“Просте життя” опис серій

П

Просте життя” опис серій серіалу і любові і випробуваннях.

“Просте життя” опис серій

1 серія “Просте життя” опис
Сергій і Маша намагаються знайти хорошу роботу, але пошуки не дають результатів, і Сергій влаштовується різноробочим на будівництво. Начальник Борис, хамуватий і грубий, спочатку незадоволений, що Сергій нічого не вміє, але його дружина Наталя зацікавлена ​​новачком і переконує чоловіка прийняти Сергія на роботу.

2 серія “Просте життя” опис
Наталія навідується до Сергія в гості, щоб під приводом турботи подивитися на його дружину. Однак візит переривається приїздом п’яного Бориса. Побачивши, що Сергій одружений і з дитиною, Борис відвозить непокірну дружину додому. Фермер Андрій, не чекаючи розправи Дмитра та Олега, здає свій будинок і їде з села. Новим господарем ферми стає чорношкірий П’єр. Місцеві жителі насторожено зустрічають його, і Маша, бажаючи підтримати нового сусіда, запрошує його на вечерю.

3 серія “Просте життя” опис

Несподівано в село приїжджає колишній чоловік Маші Геннадій, який балотується у депутати. Для виборчої кампанії потрібна участь сина, і хитрий папаша, наговорив Маші небилиць про відпустку на море, відвозить Петю з собою на два тижні. У П’єра та Олени зав’язується роман. Одного разу біля будинку закохані стикаються з батьком дівчини. Недовго думаючи, П’єр представляється нареченим і каже, що має намір одружитися. Батько не заперечує проти їх відносин, але вважає, що братам про них повідомляти рано.

4 серія “Просте життя” опис

Геннадій привозить Петю і з легкістю зізнається Маші, що ніякого моря не було. Зате поїздка «пройшла не даремно» – він став депутатом. Сергію пропонують роботу на новій будові. До його успіху безсоромно приєднується Борис – він має намір зберегти посаду керівника, а Сергія тримати на других ролях. Спочатку Сергій сумнівається – котедж дуже далеко, і він довго не зможе бачитися з дружиною. Але, дізнавшись, що дружина вагітна, дає добро.

5 серія “Просте життя” опис

Після довгих зволікань Маші показують чорношкіру дитину і запевняють, що це її син. Героїня шокована і не розуміє, як таке могло статися. Вона з нетерпінням чекає Сергія, який кудись зник, поки раптом не дізнається, що чоловік був у лікарні і вирішив, що це дитина П’єра. Тим часом Наталія підкидає справжнього сина Шмельових до воріт церкви.

6 серія “Просте життя” опис

Маші важко з дитиною – він постійно плаче і ніби не любить свою матір. Лікарі безсилі допомогти героїні і лише розводять руками. Сергій продовжує працювати на будівництві. Він розчарований у житті і ніщо не радує його. Отримавши велику зарплату, він відправляє гроші Маші, але вона відмовляється від допомоги і просить передати, що вона завжди була вірною дружиною.

7 серія “Просте життя” опис

П’єр витягує з палаючого будинку Машу з дитиною, і їм дивом вдається врятуватися. Коли пожежу вдається згасити, П’єр безслідно зникає. З’ясовується, що П’єра бачили на вокзалі – він виїхав з Новинок. Незабаром стає відомо, що пожежу влаштували брати Олени. На наступний день починається розслідування, і підозрюваним у підпалі стає Сергій, якого бачили біля будинку перед тим, як почалася пожежа. Маша здивована, що Сергій приїжджав, і переконує слідчого, що він не винен. У цей же вечір Сергія заарештовують. Наталя в люті їде в село і накидається на Машу із звинуваченнями, що через неї затримали Сергія.

8 серія “Просте життя” опис

Алена говорить Маші, що її дитина померла. Розуміючи, що Олену теж могли обдурити, героїня вирішує з’ясувати все сама і відправляється в пологовий будинок. Медсестра переймається до Маші і зізнається, що її дитина жива, але де вона – невідомо. Наталія оформляє розлучення з чоловіком і всіма правдами і неправдами підштовхує до розлучення Сергія.

9 серія “Просте життя” опис

Маша змушена залишитися в Москві, щоб доглядати за тіткою, яка перенесла інфаркт. Після повернення племінниці вона швидко йде на поправку і пояснює поліпшення тим, що Маша пробачила її. Сергій з Наталією теж переїжджають до столиці і відкривають будівельну фірму. Наталя не втрачає надії закохати в себе Сергія, але той раніше думає тільки про Машу.

10 серія “Просте життя” опис

Маша і Сергій знову живуть разом. Петя недовірливо зустрічає вітчима, але Сергій робить все можливе, щоб помиритися з дитиною. Наталя в розпачі просить свою матір приворожити Сергія. Та навідріз відмовляється робити приворот, але по картах каже, що Наталі допоможе циганка. Маша шукає свого сина.

11 серія “Просте життя” опис

Приїхавши в Новогорск, героїня з жахом дізнається, що циган вигнали з вокзалу, і пошук доведеться продовжити. Маша їде в циганське село неподалік і в першому ж будинку зустрічає свою стару знайому Лілю, від якої дізнається, що Розу треба шукати в сусідньому селі. Імпульсивний син Лілі Богдан намагається викрасти Віталіка, але його ловлять, і все стає тільки гірше. Місцевий циганський барон Тагор відмовляється віддати Маші дитину і проганяє її з непроханими гостями з іншого табору.

12 серія “Просте життя” опис

Маша в жаху від пропозиції Тагора. Вона просить віддати їй сина і відпустити додому, але барон невблаганний: або Маша залишиться в таборі зі своїм сином на правах дружини Янко, або поїде додому одна. Після недовгих вагань, героїня погоджується на шлюб. Незабаром циганки розповідають їй, що Янко був понівечений в катастрофі, що сталася з вини Тагора.

13 серія “Просте життя” опис

Наталя та Сергій подають заяву в загс. Новоспечена наречена радіє, а наречений байдужий до всього що відбувається. Віктор намагається довідатися, чий ж дитина у нього на руках. Всі факти вказують на те, що хлопчик кинутий, і Віктор хоче усиновити його. Але після сварки з дружиною вирішує відвезти малюка в дитячий будинок.

14 серія “Просте життя” опис

Геннадій, остаточно погрузлий в боргах, від своєї жадібності наживає собі все нові проблеми. Він потай від усіх продає квартиру Машиної тітки, і, отримавши гроші, вирішує втекти. Рішення приходить до нього спонтанно, і Геннадій кидає Петьку одного до приїзду Маші. Але хлопчик, намагаючись зупинити батька, потрапляє під машину.

15 серія “Просте життя” опис

Отець Кирил розповідає Олені про долю його хрещеника. Намагаючись розібратися, хто ж міг підмінити дітей, вони розуміють, що єдина людина, якій це було вигідно – це Наталя. Напередодні весілля Сергій телефонує П’єру, і друг ділиться з ним страшними здогадками, що Наталя замішана у зникненні Віталіка. Розмова при зустрічі прояснює все.

16 серія “Просте життя” опис

Сергій опиняється у квартирі одночасно з поліцією і розуміє, що знайшов свого сина. Наталя, залишившись ні з чим, вирішує помститися Маші, яка, як їй здається, розбила все її життя. Вона підстерігає суперницю на прогулянці з Петром і намагається вбити її шилом.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар