“Самара 2” опис серій

С

Серіал «Самара- 2» про лікарів швидкої допомоги. Опис (зміст) серій “Самара 2” ви можете прочитати в цій статті.

Самара 2 опис серій

Нагадаємо , що перший сезон закінчився для головного героя серіалу – молодого лікаря Олега Самаріна – невдало. Від нього пішла дружина до успішного адвокату , забравши з собою їхню маленьку дочку Настю.

1 серія «Самара 2» опис

У бригаду Самари приходить новий лікар – Віра Казанцева. Перше знайомство закінчується конфліктом . На одному з виїздів Михалич випадково зачіпає бортом машини балерину Лізу. Падаючи, вона пошкоджує ногу.

Вистава під загрозою, але Самара надає першу допомогу, а потім приїжджає в театр, щоб зробити Лізі перед виставою «заморозку». У театрі він зустрічає Сенцова. Після зміни Самара поспішає на зустріч з Настею. Ольга повідомляє Самарі, що вона з Іллею їде на ПМЖ до Нової Зеландії , і забирає Настю з собою .

Однак на цьому його біди не закінчилися. Вже в перших серіях ми дізнаємося, що, його стара подруга Поліна чекає дитину і працює диспетчером, а давній противник Сенцов викрутився з делікатної ситуації, в якій він опинився в кінці першого сезону, відбувшись умовним терміном і влаштувавшись у приватну клініку.

Персонал клініки теж торкнулися деякі зміни – в їх згуртований колектив однодумців начальство додає кандидата медичних наук Казанцеву, яка змушена працювати на швидкій після ліквідації медичної кафедри в її колишньому інституті.

І, природно, між прихильницею академічної науки і молодим і незалежним лікарем- практиком назріває цілком очікуваний конфлікт …

2 серія «Самара 2» опис

Самара не може повірити в майбутню розлуку з Настею. На виклику він мало не потрапляє в неприємності, але Казанцева несподівано його виручає. Самарін знаходить в машині телефон, який забула Ліза . Вони з Михаличем їдуть в театр, щоб повернути трубку. Тут він знову стикається з Сенцовим, який намагається доглядати за Лізою. Самара радить Лізі не довіряти цій людині. Самара з Настею приходить на виставу до Лізи. Настя під враженням, вона розуміє, що теж хоче стати балериною. Зустрівшись з Ольгою, Самара заявляє, що боротиметься за доньку. Він хоче, щоб Настя залишилася з ним в Росії і стала балериною.

3 серія «Самара 2» опис

Між Самарою і Казанцевою намічається потепління. Ілля вимагає, щоб Ольга швидше отримала від Самари дозвіл на виїзд доньки за кордон. Казанцева продовжує пошуки роботи трохи краще. У Лізи неприємності в театрі. Самара бере її з собою на виїзд, щоб показати, як виглядають справжні неприємності. Ліза бачить Самару, що рятує людське життя, і закохується . Ольга та Ілля подають до суду на Самару з вимогою позбавити його батьківських прав .

4 серія «Самара 2» опис

Самару пригнічує перспектива суду. Він розуміє, що з Іллею йому змагатися марно. Ліза приходить до Самарі на підстанцію. Вона закохана. Самара розповідає про проблеми з колишньою дружиною і дочкою. Він втомився і не знає, що робити. Ліза пропонує рішення – треба віддати Настю в балетну школу- інтернат. Тоді вона зможе залишитися з батьком в Росії. Самара натхнений цією ідеєю. Він проводжає Лізу додому. Біля під’їзду вони цілуються. Їх застає Казанцева. Самара дізнається , що Ліза – дочка Казанцевой.

5 серія «Самара 2» опис

Казанцева свариться з Лізою через Самару. У бригаді теж повний розлад. Полянська ледве вмовляє Казанцеву ще трохи попрацювати з Самарою. Самара не впевнений, що він – підходяща пара для Лізи. Ліза ображається. Незважаючи на всі особисті колотнечі Самара продовжує рятувати людей, іноді порушуючи при цьому всі інструкції.

6 серія «Самара 2» опис 

Ліза каже Казанцевій, що у неї з Самарою нічого немає і що він вільний. Казанцева не може приховати радості. Ліза страждає. Михалич приймає пожвавлення Казанцевої на свій рахунок, намагається доглядати за нею. Казанцева намагається зблизитися з Самарою, як привід вмовляє його зайнятися підготовкою до іспитів до ВНЗ. Самара не проявляє ентузіазму. Ліза займається з Настею хореографією . Настя може виконати фуете , тільки коли поруч Самара. Ліза холодна з Самарою, Настя це бачить, намагається їх помирити.

7 серія «Самара 2» опис 

Самара отримує повістку до суду. Він намагається поговорити з Ольгою, але та його не слухає. Вона забороняє дочці займатися танцями – все одно відлітати до Нової Зеландії. Настя, змовившись з Самарою, потай від матері збігає з дитячого свята на репетицію з Лізою. Ліза на очах у Самари демонстративно приймає залицяння Сенцова. На дні народження Казанцевої між нею і Самарою, який напився, мало не трапляється близькість, але цьому заважає раптово з’явилася Барабаш. Свідком цього стає Ліза, але вона впевнена, що у Казанцевої і Самари «все було».

8 серія «Самара 2» опис 

Ліза каже Казанцевій, що бачила її з Самарою. Мати і дочка лаються. Ліза їде з Сенцової. На підстанції Михалич розповідає Самарі про його вчорашніх подвиги. Іллю викликає слідчий. У Іллі нові неприємності, і він поспішає покинути Росію. Ольга отримує лист з Нової Зеландії – її архітектурний проект виграв конкурс, Ольгу чекають на новій роботі . У школі танців у Насті перегляд майстрами з балетного училища. Настя просить батька приїхати на показ – без нього вона не зможе зробити фуете. Самара обіцяє і запізнюється. Настя провалила показ. Вона ображена на батька. Настя не хоче більше бути балериною і згодна виїхати до Нової Зеландії.

9 серія «Самара 2» опис 

Самара намагається прорватися в будинок Іллі, щоб поговорити з ображеною на нього Настею. Ілля викликає охорону коттеджного селища, Самару силою відводять. Ользі жалко Самару. Ліза повідомляє матері , що вона прийняла пропозицію Сенцова, і йде з дому. На газоні біля будинку Іллі Настя знаходить якусь коробочку, намагається її відкрити – спрацьовує вибух -пакет. З опіками Настя в лікарні. Іллі дзвонять бандити, кажуть, що це було їх попередження, і що наступного разу вибух буде справжнім. Самара прилітає до Насті, вони миряться .

10 серія «Самара 2» опис 

Казанцева сумує за Лізою. Ольга лається з Іллею – через його проблеми Настя в небезпеці. Казанцева намагається помиритися з Лізою, але безуспішно. Ліза вимагає, щоб Сенцов влаштував їх весілля негайно. Сенцов і Ліза їдуть в ЗАГС. В останній момент Самара і Казанцева зривають реєстрацію і відвозять Лізу з РАГСу. Примирення Лізи і Самари. Сенцов має намір помститися Самарі. Ольга виявляє, що Настя пропала.

11  серія «Самара 2» опис 

У Самари з Лізою ідилія. Ольга підозрює, що Настя втекла до батька. З Іллею вони їдуть на підстанцію, але Насті там немає. Самара дізнається про зникнення дочки. Він кидається її шукати. Настя приходить в театр до Лізи, каже, що не хоче до Нової Зеландії, а хоче залишитися з батьком. З театру її забирає Самара. На черговому виклику Самару підставляють за замовленням Сенцова, нібито Олег продавав наркотичні медпрепарати. Самара заарештований.

12 серія «Самара 2» опис 

На підстанції збирають підписи на захист заарештованого Самари. Самара під арештом. У СІЗО Самара знаходить спільну мову з кримінальним авторитетом. Той вислуховує його історію і несподівано підказує, хто з кримінального світу міг брати участь у подставі . Насті стає гірше, вона впадає в ступор. Ольга влаштовує скандал Іллі, той приїжджає до слідчого і домагається звільнення Самари з-під арешту. Ліза намагається врятувати Самару, викликаючи Сенцова на відвертість, але сама потрапляє в безвихідне становище. Самара рятує Лізу, але викритому Сенцову вдається втекти. Ліза і Самара розуміють, що їм не бути разом.

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар