“Красуня Ляля” опис серій 1-10

"Дворняжка Ляля" опис

Дворняжка Ляля – це перша частина серіалу, а друга має назву “Красуня Ляля”зміст серій якої ви можете прочитати в цій статті. Опис 21-30 серії ви можете прочитати в попередній статті.

“Красуня Ляля” опис серій 1-10

1 серія “Красуня Ляля” опис

Лялю приймають на роботу в будинок Черкасових, не дивлячись на протести Миколая. Вона починає обживатися в незвичній для себе обстановці багатого столичного будинку. Ольга береться навчити дівчину манерам і надати її зовнішньому вигляду більше лоску. Артур напередодні сватання до Антоніни знайомиться з Христиною і закохується в неї. Марія тяготиться думками про свою мертвонароджену дитину, яка зникла з могили. Беата зауважує інтерес більшості чоловіків-відвідувачів клубу до молодої Христині, це боляче б’є по її самолюбству і вона вирішує вижити Крістіну з клубу. Ляля в новому образу випадково зустрічається з Сергієм у столиці.

2 серія “Красуня Ляля” опис

Ляля оговтується після шоку від зустрічі з Сергієм. Сергій також ошелешений зустріччю з дівчиною Катею, яка так схожа на його дружину Лялю. Рубльов продовжує пошуки Лялі, для цього зустрічається з Громовим. Громова насторожує такий інтерес до його пасербиці. Лялі пропонується постійне місце економки і можливість проживати в будинку Черкасових. Марію не покидають нав’язливі думки про те, що про її таємні пологи в полі знає хтось із жителів селища. Вона велить Раміру зрівняти із землею сарай, в якому вона закопала немовля. Рубльов переповідає Євгенії все, що йому вдалося дізнатися про долю Лялі: про те, як вона сиділа в тюрмі, як народила мертву дитину, про її страждання і муки. Євгенія переживає про долю своєї внучки, не підозрюючи, що та вже живе з нею в одній квартирі. Едик, помітивши в залі клубу наркодилера, пропонує посилити фейсконтроль. Цьому противляться Беата і Борис, з дозволу яких в клубі продаються наркотики. Антоніна рада майбутньому весіллю з Артуром, Артур же все більше не хоче одружитися на багатій, але нелюбимій нареченій. Він постійно шукає зустрічі з Крістіною. У Лялі діагностують гострий апендицит, вона потрапляє до лікарні. У маренні Ляля просить Ольгу поховати її поряд з могилою матері.

3 серія “Красуня Ляля” опис

Ольга та Євгенія переживають через Лялю, що потрапила в лікарню. Це злить Миколу, який як і раніше не приймає «незнайомку» в своєму будинку. Ляля просить принести їй в лікарню її бляшану коробку, в якій вона зберігає всі найцінніші речі: документи, фото матері, і т.д. Євгенія випадково бачить вміст коробки і розуміє, що насправді Катя і є її внучка Ляля. Дізнавшись про операцію Лялі, до столиці приїжджає Анна Петрівна. Вона з подивом застає свою хрещеницю в оточенні дбайливих Ольги та Євгенії. Євгенія заявляє, що після виписки з лікарні дівчина повинна повернутися жити в будинок Черкасова. Євгенія та Анна домовляються тримати в таємниці те, що вони обидві нарешті дізналися правду про Лялю-Катю. Едіка злить інтерес з боку Артура до Христини, він вирішує відвадити хлопця від своєї сестри. Євгенія, яка щойно здобула свою втрачену внучку, обіцяє Ганні, що після довгих страждань і бід життя Лялі стане нарешті краще. Беата вмовляє Бориса слати «липові» звіти про справи клубу Євгенії, яка втратила всякий інтерес до свого підприємства. Так вони зможуть приховувати реальний прибуток закладу. Євгенія пропонує Лялі посаду свого особистого асистента і навчання в університеті за її рахунок. Миколу бісить зростаюча турбота Євгенії про Лялю. Між Миколою і Лялею не припиняються перепалки і конфлікти.

4 серія “Красуня Ляля” опис

Григорій на сцені концертного залу грає мелодію, яку колись Сергій присвятив Лялі. Після концерту він бачить Лялю, придивляється до неї, але Ляля представляється йому своїм новим ім’ям – Катя. Сергій знайомиться з Григорієм, питає його про мелодію, яку той грав. Він каже, що мелодію йому одного разу наспівала одна дівчина. Григорія запрошують відвідати клуб «Луч». Едик продовжує стежити за тим, щоб до його сестри Крістіни ніхто не клеїлась з відвідувачів, а особливо Артур. Євгенія відкриває Лялі правду про її батька. Ляля вражена звісткою про те, що Микола – її батько. Вона виявляє свою ненависть до нього за те, що той кинув її з матір’ю. Вона каже, що ніколи не пробачить його. Євгенія просить Лялю НЕ зневажати батька. Євгенія зізнається, що це вона колись розлучила Миколая та Раду. Ляля шокована такими новинами. Сергій та Григорій знайомляться ближче. Кожен розповідає про свою нещасливу любов до «однієї дівчини», при цьому вони не підозрюють, що обидва кажуть про Лялю. Ляля приймає рішення піти з дому Черкасових і повернутися жити до Анни. На одну ніч вона повертається в квартиру Клавдії, у якої зупинилася, тільки переїхавши до столиці. Ляля розповідає Анні про те, що дізналася всю правду про свого батька. Анна зізнається, що вже деякий час знала про це. Микола робить спробу примирення з Євгенією, але та знову заводить розмову про втрачену дочку Миколи. Микола виходить з себе і знову свариться з матір’ю – він не хоче нічого знати і чути про свою «міфічному» дитину від циганки Ради. Євгенія розуміє, що їй буде важко відкрити Миколі правду про його дочку Лялю.

5 серія “Красуня Ляля” опис

В клубі «Луч» Ляля знайомиться з Едиком. І він, і Христина дивуються, почувши, що клуб зазнає збитків. За словами Едіка клуб, навпаки, на підйомі. Ляля всім представляється секретарем Євгенії Черкасової і каже, що вивчає в інституті менеджмент культурно-дозвільної діяльності, а Євгенія Семенівна наполягла, щоб «Катя» осягнула основи професії на практиці. Едик показує Лялі клуб. На вимогу Євгенії Борис змушений взяти «Катю» на роботу в клуб. Дівчина стає покерним дилером-стажистом. Борис переживає через появу «Каті» в «Лучі», Беата же вважає, що небезпеки вона для них не представляє. Ляля з подивом виявляє, що Сергій працює в тому ж клубі музикантом. Пізніше вона повідомляє Євгенії, що в клубі щось нечисто. Стверджує, що не піде звідти, поки у всьому НЕ розбереться. Пізніше Ляля ставить Євгенію до відома, що «Луч» зовсім не терпить збитки, всупереч звітам Бориса. Рубльов повідомляє Іллі, що вичислив внучку Євгенії – її звуть Катерина Громова. Ілля Ілліч вражений. Сергій спостерігає за «Катею», вона йому подобається. Йому здається, що вона схожа на Лялю, але в той же час він помічає чимало відмінностей. На його спроби поспілкуватися дівчина відповідає прохолодно. Артур переконує Сергія, що «Катя» зовсім не схожа на Лялю. Євгенія складає заповіт: свій бізнес і клуб «Луч» вона хоче залишити Катерині Громовій. Також Євгенія просить Іллю Ілліча записати її відеозвернення до рідних, з яким вони зможуть ознайомитися після її смерті.

6 серія “Красуня Ляля” опис

Посильний приносить в дім Черкасова букет. Ольга думає, то це їй від Миколи, приходить в захват. Ляля встигає заховати записку, в якій значиться, що ці квіти для неї, їх передав Роман. Пізніше вона спілкується з Романом підкреслено холодно, їй не подобаються його нав’язливі залицяння. Натхненна квітами Ольга чепуриться в салоні краси і везе Миколі на роботу домашній обід. Але виявляється, що квіти прислав не він. Вдобавок Микола продовжує наполягати на тому, що не повернеться додому, поки там живе «Катя». Ольга розчарована. Вона згадує їх з Миколою минуле, плаче. Артур приходить до церкви на зустріч з Христиною, клянеться в любові, просить дівчину стати його нареченою. Та йде, не давши відповіді. Сергій просить друга не грати почуттями наївної дівчини, але той запевняє, що у нього справді серйозні наміри. Пізніше, напившись, Артур призначає побачення Христині, але не може на нього з’явитися через раптове повернення Антоніни в місто. Крістіна засмучена. Борис намагається натиснути на «Катю», щоб та погодилася провести час з Романом, але дівчина відмовляється. Борис впевнений, що «Катя» – шпигунка Євгенії.

7 серія “Красуня Ляля” опис

Роман погоджується зіграти з «Катею» в карти. По ходу гри Ляля намагається з’ясувати що-небудь про підпільний покер, але Роман «Не колеться». Ляля обігрує його в карти на роздягання, залишивши буквально без штанів, і їде. Після цього захоплений дівчиною Роман продовжує слати їй величезну кількість букетів і намагається придумати, як її завоювати.
Сергію зовсім тоскно. Він п’є в клубі і говорить з Едиком по душам. Христина не відповідає на дзвінки Артура. Він заявляється до її будинку з квітами, вибачається, говорить компліменти. Дівчина відтає. Вона просить Артура поговорити з Едиком і пояснити йому, що у них все серйозно. Артур обіцяє. Едик захоплюється Лялею, її принциповістю і силою характеру, відкрито говорить їй про це. Ляля просить його допомогти їй розібратися з реальним станом справ у клубі. Едик у відповідь просить розбуркати його «затворницю-сестру» і витягнути її на прогулянку, а то вона, на його думку, з головою занурена в навчання. Артур організовує для Крістіни пікнік у парку, після чого закохані усамітнюються у дівчини вдома. Раптово до неї, виконуючи прохання Едіка, зявляється Ляля. Побачивши в квартирі Артура, Ляля фактично виганяє його геть і запевняє Крістіну, що він – негідна людина …

8 серія «Красуня Ляля» опис

На Лялю в її квартирі нападає бандит у масці. Лялі вдається його оглушити. Бандитом виявляється Петя. Він зізнається, що йому замовили побити Лялю. Ляля дізнається, що Петю вигнали з селища, оскільки той підсів на травичку. Микола повертається в квартиру Черкасових. Ольга та Євгенія поводяться, як ні в чому не бувало. Ляля приходить в клуб. Борис і Беата шоковані – вони сподівалися, що їх план по усуненню «Каті» вдався і вона зараз у лікарні. Едик запевняє Лялю, що він не причетний до замаху. Едик б’є підручного Бориса Ткачова, а пізніше повідомляє Беате і Борису, що той звільнився. Едик попереджає Бориса і Беату не наближатися до «Каті». Ляля дізнається, що Сергій пішов у відпустку в зв’язку з весіллям Артура. Ляля розповідає Христині про майбутнє весілля. Крістіна в розпачі. Артур зізнається в любові Христині, та проганяє його. Сергій проводить час у будинку Свиридова: грає з Андрійком, спілкується з Іваном і Марією. Сергій зізнається Валентині, що про Лялю не згадує.

9 серія «Красуня Ляля» опис

Євгенія, Микола та Ольга обговорюють бійку в клубі – Євгенія та Ольга не вірять, що Едик винен. Кур’єр приносить Євгенії лист від Беати. Євгенія призначає Беаті зустріч. Беата стикається з Миколою і обіцяє повідомити йому важливу інформацію про «Катю», Євгенії ж Беата розповідає, що через «Катю» в клубі сталася вже не одна бійка і звільнилася Христина. Ляля вмовляє Романа забрати заяву на Едіка. Ляля повідомляє Христині, що Едіка скоро випустять. Несподівано Крістіна заявляє, що Едик потрапив в РВВС з вини Лялі і що саме через Лялю зруйнувалися її відносини з Артуром. Євгенія приїжджає в клуб, щоб побачити все своїми очима. Борис і Беата показують Євгенії записи бійки з камер відеоспостереження. Ляля каже Євгенії, що її обманюють, але доказів поки немає. Євгенія просить Лялю бути обережніше. Борис повідомляє Едіку, що той тимчасово відсторонений від посади начальника охорони. Крістіна незадоволена вчинком брата, але той вважає, що в клубі «Каті» загрожує небезпека. Едик не розуміє, через що Крістіна зненавиділа «Катю». Беата повідомляє Миколі, що «Катя» в клубі торгує наркотиками, прикриваючись тим, що вона людина Євгенії. Микола доручає Трофимову влаштувати обшук в «Лучі».

10 серія «Красуня Ляля» опис

Лялю закривають в КПЗ. Ляля кричить, що вона невинна і наркотики їй підкинули.
Антоніні погано, її намагаються заспокоїти Марія і Валентина. Антоніна засинає після уколу заспокійливого. Сергій намагається пояснити Тумакову, що Артур покохав іншу – так трапляється. Тумаков в події винить Сергія, як кращого друга Артура. Сергій їде з Привільного до столиці.
Трофимов розповідає Миколі, що Катерина Громова – циганка, звали її Ляля Свиридова, вона відбувала термін через зберігання наркотиків і вийшла за амністією. Микола бере розслідування справи Лялі під особистий контроль.
Микола розповідає Євгенії та Ользі про те, що «Катя» арештована. Євгенії стає зле, її відвозить «швидка». У лікарні лікар повідомляє, що Євгенію готують до термінової операції на серці. Євгенія каже Миколі, що вмирає. Микола клянеться виконати її останнє бажання – звільнити «Катю» з в’язниці. Євгенія вмирає, так і не повідомивши синові правду про його дочку Лялю.
Беата і Борис святкують перемогу. Беата збирається замовити для реалізації в клубі величезну партію діатуріани, нової наркотичної травички, яку вирощують в Привільному. Беата повідомляє Едіку, що він звільнений.

«Красуня Ляля» зміст серій 11-20

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар