“Східні солодощі” 2 сезон опис серій

С

“Східні солодощі” 2 сезон опис серій розповість про те як склалася подальша доля героїв.

“Східні солодощі” 2 сезон скільки серій – в 2 сезоні 24 серії

“Східні солодощі” 2 сезон опис серій

1 серія “Східні солодощі 2” опис
Дві дівчини – Настя і Віка – приїжджають до Туреччини працювати аніматорами. У них забирають паспорти, привозять в заміський готель. Ігор висуває Тані свої умови щодо сина, дає час подумати і повідомити Кемаля. Таня намагається розповісти про аналізи ДНК Кемалю, але той зайнятий відкриттям своєї лікарні. Ігор повертається додому, Наташа каже йому що вагітна. Ігор робить пропозицію Наташі і відмовляється від своїх претензій на сина Османа. Таня розповідає Кемалю, що Осман не його син. Гюлер, Айлін і Армаан вибираються до узбережжя погуляти. Гюлер зустрічає російського хлопця і йде з ним. Через це Айлін не може розплатитися за вечерю в ресторані. Костянтин Миколайович і Ольга Павлівна одружуються. Світлана і Паша дізнаються, що для оформлення іпотеки необхідна постійна робота. Світлана намагається на неї влаштується …

2 серія “Східні солодощі 2” опис
Настя і Віка дізнаються, що їх викрали, він їх викупив Кадір, і їм необхідно відпрацювати ці гроші. За Гюлер доглядає російський хлопець Андрій, Армаан йде від Ердема і починає жити у Гюлер. Таня і Кемаль намагаються жити як раніше, але у них не виходить. Кемаль важко переживає новину про те, що Осман не його дитина. Кемаль приходить до Гюлер, просить перевірити дані, але Гюлер каже, що аналізи точні. Світлану штрафують на роботі. Ольга Павлівна і Костянтин Миколайович прилітають до Тані в Туреччину. Після падіння зі сходів Нергіз, Кемаль хоче найняти доглядальницю, незважаючи на її заперечення. Кемаль і Таня разом зі своїми батьками відкривають клініку Кемаля. Ігор і Наташа дізнаються, що їх майбутня дитина мертва …

3 серія “Східні солодощі 2” опис
Кадір пропонує Насті і Вікі працювати в ресторані, розкручувати багатих клієнтів на дорогу випивку. Дівчата знайомляться з господинею ресторану Оленою і її помічницею Бьянкой. Через проблеми з грошима, Айлін звертається до Ердему, але той грошей не дає. Айлін закладає кільце і роздає борги. Ердем надсилає машину за Армаан, але та разом з шофером надсилає газети … Таня і Кемаль не можуть дійти згоди щодо обряду обрізання Османа. Ігор робить Наташі пропозицію. Ольга Павлівна свариться з Костянтином Миколайовичем і в ході цієї сварки ламає картину, яку їм подарували Селім і Елмас. У картині виявляється старовинна військова медаль.

4 серія “Східні солодощі 2” опис
На сімейному обіді Кемаля, Тані і батьків, розкриваються всі секрети, що призводить до сварки. Айлін і Армаан йдуть в перукарню, в цей час Ердем приїжджає миритися, говорить в зачинені двері, і їде розлючений, вважаючи, що Армаан була вдома, але не впустила його і набиває собі ціну. Армаан приходить додому, але Ердем виганяє її. Айлін розуміє, що вагітна. Нергіз відмовляє доглядальницям, поки не приходить Лейла, яка не  доглядальниця, а швачка і помилилася адресою. Нергіз наймає її і як доглядальницю, і щоб шити весільну сукню. У свій перший вихід «на роботу» Віка і Настя мило спілкуються з племінником шейха, але їхати з ним в готель відмовляються. Ігор купує для Наташі цуценя і каже їй, що летить у справах в Берлін.

5 серія “Східні солодощі 2” опис
Ігор з Кемалем б’ються. Ігор висуває свої умови – дитина живе в Росії, час вони ділять 50 на 50. Кемаль приймає рішення залишити Туреччину і поїхати в іншу країну за коханою жінкою і чужою дитиною. Армаан не хоче повертатися до Ердему. Гюлер намагається помирити батька з мамою. Настя і Віка пишуть записку, в якій просять про допомогу і ховають її біля магазину. Ольга Павлівна заходить в антикварний магазин, щоб оцінити медаль, знайдену в картині і знайомиться з власником магазину – Волканом. Гюлер зустрічається з Андрієм, але вони постійно сваряться. Айлін розповідає Гюлер, що вагітна від Кемаля. Світлані смертельно набридла її робота, але вони з Пашею дуже хочуть свою квартиру. Айлін каже Кемалю, що чекає від нього дитину.

6 серія “Східні солодощі 2” опис
Лейла вважає, що Нергіз прикидається інвалідом, тому що хвороба у неї спадкова, але ні в кого з родичів такої хвороби немає. Ольга Павлівна в Росії зустрічається з Надею, чия дочка пропала в Туреччині, поїхавши туди працювати аніматором. Ольга Павлівна обіцяє звернутися до Тані, яка постарається їй допомогти. Віка не приносить дохід і господиня ресторану збирається відправити її Кадиру. Настя каже Господині, що Віка незаймана, тому вона не може кокетувати з чоловіками. Кемаль купує землю під будинок. Кемаль вважає, що у Айлін дитина від Картала. Ігор каже Наташі, що Таня з Османом приїжджають в Росію і Осман-Саша буде половину часу проводити у них вдома. Армаан повертається додому, але вважає, що Ердем її не любить. У Гюлер починається роман з Андрієм.

7 серія “Східні солодощі 2” опис

Кемаль ніяк не може звикнути до нової для нього реальності і періодично потрапляє в дрібні неприємності. Тані доводиться визволяти Кемаля з психіатричної клініки, в яку той приходить зa довідкою. Ігор свариться з Кемалем, звинувачуючи його і Таню в тому, що вони не дають йому зустрічатися з дитиною. На честь рубінового весілля Костянтин Миколайович дарує Ользі Павлівні путівку в санаторій. Тим часом у Ольги Павлівни і Волкана розвивається роман. Настя «розводить» п’яного клієнта на велику суму, але викликає невдоволення господині закладу. На перший раз Настю з Вікою прощають, але тепер дівчинки розуміють, що вирватися з цього місця у них не вийде. Айлін дізнається, що Картал насправді заручений з якоюсь жінкою з Німеччини. Вона намагається продати його діамантове намисто, але навіть воно виявляється підробленим.

8 серія “Східні солодощі 2” опис
Таня, Кемаль, Ігор і Наташа йдуть до психолога, де знову сваряться. Психолог акцентує увагу всіх на дитині і пропонує поступовий підхід. Кемаль і Таня привозять Сашу до Ігоря. До Кемаля в Росії черга з пацієнтів, а ось у Мурата, який став начальником клініки в Туреччині, звільняються співробітники. Мурату пропонують зайнятися сурогатним материнством, що в Туреччині заборонено. Настя пропонує Віке бігти, Віка погоджується. Про цю пропозицію чує Бьянка. Кадір говорить Господині, що у нього є клієнт, який готовий заплатити велику суму за ніч з незайманою. Господиня обіцяє подумати.

9 серія “Східні солодощі 2” опис
Ольга Павлівна їде в Туреччину, щоб сказати Волкану тверде «ні», але виявляється нездатна встояти проти його чарівністю. Осман-Саша залишається наодинці з цуценям, которий під час гри дряпає хлопчикові обличчя. Ігор відвозить Сашу-Османа в лікарню, а Сніжка в гніві вбиває. Кемаль розважається на вечірці у колег, і так захоплюється, що забуває про сина. Господиня клубу пропонує Насті провести ніч з племінником шейха. Він може сплатити борг Кадиру, і тоді дівчатка стануть вільні … Яке рішення прийме Настя?

10 серія “Східні солодощі 2” опис
Кемаль виявляє труп цуценя і в жаху намагається відвести Османа-Сашу. Між Ігорем і Кемалем відбувається чергова сварка, в результаті якої Ігор отримує травму ноги. Бьянка плете власну павутину інтриг, налаштовуючи Віку проти Насті. Настя напивається і розповідає всю правду залицяльникові Вікі. Ольга Павлівна розривається між почуттями до Волкана і бажанням повернутися додому. Волкан вимагає, щоб вона розійшлася з Костянтином Миколайовичем. Айлін відправляє Армаан до Ердему, виконуючи свою частину угоди.

11 серія “Східні солодощі 2” опис
Ольга Павлівна метається між двох вогнів: з одного боку у неї є пристрасний Волкан, а з іншого – спокійний і миролюбний Костянтин. Айлін ледь не стає жертвою злочинця, який вирішив пограбувати ломбард. Кемаль хоче спробувати себе в ролі Діда Мороза і викликається замінити Ігоря на дитячому ранку. У клініці Лейла знайомиться з чоловіком, який пропонує їй стати сурогатною матір’ю. Залицяльник Вікі розповідає про можливий план порятунку, ось тільки його пропозиція не поширюється на Настю …

12 серія “Східні солодощі 2” опис
Армаан вирішує відвідати Гюлер і випадково перериває її побачення з Андрієм на найцікавішому моменті. В ході відвертої розмови Таня зізнається, що відвідувала Ігоря в лікарні, а Кемаль розповідає про дитину Айлін. Айлін придумує спосіб пізнати злочинця серед кандидатів в поліцейській дільниці. Ольга Павлівна і Костянтин Миколайович разом згадують зворушливі моменти з спільного життя, але Волкан не дає про себе забути. Віка відправляється з клієнтом в готель, впевнена, що їде назустріч своїй волі …

13 серія “Східні солодощі 2” опис
Армаан виграє суд і стає власницею величезних статків. Після цього Ердему не залишається нічого іншого, окрім як переїхати в будинок до Гюлер. Айлін занадто ображена на Кемаля, щоб ось так просто приєднатися до нього. Вона хоче змусити його випробувати ті ж гіркі почуття, що пережила сама. На урочистому прийомі на честь відкриття виставки Волкан оголошує про свої заручини з Ольгою Павлівною, але попереду на неї чекає ще один сюрприз. Світлана пропонує Тані сходити на концерт, а Сашу залишити з Ігорем. Подруги йдуть у відрив …

14 серія “Східні солодощі 2” опис

Паша знаходить роботу своєї мрії на яхті, але ця новина зовсім не радує Світлану. Таня щосили намагається зберегти в таємниці свій роман з Ігорем. Настя влаштовує пожежу клубі і тікає разом з Вікою, користуючись моментом. Під час родинної вечері з Гюлер, Орханом, Айлін і Джихані Армаан оголошує про своє бажання якомога швидше стати бабусею, ніж сильно бентежить всіх. Контракт Андрія закінчується достроково, і тепер його відносини з Гюлер під питанням. Селім і Елмас дуже чекають Кемаля і Нергіз в гості. Дочекається чи Селім зустрічі з дітьми?

15 серія “Східні солодощі 2” опис
Кемаль зовсім пригнічений, він важко переживає смерть батька і звинувачує себе в тому, що трапилося. Після відпустки Мурата на роботі чекає неприємний сюрприз в особі співробітників поліції. Таня готова відновити відносини з колишнім чоловіком, але поведінка Ігоря викликає у неї підозри, і вона вирішує простежити за ним. Експертиза картини дає несподіваний результат: під верхнім шаром фарби виявляється портрет невідомого чоловіка у військовій формі. Ольга Павлівна викликається особисто відвезти картину Кемаля. Замкнута в номері з клієнтом, Настя намагається звільнитися. Невже їй вдасться втекти?

16 серія “Східні солодощі 2” опис
Таня та Ігор вирушають до церкви, щоб хрестити Сашу. Настя залишає свій тимчасовий притулок і намагається вийти на зв’язок з рідними, однак ніхто не хоче їй допомогти.
Волкан влаштовує для Ольги Павлівни  романтичну подорож: спочатку прогулянка на яхті, потім знайомство з місцевими пам’ятками і ніч у відокремленому готелі в горах. До Світлани несподівано приїжджає Паша, але на побачення у закоханих є всього годину. Клініку закривають через сурогатний бізнес Мурата. Ердем допомагає Елмас розібрати папери Селіма і знаходить серед них договір про страхування життя на велику суму. Насмішка долі чи надія на нове життя?

17 серія “Східні солодощі 2” опис
Насті трапляються на очі оголошення про зниклу дівчину, які клеїла Ольга Павлівна. Настя приходить до дому, адреса якого вказана в оголошенні. До Туреччини приїжджають Таня з сім’єю і Костянтин Миколайович. Вони знаходять в квартирі Настю. Таня береться допомогти їй – вони йдуть в поліцію. Дані Насті з адресою Тані потрапляють в руки Кадиру. Костянтин Миколайович дізнається, що Ольга Павлівна не працює в газеті, знаходить любовні записки Волкана і стикається з Ольгою Павлівною і Волканом. Айлін згадує, хто та сурогатна матір, яка була на фотографії у Кемаля – це дружина грабіжника ломбарду. Айлін бере її на грошове забезпечення. Андрій відлітає, Гюлер залишається одна. Клініку Кемаля знову дозволяють відкрити, а Мурата відпускають з електронним браслетом додому. Ердем отримує гроші Селіма по страховці і ставить їх на біржі. Світлана виграє змагання на роботі, але звільняється, остаточно зрозумівши, що це не її. На накопичені гроші вона купує жеребця.

18 серія “Східні солодощі 2” опис
Ердему вдається зірвати на біржі куш на гроші по страховці Селіма. З клінікою Кемаля не хочуть зв’язуватися через скандал. Ердем пропонує купити клініку у Кемаля, а самому Кемалю стати в новій клініці провідним репродуктологом. Ольга Павлівна зустрічається з сім’єю Кемаля і повертає їм картину. Кемаль і Нергіз цікавляться картиною, а ось Елмас вона явно неприємна. Нергіз і Лейла намагаються встановити особу людини на картині. Нергіз тисне на матір, і та розповідає, що це її прадід по лінії батька. Кемаль, що довідався від Ольги Павлівни, що Таня в Туреччині, зустрічається з нею. Ольга Павлівна зустрічається з Костянтином Миколайовичем біля будинку Тані, просить вибачення. У квартирі Тані вони помічають, що двері розкриті, а всі речі розкидані.

19 серія “Східні солодощі 2” опис
Саша пропадає на майданчику і його не можуть знайти. Нергіз проводить розслідування з приводу свого прадіда. Орхан приходить до Нергіз, каже, що знає про брехню щодо Мерта. Нергіз не зізнається, що бачила Орхана разом з Гюлер, і каже, що не хоче бути разом з Орханом. У будинку Кемаля проходить обшук: Елмас, Нергіз, Лейла і Орхан дізнаються про зникнення Саші. Світлана відкриває курси терапії, де люди повинні кататися на купленому нею коні. Першим вона запрошує покататися свого підлеглого з роботи, але він падає. Настя в цей час, не дочекавшись Таню в готелі, йде з нього …

20 серія “Східні солодощі 2” опис
Ігор отримує записку від викрадачів і розповідає про умови сім’ї. Кемаль і Таня наполягають, що потрібно звернутися в поліцію але Ігор проти. В готелі Ігор з Танею виявляють, що Настя пішла. Армаан намагається грати на біржі і програє сто тисяч лір. Айлін дізнається, що ніколи не зможе мати дітей. Тепер сурогатне материнство для неї єдиний шанс. Паша приїжджає до Свєти і дізнається, що та пішла з колл-центру і купила коня. Мурат дзвонить в клініку і дізнається, що Кемаль продає клініку Ердему. Він порушує режим домашнього арешту і йде шукати Кемаля, щоб відмовити його від продажу.

21 серія “Східні солодощі 2” опис
Таня практично сходить з розуму від горя, їй всюди ввижатися Саша. Гюлер приїжджає до Андрія в Росію і знайомиться з його сім’єю, яка тепло її приймає. Настя дає важливі свідчення в поліцейському відділку. Волкан пропонує організувати благодійну виставку, щоб зібрати кошти на пошуки хлопчика. Світлана, дізнавшись про викрадення, намагається вилетіти до Туреччини, але її не випускають через заборгованість по кредиту. Олена намагається з’ясувати, чи загинув Кадір насправді …

22 серія “Східні солодощі 2” опис
Таня страждає через побічний ефект від антидепресантів. Ольга Павлівна в розпачі пропонує звернутися до викрадачів безпосередньо. Ігор забороняє Кемалю брати участь в розслідуванні. Світла вирішує продати улюбленого коня Грома, щоб погасити кредит. Переглянувши записи шлюбної книги, Нергіз дізнається, що у неї був дідусь з Росії. Кадір робить Віке і Саші фальшиві паспорти і відправляє в подорож на кораблі …

23 серія “Східні солодощі 2” опис
Поліція знаходить місце, де тримали в ув’язненні Настю і Віку, і планує операцію по захопленню кубла. Ердем і Армаан відправляються в Росію, щоб забрати дочку. Орхан вирішує розставити всі крапки над «i» і представляє Нергіз своєму батькові. Айлін визнається Джихану, що позбулася дитини і більше не може мати дітей. Після дзвінка Олени Ігор вирушає на корабель, щоб самостійно врятувати Сашу, але все йде не за планом. Кемаль поспішає йому на допомогу … Чи встигне він?

24 серія “Східні солодощі 2” опис
Лікарі борються за життя Ігоря. Йому терміново потрібна кров для переливання, і Кемаль стає донором. Нергіз зустрічається зі своїм дідусем, який страждає від того ж захворювання. Виявляється, він уже тричі був одружений, у нього велика родина і 16 онуків. Настя зустрічається з Вікою в поліцейській дільниці. Перебуваючи в передсмертному стані, Ігор бачить сцени з минулого життя, з яких стає зрозуміло, хто ж насправді є батьком Саші …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар