази говорять, що Вальтер вбивця, але він клянеться Вохі в своїй невинності і просить витягнути з СІЗО.

12 серія “Потрійний захист” опис

Вальтер впевнений, що за гратами його вб’ють. Друзям доведеться розплутати складну справа, що сягає корінням в дикі 90-і, щоб допомогти Вальтеру і довести його невинність. Спливають старі таємниці, і не тільки кримінального світу, а й головних героїв.

13 серія “Потрійний захист” опис

У кафе, де зібралися тихо повечеряти Тамара і Боб, несподівано починається стрілянина. Людина в камуфляжі і балаклаві палить по відвідувачах без розбору. В результаті одна дівчина вбита. Охоронець кафе вказує на свого сусіда, колишнього десантника на прізвище Сова, з яким у нього напередодні був конфлікт.

14 серія “Потрійний захист” опис

Група захоплення відправляється на квартиру до Сови, але там їх чекає ще один труп. Хто і чому вбив цих людей? Але це далеко не єдина проблема – Воху заарештовують за звинуваченням служби внутрішньої безпеки.

15 серія “Потрійний захист” опис

Воха в бігах, і його друзі шукають способи довести його невинність до того, як його зловлять. У цьому їм допомагає Вальтер, у якого є свої способи впливу. Боб впевнений, що Воху підставив Кравець …

16 серія “Потрійний захист” опис

Боб впевнений, що Воху підставив Кравець, маніяк, за яким вони полюють. І знайшовши Кравця, вони зможуть не тільки здійснити правосуддя, а й допомогти Вохі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар