“Поганий хороший коп” опис серій

П

“Поганий хороший коп” опис серій

«Поганий хороший коп» – це детективний гостросюжетний серіал про те, як уживається нова поліція і стара міліція.

1 серія “Поганий хороший коп” опис

Після допиту помер головний підозрюваний. Причетні до перевищення повноважень повинні бути покарані. Крайнім виявився напарником головного героя серіалу Анатолія. Після відпустки герой Євгена Сидихина повертається в рідну ділянку, де його чекають великі зміни в особі нового напарника Вадима, представника сучасної системи правосуддя.

2 серія “Поганий хороший коп” опис

Діти, які грають у дворі, стали свідками вбивства: автомобіль збив на смерть чоловіка. У жертви виявили пристойну суму грошей. Анатолію і Вадиму доручили знайти вбивцю і зрозуміти його мотив. Паралельно з цим вбивством копи зайняті розшуком зниклого хлопчика. Невже ці справи пов’язані?

3 серія “Поганий хороший коп” опис

Вночі вбито лікаря-психолог. Жертві перерізали горло і забрали телефон. Анатолій і Вадим вирішили відразу забракували версію пограбування, адже машину вбитого не чіпали. Перевіривши список клієнтів лікаря, копи виявили, що одним з пацієнтів був раніше судимий Бистров. Перші підозри впали на колишнього зека.

4 серія “Поганий хороший коп” опис

Убитий сутенер Свара. Згідно з розповіддю дівчини, яка викликала поліцію, незнайомець зайшов у кімнату до жертви і відразу пролунали постріли. Після цього вбивця втік з місця злочину. Напарники Анатолій і Вадим повинні знайти, кому перейшов дорогу сутенер і хто наважився на вбивство.

5 серія “Поганий хороший коп” опис

На виїзному корпоративі сталося вбивство. Колектив будівельної компанії вирішив провести дозвілля, граючи в пейнтбол. Безневинна розвага закінчилася трагедією – молода співробітниця була застрелена. Копи сумлінно шукають вбивцю серед колег жертви. Після ж роботи Олексій і Вадим зайняті своїми справами.

6 серія “Поганий хороший коп” опис

На конференції з трансплантації клітин убитий відомий хірург. Світило медицини отруїли ціанідом. Копи намагаються зрозуміти, кому завадив лікар серед 28 запрошених слухачів доповіді. У Анатолія та Вадима складна справа, адже з великої кількості підозрюваних необхідно виявити справжнього вбивцю.

7 серія “Поганий хороший коп” опис

Копи Анатолій і Вадим розслідують вбивство бізнесмена Попова. Підприємця розстріляв невідомий кілер-мотоцикліст. Копи підозрюють дружину жертви, адже у неї є прекрасний мотив — чоловік зраджував і вів дуже вільний спосіб життя. Але крім причини для вбивства, дружина Попова має і гарне алібі.

8 серія “Поганий хороший коп” опис

Копи намагаються знайти вбивцю Гната – сина олігарха. Хлопець був з дуже забезпеченої сім’ї і вчився на факультеті міжнародних відносин. Багатому студенту запропонували стажування в США, на яке заслужено претендував його одногрупник. Напередодні вбивства Гнат зі своєю компанією влаштував веселу вечірку, після якої і виявили труп.

9 серія “Поганий хороший коп” опис

Нова серія присвячена розслідуванню вбивства молодої дівчини, яка промишляла шахрайством. На вигляд приємна дівчина розводила людей на гроші, пропонуючи їм пограти в наперстки. Жертва вже була раніше умовно засуджена. Копи підозрюють хлопця вбитої, який теж може похвалитися кримінальною біографією.

10 серія “Поганий хороший коп” опис

Під час зйомок вбили актора. Вбивство, на перший погляд, виглядає випадковим – жертву застрелили, коли знімали чергову сцену. Хто ж винен у смерті кінозірки, спробують розібратися копи Анатолій і Вадим. Крім складної справи, копів чекають труднощі і в житті.

11 серія “Поганий хороший коп” опис

Копи зіткнуться зі складною справою: вони повинні отримати щиросерде визнання за 12 годин. Мігранта з Молдови підозрюють і звинувачують в умисному підпалі, під час якого загинула дівчина. Через те що прямих доказів виявилося недостатньо, копи повинні зробити все, щоб підозрюваний сам визнав свою провину.

12 серія “Поганий хороший коп” опис

Копи розслідують вбивство тренера з плавання. Тренер загинув у своїй стихії – в воді. Копи встановили, що жертва плавала в басейні, коли вбивця наздогнав її і пристебнув наручниками до сходів. Хто скоїв такий витончений злочин.

13 серія “Поганий хороший коп” опис

У борделі у подруги копа, Зої, вбили клієнта. Анатолій вирішив допомогти своїй знайомій позбутися зайвих проблем і заховати труп. На допомогу в своєму сумнівному заході коп у виконанні Сидихина покликав напарника Вадима. Крім позбавлення від трупа копи зобов’язані знайти злочинця.

14 серія “Поганий хороший коп” опис

У спальному районі серед дня на машину з даху будинку впав труп. Версія про самогубство відразу виявилася помилковою – жертва загинула не від падіння з висоти, а від кульового поранення в лоб. Як розповіла сім’я померлого, він займався продажем музичних інструментів.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар