“Прислуга” опис серій

П

Прислуга” опис серій українського серіалу 2018 року в цій статті.

“Прислуга” опис серій

1 серія “Прислуга” опис

Дружина лікаря, якого звинувачують у вбивстві покоївки, влаштовується працювати в один з будинків фешенебельного заміського комплексу, щоб довести невинність коханого. Паралельно з новоспеченою служницею Мартою розслідуванням вбивства займається приватний детектив Максим, товариш обвинуваченого Антона.

2 серія “Прислуга” опис

У сім’ї Шевчуків, де працює прислуга Рита, дружина колишнього футболіста Діми Вікторія – мріє стати актрисою. Для цього вона навіть зраджує чоловікові з режисером. Марта намагається самостійно з’ясувати обставини загибелі служниці Лари, щоб врятувати свого чоловіка.

3-4 серія “Прислуга” опис

Максим намагається врятувати з вогню записку, яку залишила Лара перед смертю. Марта тим часом дізнається несподівану правду про свою господиню. Порочне коло розпусти зводить всі шляхи до Радзиховських. Щоб відсудити сина, Риті потрібні гроші.

5 серія “Прислуга” опис

Марта знайшла тест на вагітність Лари – виявляється, дівчина була вагітна. Ще з’ясувалося, що судмедексперт Козловський підробив документи про смерть Лари. Щоб дізнатися правду, Марта навіть фліртує з ним.

6 серія “Прислуга” опис

Глядачі дізнаються правду про нещасне минуле Евеліни, яка втратила сина. Вікторія ж грає роль люблячої дружини, але все це – щоб отримати роль в кіно. А Максим і Марта дізналися, що Антон приховував правду від них. Таблетки проти вагітності, які приймала Лара, були прострочені.

7 серія “Прислуга” опис

Випадково Рита почула розмову Марти з подругою і зрозуміла, що вона не проста прислуга. Максим тим часом намагається з’ясувати, хто підсунув Ларі прострочені таблетки, а Марта зводить його з Вірою. Та шалено закохана в Максима. Марта знаходить несподівані докази в будинку Радзіховських.

8 серія “Прислуга” опис

Гіпотеза про те, що Лара могла бути сурогатною матір’ю для дитини Евеліни і Радзиховського не підтвердилася. Марті вдалося дізнатися, що Леонід Радзіховський страждає безпліддям. Евеліна без запрошення прийшла в гості до Вікторії і застукала її покоївку в обіймах Дмитра.

9 серія “Прислуга” опис

Марта знайшла домашнє відео, на якому відображені Лара і якийсь хлопець. Випадково в будинку Старигіна Марта помітила того самого хлопця. А Максим знайшов диск, на якому з Ларою займається сексом Антон. Він вирішив поки не показувати це відео Марті. Наталя вагітна, а Ольга усіма силами намагається зруйнувати сімейне щастя колишнього чоловіка.

10 серія “Прислуга” опис

Старигін випадково сфотографував Марту, яка вивідувала інформацію у одного з «клієнтів» Лари. Марта також знайшла диск, на якому відображені Антон з Ларою. Вона більше не знає кому вірити: своєму чоловікові або Максиму.

11 серія “Прислуга” опис

Старигін помирився з дружиною і вони навіть збираються повінчатися. Віра не може прийняти цей факт і хоче звільнитися. Тим часом Марта пробирається в їх будинок, щоб знайти ДНК Роми. Вікторія подала заяву на позбавлення Шевчука батьківських прав. Єдиний вихід Дмитра – довести, що вона погана мати. У цьому Дмитру допоможе Евеліна, яка випадково в магазині застала кинутого Захарчика.

12 серія “Прислуга” опис

Старигін замовив вбивство Марти, але під приціл снайпера потрапляє Наталя. Філіп збирається тікати з країни. А покоївки хочуть потрапити на вечірку-заручини Старигіна, щоб змусити Філіпа у всьому зізнатися. Чи вдасться Марті і Максиму розкрити вбивство Лари?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар