“Скарбниця життя” опис серій

С

“Скарбниця життя” опис серій серіалу про двох братів, закоханих в одну дівчину.

“Скарбниця життя” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Скарбниця життя” опис серій

1-2 серія “Скарбниця життя” опис

Складний час початку 90-х багато що змінює в родині Савчуків. Савчуки Степан і Марія виховали двох синів – Олександра і Павла. Двадцятирічний Саша працює на заводі і закоханий в медсестру Оксану. Але дівчина не відповідає йому взаємністю. Старший син Павло – працює слідчим, і часу на особисте життя у нього немає. На заводі платять мало і Саша повідомляє батькові, що хоче звільнитися. Батько не схвалює такого рішення сина.

Саша звільняється з заводу і влаштовується працювати в кооператив. Але цей кооператив, виявляється причетний до ряду квартирних крадіжок. Справу цю розслідує брат Саші Павло. Відносини у братів гірше нікуди. І справа не в злочинній діяльності кооперативу – Саша до подій не причетний. А в тому, що заводська медсестра Оксана, в яку Саша давно і безнадійно закоханий, виявляється нареченою старшого брата.В той же час у Марії загострюється астма. І вся родина за рекомендацією лікаря переїжджає за місто. Там, дивлячись на бабусь, які торгують біля автовокзалу всякою всячиною, Саша вирішує створити упорядкований ринок.

Актори: Павло Баршак, Олена Шилова, Антон Соколов, Віра Шпак, Михайло Жонін, Леонід Громов, Федір Гуринець, Денис Роднянський, Микола Боклан та ін.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар