“Пелена” опис серій

П

Пелена” опис серій детективної мелодрами 2018 року в цій статті.

“Пелена” скільки серій – в серіалі 10 серій

“Пелена” опис серій

1 серія “Пелена” опис

Журналістка Оксана Симонова виявляється в епіцентрі скандалу, викликаного її статтею. Вона перейшла дорогу кільком політикам і своєму колишньому чоловікові Кирилу – слідчому з особливо тяжких справ. Щоб зам’яти скандал, шеф Оксани відправляє її на пару місяців «на заслання» – провінційний райцентр, де Оксана має працювати рядовим кореспондентом у районній газеті «Вечірня Пелена».

2 серія “Пелена” опис

Поки сім’я Оксани намагається перебудуватися з міського на сільський побут, сама журналістка примудряється нажити ворога в особі всемогутнього Райхеля, який до цих пір «тримає» весь район, і з яким намагається боротися Камишев. Оксані все більше подобається Валерій. Він імпонує своєю добротою, принциповістю і хоробрістю.

3 серія “Пелена” опис

В Пелені з’являється колишній чоловік Оксани – Кирило, який не втрачає надії зберегти сім’ю. Кирилу доручено розслідувати дивну смерть корумпованого заступника голови адміністрації Кузякина, в причетності до якої підозрюють Оксану.

Кирилу вдається довести непричетність Оксани до смерті Кузякина. Однак симпатії журналістки до колишнього чоловіка це не додає, бо той в нахабну на час розслідування селиться в будинку Оксани, всіляко заважаючи її відносинам з Камишевим.

4 серія “Пелена” опис

Паралельно зі справою Райхеля Оксана розслідує і дивну смерть нареченої Камишева – Насті, яка без причин в день весілля скинулася з моста. Всі шляхи розслідування ведуть до Райхеля. Оксані вдається з’ясувати, що Настю і Кузякина, схоже, вбив один і той же чоловік. Вона думає, що за всім цим стоїть Райхель.

5 серія “Пелена” опис

Шеф поліції, дізнавшись, що Настя не наклала на себе руки, здогадується, хто міг вбити дівчину. Але не встигає нікому нічого розповісти – зникає. Камишев запрошує Оксану провести романтичні вихідні у нього на дачі.

І дівчина погоджується з помсти чоловікові, адже дізнається, що у Кирила в місті є коханка. Райхель за допомогою зв’язків в області намагається «заткнути рот» газеті «Вечірня Пелена». Романтичний вікенд Оксани з Камишевим зриває її дочка Даша, яка тікає з дому. Їй не потрібен вітчим!

6 серія “Пелена” опис

Райхель робить хід конем – дає Оксані докази, що Валерій ніякий не Робін Гуд. Він працював в зв’язці з Кузякіним. Розчарована Оксана пише викривальну статтю, з горя напивається, а потім проводить ніч з чоловіком. І лише після дізнається, що Райхель підставив Камишева

7 серія “Пелена” опис

Оксана хоче написати спростування, але головний редактор відмовляється публікувати статтю без вагомих доказів. До того ж Оксана свариться з чоловіком, який сприйняв їх ніч, як примирення.

Дізнавшись, що Оксана хоче піти від нього до Камишева, Кирило з образи шантажує дружину. Або вони зображують при доньці щасливу сім’ю, або він посадить Камишева. Доказів у нього для цього достатньо.

Оксана через шантаж чоловіка тримає дистанцію з Валерієм. Начальник поліції знайдений мертвим. Кирило підозрює, що його смерть пов’язана з тим, що він міг назвати ім’я вбивці Насті і Кузякина

8 серія “Пелена” опис

Камишев надає Кирилу докази своєї непричетності до корупційного скандалу. Він знаходить в документах адміністрації підтвердження махінацій Райхеля.

Оксана починає підозрювати, що до смерті нареченої Валерія могла бути причетна ревнива Ліда, в шафі якої вона знаходить копію весільної сукні Насті.

Ліда звинувачує Оксану в проникнення в її будинок. Від арешту Оксану рятує Камишев, який переконує секретарку забрати заяву

9 серія “Пелена” опис

Редактор газети все ж друкує на свій страх і ризик статтю Оксани, що викриває Райхеля, прекрасно розуміючи, що його за це, швидше за все, звільнять. Валерій і Оксана влаштовують пастку для Ліди, проте в результаті в пастці мало не виявляється сама Оксана.

Її рятує Кирило. Опинившись загнаною в кут, Ліда намагається вбити Оксану. Її доставляють в лікарню. Ліда ховається на дачі у Камишева. Дівчина просить захисту у фанатично улюбленого нею шефа, шантажуючи Валерія безсторонніми моментами з його минулого. Ошелешена Оксана дізнається, що вагітна.

10 серія “Пелена” опис

Засмучений Кирило думає, що дитина від Камишева, проте не відвертається від дружини. Кирило по-справжньому любить Оксану, і дівчина тільки зараз повною мірою розуміє це. Ліду заарештовують при повторній спробі вбити Оксану.

Валерій робить Оксані пропозицію. Він готовий усиновити її дитину. Арештована Ліда не дає жодних свідчень. Вийшовши з лікарні, Оксана їде на дачу до Валерія, щоб розлучитися. Бачить Камишева, що розмовляє з людиною Райхеля.

Дівчина починає підозрювати, що Кирило мав рацію: схоже, Валерій весь цей час працював на Райхеля. Але подзвонити чоловіку і розповісти про це вона не встигає, адже її помічає Камишев …

У ролях: Володимир Горянський, Олександра Буличова, Олексій Тритенко, Андрій Чадов, Олеся Жураковська, Лев Сомов, Ірина Мак і інші.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар