“Специ” опис серій

С

Специ” опис серій детективного серіалу 2017 року цієї статті.

“Специ” опис серій

1 серія “Специ” опис
Криміналісти Макаров, Ройзман і Кім виїжджають «на тіло». Макаров – новий начлаба ЕКЦ. На місці він знайомиться зі слідчим Богданою Ковальською і операми Щегловим (Демоном) і Киценко. Версії Богдани і Макарова розходяться, але поступатися жоден з них не хоче.

Богдана зустрічається з судовим прокурором Ігорем Карпенко, але він одружений і тріпоче перед своєю дружиною Аллою, хоча і постійно обіцяє Богданы розлучитися. Алла підозрює чоловіка в зраді, але доказів у неї немає. Подруга Богдани – Віра – з цікавістю ставиться до появи Макарова. Як виявилося, Макарова на посаду «просунув» його колишній колега і друг – полковник Туманов.

У Макарова відбуваються зіткнення з Богданою на професійному ґрунті. Місяць тому вбили сестру-близнюка Макарова – Іру. Вбивцю не знайшли, справу закрили. Макаров збирається сам продовжити розслідування, використовуючи допуск до справи, який у нього тепер є.

2 серія “Специ” опис

Макаров приходить до приятеля – Віктора Берштадского, з яким вони дружать з дитинства. У нього своя приватна лабораторія «Спектр». Богдана знову забуває забрати дочку Яну з танцювального гуртка. З Макаровим вона як і раніше в контрах, проте змушена визнати, що спец він відмінний.

У житті Ігоря Карпенко намічається кар’єрний ріст. У Киценко з’являється подружка – аспірантка-філолог. В кабінеті у Богдани Макаров знайомиться з її донькою – Яною. Продовжуючи розслідувати вбивство сестри Ірини, Макаров згадує свою останню розмову з нею. Вона розповіла йому, що у неї на операційному столі помер пацієнт.

Макаров з’ясовує ім’я загиблого – Ілля Кошовий. Богдана визнається Карпенко, що втомилася від їх відносин. Їй потрібен чоловік, а Яні – батько. Увечері Макаров зустрічається в барі з Берштадським. Він упевнений, що сестру вбили навмисно.

Піднявши справу про вбивство сестри, він побачив, що на щоці у мертвої Іри був слід у вигляді змійки. На знімках, знайдених в Інтернеті, на пальці у дружини Іллі Кошового, Інги, Макаров зауважує важке кільце у вигляді змійки.

3 серія “Специ” опис
У лабораторію приходить новий співробітник – Олеся Більчак. Макаров незадоволений тим, що полковник Туманов надіслав до нього настільки юну і недосвідчену співробітницю. Але Леся – улюблена племінниця Туманова. Між Лесею і Щегловим виникає симпатія.

Кім, Ройзман і Смирнитський розігрують Лесю, замкнувши її в кімнаті з трупами і вимкнувши світло. Однак вона показує себе молодцем. Макаров як і раніше веде себе з Богданою зарозуміло і самовпевнено. Карпенко привозить Богдану в ресторан на околиці міста. Але там вони натикаються на подругу Алли. Щоб вона не помітила їх, вони втікають з ресторану, так і не повечерявши.

Ігор кидає Богдану одну. Богдана розповідає Вірі про те, як Карпенко «кинув» її в ресторані. Віра радить Богдані, нарешті, зважитися і кинути Карпенко. Стас Кім з’ясовує, що Інга Кошова – кінолог. Макаров їде в клуб кінологів, знайомиться з Інгою.

Він бачить у неї на пальці кільце зі змійкою, запрошує її попити кави. А потім непомітно краде її стаканчик, щоб згодом зняти з нього відбитки пальців. Це злодійство зауважує приятель Інги – Олег.

4 серія “Специ” опис

Карпенко приходить до Богдани з букетом квітів і з вибаченнями. Він кається. Богдана намагається «поставити питання руба», але Карпенко заговорює їй зуби. Леся просить у Макарова, щоб він довірив їй справжню роботу.

Він пропонує їй ще раз ретельно оглянути труп потерпілої. Леся оглядає тіло жертви і виявляє доказ, який при огляді упустив криміналіст Ройзман. Макаров влаштовує Ройзману за це прочухана. Кім заступається за колегу.

У розслідуванні чергової справи Макаров знову звертається до Берштадского і розповідає йому про Інгу Кошову, її кільце зі змійкою і що її відбитки пальців співпадають з відбитками, знайденими на вхідних дверях в квартирі Іри. Богдана випадково застає Макарова за розмовою з якоїсь старенькою, яка просить, щоб її «невинно заарештованого» внука-інваліда відпустили. Макаров погоджується.

Богдана змінює свою думку про Макарова. Щеглов бачить, як Лесю відвіз з роботи молодий хлопець-байкер. Киценко починає його підколювати. Кінолог Олег розповідає Інзі Кошовій, що з’ясував, хто такий Андрій Макаров. Інга обмірковує цю інформацію і заявляє Олегу, що має намір нанести Макарову «попереджуючий удар».

5 серія “Специ” опис

Макаров приходить до слідчого Віри і приносить їй свій експертний висновок, з якого випливає, що хлопець-інвалід, і насправді, не винен. Віра ловить себе на тому, що Макаров їй подобається. Несподівано вона пропонує Макарову повечеряти разом. Він погоджується. Алла зводить чоловіка зі своїм братом – впливовим чиновником Костянтином.

Він обіцяє Ігорю поклопотатися, щоб місце зампрокурора міста дісталося йому, але ставить умову: Карпенко повинен перестати зраджувати його сестрі. Макаров просить полковника Туманова забрати Лесю з відділу, але той радить вести себе м’якше з колегами і уникати конфліктів. Макаров довіряє Лесі огляд місця злочину.

Увечері після роботи Богдану зустрічає Карпенко. Він зняв номер в шикарному готелі, купив вина і делікатесів. Однак Богдану викликають на роботу. І тоді Карпенко зізнається їй, що запросив її в готель для того, щоб «красиво» з нею порвати. Виїхавши на справу, Богдана не помічає, що починає захищати Макарова перед своїми колегами-операми.

До Макарова приїжджає Інга Кошова. Вона зізнається, що була у Іри і дала їй ляпаса, але потім пішла. На доказ того, що вона не вбивала Іру, Інга пред’являє Макарову запис на мобільнику.

6 серія “Специ” опис

Богдана і Макаров спілкуються у кава-автомата, обговорюючи деталі справи. До них підходить Віра. Вона починає фліртувати з Макаровим. Він жартома каже, що ввечері подзвонить їй. Алла Карпенко, підозрюючи чоловіка в зраді, стежить за ним.

Вона приїжджає слідом за ним в управління і бачить його, як він грайливо і весело спілкується з Лесею Більчак. Повз проходить Богдана. Алла запитує у неї, що це за юна дівчина. Макаров виявляє, що зі справи його сестри зникла одна сторінка. Він вирішує поговорити зі слідчим Логиновим. Богдана дізнається від Макарова, що він не подзвонив Вірі, і змушує його зателефонувати зі свого мобільника.

За Лесею Більчак знову приїжджає байкер. Але Щеглов відшиває його. Макаров дзвонить слідчому Логінову і заявляє, що зараз же приїде до нього додому. Логінов посилає Макарова під три чорти, а потім сам дзвонить комусь і скаржиться, що Макаров під нього копає. Макаров приїжджає до Логінова і виявляє його мертвим.

До приїзду поліції Макаров встигає оглянути труп і виявляє, що в правій руці той стискає ключ. Макаров коливається: він хоче взяти ключ, але не може за службовим обов’язком. Потім він робить відбиток, витирає ключ хусткою і знову вкладає його в руку Логінова.

7 серія “Специ” опис
Під час чергового розслідування Леся заслуговує похвалу Богдани. Богдана зустрічає в коридорі Ігоря Карпенко. Вона намагається попередити його про те, що Алла приїжджала в управління, але Карпенко відмахується від неї.

Карпенко грубий з Богданою. Макаров втручається в їхню розмову. Карпенко вибачається, але загрожує Макарову «пригадати це». Макаров і Карпенко знайомі, вони навіть один з одним на «ти». Макаров запрошує Богдану поїсти. Продавщиця квітів приймає їх за подружню пару. Карпенко в люті. Макаров принизив його.

Він дзвонить депутату Кушніру. Той обіцяє Карпенко осадити Макарова і зробити так, щоб його вигнали з органів – на цей раз назавжди. Макаров замовляє слюсарю виготовити ключ по відбитку. Леся знову показує себе в розслідуванні молодцем. Макаров серйозно ставиться до висунутої нею версії.

Щеглов фліртує з Лесею. Він натякає їй про серйозність своїх намірів, але Леся відшиває його. Богдана і Макаров, нарешті, притираються один до одного. Макаров просить Стаса Кіма зламати акаунт слідчого Логінова в електронному банку і з’ясувати, чи є у Логінова якась нерухомість, крім міської квартири.

8 серія “Специ” опис
Щеглов продовжує доглядати за Лесею. Він просить Стаса Кіма покласти їй на стіл букет троянд. Леся задоволена, але трохи збентежена. Алла виганяє Ігоря Карпенко з дому через зраду. Він переконує дружину, що був їй вірним, але в підсумку виявляється на вулиці з валізою в руках.

Карпенко дзвонить Костянтину – дізнатися з приводу нового кар’єрного призначення. Але Віктор відшиває його. Карпенко приходить з повинною до Богдани. Вона з ним холодна, просить піти. Але він бреше їй, що все обдумав і пішов сам від дружини. Макаров забирає у слюсаря дублікат ключа. Тим часом, Богдана пробує помиритися з Вірою.

Богдана щиро говорить Макарову, захоплена його роботою. Макаров відповідає, що і її робота йому подобається. Тепер вони майже друзі. Карпенко заселяється в готель. Кім повідомляє Макарову, що у слідчого Логінова з’явилася на рахунку велику суму грошей, коли він почав розслідувати справу про вбивство Ірини.

Крім того, у Логінова є заміський будинок в Креничах. Пізно ввечері Макаров відправляється туди. Там є гараж. Макаров відкриває замок ключем-дублікатом. У гаражі він знаходить стару «Ладу», а в бардачку машини виявляє зниклу сторінку зі справи Іри.

9 серія “Специ” опис

На сторінці – свідчення прибиральниці. Вона стверджує, що бачила, як з квартири Макарових виходив чоловік. Патологоанатом Смирнитський знаходить собі нову подругу життя – Марію Костянтинівну.

Коли Макаров і Богдана стоять у кава-автомата, з гаманця Макарова випадково випадає фотографія дуже гарної жінки – його колишньої дружини Анни. У Богдани з Макаровим надзьобується роман. Карпенко бачить їх разом. Він ревнує і приходить в лють. До полковника Туманова приходить «співробітник у цивільному» і цікавиться, на якій такій підставі Туманов призначив Макарова начлаба ЕКЦ.

Макаров повинен пройти огляд у штатного лікаря-психолога Іди Олександрівни. Туманов повідомляє про це Макарову. Вони обидва здогадуються, що від Макарова хочуть позбутися. Але він змушений піти до психолога на бесіду, інакше його звільнять.

Карпенко підстерігає Богдану і розповідає їй про те, що рік тому Макаров нібито скоїв посадовий злочин. Богдана не вірить Карпенко, але після розповіді Ігоря вона з недовірою ставиться до Макарова. Щеглов ревнує Лесю до байкера і каже різкості. Киценко дізнається, що у його подруги є чоловік.

10 серія “Специ” опис

По ходу чергового розслідування Макаров пробує «помиритися» з усіма, хто точить на нього зуб. Він зазначає професіоналізм Ройзмана, зауважує, що Кім сам не свій, і вивідує у нього, що сталося.

Під час розслідування Макаров не сперечається з Богданою і з готовністю приймає її версію як головну. Так Макаров терпить до самого вечора, а потім приходить до Іди і чесно говорить, що весь день «зав’язував хороші відносини» і стримувався, але зараз готовий вибухнути. Алла оголошує Ігорю Карпенку, що подала на розлучення.

Він в розпачі, але вдіяти нічого не може. І якщо вже стався розрив з дружиною, то хоча б Богдану він не хоче втрачати. Карпенко йде до неї: каже їй про свою любов, просить вибачення за всі дурниці, які зробив, і пропонує жити разом.

Богдана обіцяє подумати. Але в той же день вона зустрічає Аллу і дізнається, що це не Карпенко пішов від дружини, а вона викинула його з дому. Богдана дає Карпенко від воріт поворот. Леся мириться зі Щегловим. Вона їде разом з ним до його батька.

11 серія “Специ” опис

Макаров відчуває, що Богдана з якоїсь причини знову стала з ним холодна. Але не знає, чому. Тим часом, після «терапевтичного тренінгу» відносини Макарова з його колегами стають більш людяними.

В гості до Макаровв приходить Віктор Берштадський. Макаров розповідає йому про свої дослідження, і під час цієї розмови Макарову приходить в голову ідея. Вбивця був дуже високого зросту, а в кімнаті, де вбили Ірину – низька люстра. Макаров знімає люстру, а потім вони досліджують її і знаходять людську волосину.

Вона належить злодієві-рецидивісту Анатолію Кроллу на прізвисько «Гоблін». Зараз він відбуває дворічний термін за крадіжку зі зломом. Після важких роздумів Макаров вирішує зустрітися з Кроллом у в’язниці. Щеглов приходить до Лесі додому з букетом квітів.

Він каже їй про свої почуття. Лесю це смішить. І тут хтось гукає Лесю з глибини квартири, а потім в передпокій виходить той самий байкер. Щеглов червоніє. Він кидає букет на підлогу і йде. Леся гукає його, але Щеглов не зупиняється.

12 серія “Фахівці” опис

Іда Олександрівна переймається повагою до Макарова. Вона повідомляє комусь по телефону, що анулює домовленість. Карпенко в люті. І, не покладаючись більше на Кушніра, він знаходить спосіб насолити Макарову.

У криміналіста Ройзмана захворіла дружина. Їй необхідна дорога операція, на яку у Ройзмана немає грошей. Він звертається за допомогою до впливового і багатого Ігоря Карпенка. І той обіцяє йому фінансову допомогу, але – в обмін на послугу. Ройзман повинен підкинути відбитки пальців Макарова на місце злочину.

Дружині Ройзмана стає гірше, лікарі кажуть, що без термінової операції вона помре. Виїхавши на черговий труп, Ройзман, заклопотаний своїми проблемами, здійснює професійну помилку. Макаров влаштовує йому прилюдний скандал. Ображений до глибини душі Ройзман дзвонить Карпенко і дає свою згоду.

Леся намагається заговорити з Щегловим, проте він її уникає. Тим часом, Макаров зустрічається зі злочинцем Кроллом. Після розмови з ним Макаров чомусь вирішує, що Кролл навряд чи міг бути вбивцею його сестри.

13 серія “Специ” опис

Макаров вирішує з’ясувати, чому Богдана стала до нього холодна. Богдана передає йому розповідь Ігоря Карпенко. Макаров розповідає, що намагався притиснути хлопця-гвалтівника (сина депутата Кушніра) і знайшов докази його провини.

Однак Кушнір відмазав синка, а допоміг йому в цьому саме Карпенко. Вони перевернули ситуацію з ніг на голову і поставили його перед вибором: або він звільняється за власним бажанням, або його звільнять з вовчим квитком. Макаров продовжує сумніватися в тому, що грабіжник Кролл – вбивця його сестри. Після проведеного розслідування він з’ясовує, що в день, коли вбили Ірину, Кролл знаходився в іншому місці.

У нього є кохана жінка – Надя. Вона від нього вагітна, і вони збиралися одружитися. У день, коли вбили Ірину, Кролл обгородив будинок Надіного начальника – за наводкою Наді і з її безпосередньою участю. Тому він і не став нічого розповідати – боявся «спалити» свою вагітну кохану.

А ось вона, дізнавшись, що Кроллу «світить п’ятнашка», у всьому зізналася і все розповіла. Щеглов і Леся разом відправляються у службових справах. І, скориставшись цим, Леся пояснює Щеглову, що байкер, до якого Щеглов її приревнував, її рідний брат Остап.

14 серія “Специ” опис

Ройзман, застосувавши свої професійні навички криміналіста, здійснює підробку: залишає відбитки пальців Макарова на знарядді вбивства, біля вбитого серійного маніяка, який підозрювався у вбивстві жінок. Макарова усувають від роботи, відтепер він під слідством. Макаров розуміє, що має довести свою невинність.

Щеглов продовжує доглядати за Лесею. Він знову приносить їй квіти і зніяковіло запрошує на побачення. Леся, майже несподівано для себе, погоджується. Макаров холоднокровно розплутує і цю справу. На довершення йому вдається зловити справжнього злочинця. З Макарова знімають звинувачення. Він один знає, як докази виявилися на місці злочину.

Ройзман кається. Макаров прощає його і викриває Карпенко. А потім бере з Карпенко слово, що той оплатить операцію дружині Ройзмана. Натомість Макаров обіцяє нікому і нічого не розповідати. Карпенко погоджується.

15 серія “Специ” опис

В управлінні з’являється нова співробітниця – тимчасовий слідчий з нагляду Анна Томенко. Богдані її обличчя здається знайомим. Під час знайомства вона раптом дізнається, що це – колишня дружина Макарова. Анна сприймає Богдану як потенційну подружку і зізнається їй, що має намір повернути Макарова.

Богдана прямо запитує Макарова про його почуття до колишньої дружини. Макаров відповідає, що їх відносини в минулому, і він не збирається їх реанімувати. Анна і Макаров зустрічаються для розмови в ресторані. Анна просить вибачення. Макаров у відповідь чесно зізнається, що не хоче реанімувати їх відносини.

Але Анна підсипає в келих Макарову наркотик. Вранці, прокинувшись, Макаров виявляє у себе в ліжку Анну. На роботу вони приїжджають разом. Анна розповідає Богдані, що вони провели разом ніч. Леся йде на побачення з Щегловим.

Макаров викликає Богдану на розмову і намагається довести їй, що між ним і його колишньою дружиною нічого не було. У розмові вона випадково наштовхує Макарова на думку про те, що у його сестри Іри міг бути коханець, про якого Макаров нічого не знав. І що саме цей таємничий коханець міг вбити Іру.

16 серія “Специ” опис

Полковник Туманов просить Макарова звільнити його племінницю. З’ясовується, що він просто хотів, щоб Леся на власній шкурі зрозуміла, як важко бути криміналістом. Він не очікував, що їй сподобається. Макаров заперечує. Але Туманов наполягає – Макаров обіцяє поговорити з Лесею.

Макаров відверто говорить своїй колишній дружині, що не любить її і зізнається, що його «цікавить» інша жінка. Анна вирішує залишити Макарова в спокої. Перед відходом вона викликає Богдану на розмову, зізнається їй, що між ними нічого не було, і каже, що Макаров любить Богдану. Знову переглядаючи матеріали справи Ірини, Макаров чіпляється поглядом за один момент.

На правій долоні Ірини були виявлені частинки висохлого крила метелика. Розбита рамка лежала в шістдесяти сантиметрах від тіла Ірини. Тобто, як мінімум, на відстані витягнутої руки. І щоб метелик потрапив Ірині в руку, вона повинна була спеціально протягнути її. Макаров намагається зрозуміти, що Ірина хотіла цим сказати.

17 серія “Специ” опис

Під час чергового розслідування Макаров і Ковальська потрапляють в пастку. Їх завалює в підвалі старого будинку. Вибратися самостійно вони не можуть. Зв’язку із зовнішнім світом немає. Ніхто не знає, що вони тут. Макаров відчуває себе винуватим. За розмовою між Макаровим і Богданою відбувається щось, схоже на сильне душевне зближення.

Макаров розповідає їй про те, що веде розслідування загибелі Іри. Богдана теж розповідає Макарову про своє життя. У якийсь момент між Макаровим і Богданою виникає незручна пауза, але в цей момент Макарова осяває – він раптом розуміє, як їм вибратися.

Однак під час звільнення з-під завалу він отримує поранення: сильні удари і два зламаних ребра. Богдана приїжджає до Макарову в лікарню. В коридорі вона зустрічає Віктора Берштадского.

Алла Карпенко розуміє, що все ще любить свого чоловіка. Вона вирішує приїхати в управління, зустрітися з Лесею Більчак. Але Віра розповідає їй про те, що у чоловіка Алли був зв’язок зі слідчим Ковальською. Віра показує Аллі «розлучницю». Алла з подивом впізнає в Богдані ту жінку, якій вона сама “плакала в жилетку”.

18 серія “Специ” опис

Макаров рветься виїхати з лікарні, але полковник Туманов каже йому по телефону, що не допустить Макарова до роботи, поки той не пройде обстеження, яке призначили йому лікарі. Дізнавшись, що Макаров в лікарні, Ігор Карпенко підстерігає Богдану на вулиці і просить її про зустріч. Богдана погоджується.

Радісний Ігор запрошує Богдану завтра ввечері в ресторан. Полковник Туманов нагадує Макарову, що той обіцяв поговорити з Лесею. І коли Леся відвідує його в лікарні, Макаров намагається відмовити Лесю від роботи в лабораторії, але Леся проявляє твердість. Алла Карпенко приходить до Богдани.

Вона докоряє її і просить залишити Ігоря Карпенко в спокої. Богдана не заперечує. Вона обіцяє Аллі сьогодні ж поговорити з Ігорем і сказати йому, що у неї і у нього немає спільного майбутнього. Леся і Щеглов стають парою. Однак вона просить нікому про це не говорити.

19 серія “Специ” опис

Макаров все ще в лікарні. Йому потрібно продовжити розслідування загибелі Ірини, але всі матеріали – в його кабінеті. Макаров дзвонить в лабораторію – завдяки випадку біля телефону виявляється Богдана. Макаров просить її передати Кіму, щоб той подивився справа Ірини і з’ясував – якого саме метелика стискала в руці Ірина.

Богдана відповідає, що може подивитися сама. Вона переглядає справу Ірини, збільшує фрагменти метелики. Кім за допомогою спеціальної комп’ютерної програми відновлює вигляд метелики. Богдана зв’язується зі знайомим ентомологом. Цей метелик – «дисморфия Амфион» з сімейства білявок.

Він цікавий тим, що, не будучи отруйним, імітує на крилах малюнок отруйних метеликів «геліконід». Тобто, прикидається іншим метеликом, щоб відлякати хижаків. Макаров на процедурах. Богдана залишає йому голосове повідомлення, а сама відправляється на зустріч з Ігорем Карпенко, щоб, нарешті, розставити всі крапки над «і».

20 серія “Специ” опис

У ресторані Карпенко просить Богдану згадати про те, як їм було добре разом. Богдана сухо відповідає, що шляху назад бути не може, а потім розповідає про візит Алли. Мобільник Макарова в лікарні краде пацієнт-злодюжка.

У таксі Богдана думає про Макарова, про Карпенко, про Ірину, про метелика. Таксист чує її бурмотіння і повідомляє, що знає про таку хворобу. Хворий дисморфією відчуває відразу до власного тіла, воно його пригнічує. Богдана просить таксиста змінити маршрут і поїхати в інше місце.

Макаров просить мобільник у медсестри і додзвонюється до Кіма, який повідомляє йому назву метелики. Віктор Берштадський і Богдана розмовляють в лабораторії. Раптово з’являється Макаров і каже, що Віктор убив Ірину. Віктор хапає Богдану, вихоплює з її кобури пістолет і приставляє його до голови Богдани. Богдана різко відштовхує його. Він упускає паличку, Макаров кидається на нього.

Під час сутички Віктор стріляє в Макарова, але тут же отримує по голові своєю власною палицею. Віктор падає без почуттів, Богдана відкидає милицю і схиляється над Макаровим. Макаров поранений в живіт, під ним калюжа крові. Богдана викликає «швидку», обіймає і цілує Макарова. Він лежить у неї на руках і шепоче: «Все буде добре».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар