“Село на мільйон” опис серій

С

Село на мільйон” опис серій українського серіалу Ви можете дізнатися на цій сторінці.

“Село на мільйон” опис серій

1 серія “Село на мільйон” опис

Покійний дід Юхим Кібець заповідав своїм онукам спадщину в розмірі 1 000 000 євро і будинок з присадибною ділянкою. Але, троє кузенів: Катя, Тимур і Коля отримають все тільки за однієї умови – їм потрібно цілий рік прожити в селі.

В іншому випадку – спадок дістанеться громаді села. Новоприбулих гостей місцеві жителі збираються вижити. Разом з дідом Юхимом сільський голова поховав свій гаманець і печатку.

2 серія “Село на мільйон” опис

Пригоди Каті, Тимура і Колі тривають! Катя відмовляється від грошей і їде додому, тато спробував зробити все, щоб вона повернулася назад в село і отримала спадок.

Тимур намагається залишити своїх конкурентів позаду, тому він хоче підкупити Колю. Снєжка, скориставшись відсутністю Каті, намагається спокусити Діму. Але останній не піддається спокусам.

3 серія “Село на мільйон” опис

Катя повернулася в село, вона знову в грі. По дорозі оббризкала Сніжану, а в будинку застала Йосипа з дівчиною і знову почала битися. Кузени вирішили підписати пакт про ненапад і розподілити обов’язки.

Діму змушують свататися до Сніжани, адже він зірвав з неї одяг в барі. Тимур зняв цю сцену на відео і виклав на YouTube. Ролик став популярним.

Діма думає, як вразити Катю, і навіть заліз у вузькі штанці. Але йому ще треба загладити провину перед Сніжаною. Селяни влаштували диверсію і зламали міським кузенам колонку.

А щоб відремонтувати – потрібен дозвіл від голови. Тому Катя вирушає до його сина Дмитра. Сам голова тим часом вирішив прикинутися хворим, щоб йому не винесли вотум недовіри.

4 серія “Село на мільйон” опис

На зборах сільради було вирішено висунути вотум недовіри сільському голові. Крім того, жителі села обурені поведінкою молоді, адже після приїзду кузенів в селі оселилася розпуста.

Крім того, селяни побоюються і за моральний стан молоді, вимагаючи проводити духовні заняття. Катя і Коля отримали запрошення в гості від Дмитра.

Дмитро заманив Катю до себе додому за допомогою бойлера. Вчителька Тамара влаштувала збори, щоб підтримати ідею духовних занять для молоді.

Кузени просять у сільського голови дозвіл прокласти в будинок водопровід. Гарбуз не втрачає час дарма, він проводить продовольчу реформу, яка дозволяє отримати знижку в обмін на підпис під петицією за відставку голови.

5 серія “Село на мільйон” опис

Катя, Тимур і Коля прийшли в гості до сільського голови Івана Боярчука, той радить молодим городянам, як краще тренувати м’язи на городі. Гарбуз підозрює, що голова планує з онуками покійного Юхима якусь аферу, і переконує вчительку розвідати становище справ.

Голова в той же час стурбований підозрілою акцією в магазині Гарбуза – виявляється, той роздає продукти і агітує односельців вимагати відставки Боярчука. У село приїжджає молодий лікар Денис, хлопець Каті хоче зробити дівчині сюрприз.

6 серія “Село на мільйон” опис

Отець Любомир втратив свій авторитет в очах односельців. Тамара незадоволена тим, що духовні заняття припинилися. Вчителька не дозволяє дочці зустрічатися з Йосипом.

Даша шантажує сільського голову – якщо кузенам не проведуть воду, адвокат засудить їх з помічником. Але щоб прокласти трубу через поле – потрібна згода всіх членів правління. У селі шукають Катю і Дениса.

У селі оголошено полювання на викрадача Каті. Першим попався батько дівчини. Рятувальна операція триває, селяни прочісують ліс. Не обійшлося без жертв.

Між тим сама Катя слухає чергову пропозицію руки і серця. Світлана пішла від мами, але тепер ніде приймати залицяльника Йосипа. Кузени Коля і Тимур нарешті з’ясували, звідки у них харчове отруєння.

7 серія “Село на мільйон” опис

Дмитро намагається зрозуміти, що значив поцілунок Каті, нехай навіть в щоку. Дільничний насміхається над Дмитром і стверджує, що не варто сприймати серйозно таку поведінка дівчини, у якої є наречений. На засіданні сільради Гарбуз гордо повідомляє, що зібрав необхідну кількість підписів односельців для відставки голови. Обговорюють також проведення води в будинок Каті, Колі і Тимура.

Вчителька всерйоз стурбована моральним виглядом села і отця Любомира. Дільничний дізнається, що це Сніжана підсипала проносне у відро з криничною водою, і призначає їй побачення, щоб шантажувати. Хлопці в селі пліткують про Катю і Діму.

Чутки про Діму і Катю доходять до вух Сніжки. Сільський голова планує інсценувати викрадення блокнота Гарбуза, в якому зібрані підписи за його відставку. Тим часом Мирон хоче змусити Йосипа одружитися на Світлані, або він вижине його з дому, тому що вони «живуть у гріху». Отець Любомир намагається вирішити це питання мирно.

Катя влаштовує Дмитру серйозна розмова за те, що той розпатякав всім про її тату на спині. Дільничний настільки переживає, що бачив злочин Сніжки, що вирішується на сповідь.

8 серія “Село на мільйон” опис

У село приїжджає колишня дружина Миколи Рената разом з дітьми. Катя і Тимур не в захваті від таких гостей. Рената шокована тим фактом, що Коля замість того, щоб заробляти на аліменти у рейсі, байдикує у селі.

Йосип і Світлана живуть на вулиці – Гарбуз виконав загрозу і виставив сина з дому. Мама Світлани готова прийняти дочку назад додому, і дівчина погоджується. Катря та Дмитро знову сваряться, Дмитро вирішує помститися львів’янці за норовистість і запрошує на побачення Сніжку. Гарбуз зустрівся з адвокатом, щоб обговорити з ним справу відставки сільського голови. Виявляється, хтось викрав листи з підписами селян.

Дмитро влаштовує побачення зі Сніжкою перед носом у Каті. Гарбуз намагається написати заяву на тих, хто вкрав листи з підписами з його зошита, але дільничний не бачить складу злочину. Тому Гарбуз відправляється відразу в сільраду, щоб безпосередньо з’ясувати стосунки з Боярчуком.

Снєжка намагається спокусити Дмитра, але йому скрізь ввижається поцілунок Каті. З подачі Сніжки, чутки про імпотенцію Дмитра доходять до Івана Боярчука. Він приходить до Каті з проханням вилікувати сина.

Катя розуміє прохання голови по-своєму і обурена нахабством сім’ї Боярчуков. Рената повертається в місто, але діти залишаються в селі разом з Колею і встигають стати спільниками сільського голови.

9 серія “Село на мільйон” опис

Тимур розробив новий план, як не втратити право на спадщину та при цьому не жити постійно в селі. Він відшукав квартиру в районному центрі і має намір приїжджати в село на пару годин в день.

Коля планує відправити своїх дітей в Миколаїв. Снєжка переживає з приводу чоловічого здоров’я Діми, а Світлана подумує, що молодого Боярчука можуть цікавити чоловіки.

Гарбуз підбурює селян мітингувати під вікнами голови. Робота над відновленням водопроводу перетворюється на археологічні розкопки, в результаті чого знаходять кам’яного ідола. Дмитро приходить в гості до Каті з вином і рішучими намірами.

У сільраді обговорюють, як краще всього застосувати археологічну знахідку для розвитку села. Голова сповнений надій, що Куляби тепер будуть куди більш привабливі для туристів.

В честь кам’яної статуї планується влаштувати танці. Діма засмучений відмовою Каті і подумує повернутися до Сніжани. Такий сценарій не зовсім підходить Петру, тому він радить Дімі боротися за Катю до кінця. Катерина погоджується піти на танці з Петром, щоб насолити Дімі.

10 серія “Село на мільйон” опис

Отець Любомир надійно заховав кам’яну статую від сільського голови. Відшукати статую викликається голова Боярчук. У Кулябах готуються до організації великої дискотеки, але місцевий музикант не може бути присутнім на заході. Тимур розповідає матері про те, що його пограбували.

Дмитро після важкого похмілля згадує, як днем раніше він образив Сніжку. Тим часом Петро збирається на танці з Катею. Чи зможе Тимур вберегти дискотеку від неминучого провалу? У Кулябах починається дискотека. Після промови голови про те, що в селі необхідно народжувати дітей, починаються танці, хоча молодь не в захваті від діджея.

Коля допомагає братові виправити ситуацію і стає улюбленцем публіки. Між тим священник з сусідніх Гайковицев, почувши про розкопки кам’яного ідола, задумав зловити жителів Куляб «на гарячому шляху». Петро не хоче бачити як Сніжана заграє з Дімою на танцях, він відправляється додому. У цей час Катя залишається без пари. Вечір закінчується непередбачувано – Катя і Тимур стають жертвами викрадення.

11 серія “Село на мільйон” опис

Тимур розповість жителям села історію про те, як відважний Діма звільнив його, Катю і Миколу з полону. Розказані історії для Гарбуза і Сніжки зі Свєтою звучать зовсім по-різному, а головним героєм в них завжди виступає Тимур.

Петро планує відпустити «гайковских зловмисників», з тієї причини, що немає складу злочину. Йосип і Дмитро посперечалися, що останній зможе спокусити Катю в першу ж ніч.Той, хто програє – пробіжить по селу в жіночій сукні. Чим закінчиться непроста авантюра?

Відносини між Дімою і Катею активно розвиваються, бо як молодому Боярчуку нарешті стало ясно – для його коханої поради мачо-Йосипа не підходять.

Тамарі Миколаївні стає відомо, що Гарбуз продає молоді в магазині контрацептиви. Вчителька засмучена – село на краю демографічної кризи, через відсутність дітей, яких можна було вчити.

Тамара наважується завести ще одного малюка, роль батька вона покладає на Гарбуза. Сільський голова з кумом вирішують передати скіфську бабу священика з Гайковців, що з цього вийде?

12 серія “Село на мільйон” опис

Діма пропонує Каті жити разом в його будиночку. Катя приймає його пропозицію і готова збирати речі. Але, раптово Діма отримує підвищення і тепер він повинен їхати на озеро Синевир. Хлопець не наважується повідомити про підвищення Каті. Разом з тим Боярчук – старший пропонує Колі зайняти вакантне місце в сільській раді.

Мама Тимура готова піти на все, щоб її син також став кандидатом у сільські чиновники. Дмитро отримав пораду від отця Любомира, як правильно розставити пріоритети між любов’ю і кар’єрою.

Колишній наречений Каті переконує Діму, що дівчина знову зустрічається з ним. Діма розчарований, але в той же час він не хоче заважати своїй коханій. Коля і Тимур задумали подати свої кандидатури на місцеві вибори.

Діма їде на роботу до озера Синевир, а отець Любомир розкриває Каті очі на ситуацію. Денис робить Каті пропозицію руки і серця. Катя залишає село і хоче відправитися в слід за Дімою в закарпатські ліси.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар