“Покоївка” опис серій

П

Покоївка” опис серій серіалу виробництва кінокомпанії Star Media.

“Покоївка” опис серій

1 серія “Покоївка” опис

Власник великої готельної мережі Роман Дерябін зацікавлений придбати землю, на якій знаходиться готель Тетяни, для нього дуже важливий цей контракт, так як його компанія зазнає труднощів – їх намагається прибрати з ринку конкуруюча фірма «Адель».

Роман готовий піти на багато що, щоб отримати цю землю. Він зустрічається з Тетяною, пропонує їй великі гроші, але отримує відмову. Він не звик до сентиментів і каже, що вона сама незабаром запропонує йому співпрацю – дуже легко організувати низку неприємностей в такому бізнесі як готельний.

На наступний день в готелі відбувається невелика пожежа. Готель закривається, йдуть перевірки, виписуються штрафи через недотримання правил пожежної безпеки, а на саму Тетяну заводять кримінальну справу за заявою потерпілих постояльців. Шпана б’є чоловіка Тетяни Віктора. Від больового шоку він помирає до приїзду швидкої на руках дружини і сина.

2 серія “Покоївка” опис

Тетяна звинувачує Романа в смерті свого чоловіка, але доказів у неї немає. Сам Роман вражений тим, що трапилося. Тетяна морально розчавлена ​​і боїться за сина, тому відмовляється писати заяву, хоча і впевнена, що це справа рук Романа. Діма йде в нову школу.

Тетяна відносить своє резюме в кадрове агентство. Вона ходить на співбесіди, але її не беруть без рекомендацій, дипломів і досвіду роботи. Заміський клуб (і міні готель при ньому) – особливе місце. Там відпочивають дуже багаті люди, які цінують приватність, спокій і респектабельність. На кожного співробітника – досьє. За всім стежить служба безпеки. Туди влаштовується на роботу Тетяна, навіть не підозрюючи, що Роман причетний до її працевлаштування. І заміський клуб – це частина корпорації, в якій він працює.

3 серія “Покоївка” опис

Тетяна входить в клуб з парадного входу. Вона одягнена скромно, але вишукано, і її спочатку приймають за гостю. Поки на ресепшені Тетяна пояснює старшому адміністратору Елі, хто вона така, за нею, за цікавістю спостерігає Володимир. Він член клубу, один з друзів Романа.

Вирішивши звернути на себе увагу, він дарує Тетяні троянду, але Елла повідомляє, що це всього лише молодша покоївка, а не постоялець готелю. Елла, яка сама спочатку допустила промах і прийняла Тетяну за гостю, відразу не злюбила Тетяну. Вважає її вискочкою і впевнена, що та не пропрацює і тижнz. Але Тетяну не тільки не звільняють, а ще й підвищують на посаді.

4 серія “Покоївка” опис

Тетяна занурюється в життя готелю, мимоволі ділить з постояльцями і співробітниками готелю їх таємниці. Вона швидко входить в довіру до одного з нових співробітників служби безпеки – Сергіz. Колишній військовий, він не знайомий з «примхами» власників.

Тому між ним і одним з постояльців, який рано вранці влаштував невеликий дебош в барі, стався конфлікт. Тетяні вдається зам’яти конфлікт, вона заспокоює постояльця і ​​вмовляє його не скаржитися на занадто завзятого співробітника. А Сергій, в свою чергу, розповідає Тетяні про те, що в готелі служба безпеки регулярно влаштовує перевірки персоналу.

5 серія “Покоївка” опис

В один із днів Тетяна рятує від самогубства Мар’яну – кинуту утриманку багатого бізнесмена Орлова. Тетяна розповідає Мар’яні про свою долю. Вона переконує Мар’яну, що та повинна бути незалежною, ні на кого не розраховувати.

Тим часом син Тетяни Діма потрапляє в непросту ситуацію: він випадково розбиває айфон свого однокласника. Той вимагає відшкодування і навіть ставить Діму на лічильник. Гліб – синок багатих батьків. Діму б’ють друзі Гліба і попереджають, що якщо завтра він не принесе грошей – йому буде погано.

Вранці Діма не приходить в школу. Тоді Гліб з’ясовує, де він живе, наймає лоботрясів-старшокласників, щоб ті вистежили і викрали Діму. Коли Роман приїжджає до Тетяни, вона сидить заплакана, з посірілим обличчям: Діма пропав, а годину тому їй прийшла смс з вимогою викупу.

6 серія “Покоївка” опис

Роман, дізнавшись про зникнення дитини, зв’язується зі своєю службою безпеки. Ті відразу виходять на уявних викрадачів, Рома їде на зустріч з пацанами і звільняє Діму. Тетяна по-людськи вдячна Роману.

Роман і Тетяна виявляються удвох в романтичній обстановці. Через скло їх фотографує репортер. В цей час адвокат Ярослав розшукує Тетяну. Він переконує її виступити на суді і розповісти про те, як забрали її готель. Ярослав запевняє, що це стане приводом для прокурорської перевірки, і Роман, можливо, виявиться під слідством. Але Тетяна впевнена в невинності Романа.

Ярослав каже, щоб вона зателефонувала завтра «ось за цим номером»: з нею поговорить один з призвідників бійки. Вона дзвонить з одного номера, в якому робила прибирання. І невідомий чоловік розповідає їй, скільки грошей заплатив їм Роман через чиновника, щоб вони напали на її сім’ю. Тетяна вражена цією інформацією.

7 серія “Покоївка” опис

Ранок Романа починається з маси телефонних дзвінків – члени клубу відкликають своє членство і просять повернути гроші. Роман ще не знає, що сталося, поки не приходить батько Інни, Анатолій. Він кидає на стіл один з популярних фінансово-гламурних журналів.

У ньому надруковано велику статтю про те, хто такий «насправді» Роман Дерябін. Серед іншого в статті багато інформації про закритий клуб «Дельта». Дано кілька анонімних інтерв’ю обслуги, в яких стверджується, що готель використовувався як притон для елітних, заможних гостей. Починаються судові розгляди.

8 серія “Покоївка” опис

На Тетяну задивляються багато з гостей клубу. Але Тетяна розуміє, що лише одна людина зацікавила її як чоловік після смерті чоловіка – це Роман. Вона дізнається, що Роман числиться покупцем якогось мотлоху в області. Тетяна розуміє, що це та сама садиба, куди вони їздили разом.

Вона дізнається стан справ і їде до Роману, щоб запропонувати свої послуги керуючого. Роман каже, що навряд чи йому вдасться виконати задумане – занадто мало коштів. Тетяна привозить в садибу дітей і Варвару, і та погоджується стати співвласником за умови, що Тетяна буде працювати керуючою не тільки тут, але і допомагати їй в заміському клубі.

Тетяна готова на все заради того, щоб це місце знову ожило. Вночі вона виходить у двір помилуватися зоряним небом – тут воно чисте і високе. Роман виходить до неї. Тетяна каже, що тут, в цій садибі в неї дивне відчуття, ніби вона повернулася додому.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар