“Спокуса” серіал 2017

С

“Спокуса” серіал 2017 року –  мелодрама, в центрі якої – любов, помста і зрада. Робоча назва серіалу – “Веселка кохання”

“Спокуса” скільки серій?

Всього в мелодрамі 48 серій. Перші 24 серії покажуть з 24 квітня 2017 року. Другу частину історії глядачі каналу зможуть побачити восени 2017.

“Спокуса” актори

Актори: Іван Колесников, Дар’я Легейда та Ксенія Мішина. Також в серіалі задіяні Ольга Сумська, Володимир Виноградов, Валерій Афанасьєв, Євген Воловенко, Олена Турбал, Олексій Нагрудний, Ігор Рубашкін, Тамара Морозова і Міла Сивацька.

“Спокуса” опис

Головний герой серіалу – яскравий і успішний Женя Ханжонков, помічник впливового бізнесмена Олексія Кумачева. Ніхто не знає, що всі думки і дії Жені мають чітку мету, і це – помста за смерть батька. Одного разу в будинку Кумачева він зустрічає свою колишню любов Інну – і з цього моменту його життя кардинально змінюється. Втім, у дівчини немає часу на розваги та захоплення: їй доводиться багато працювати, адже у неї – маленька дитина, яку вона виховує одна. Інна влаштувалася покоївкою в особняк бізнесмена не тільки заради грошей, а щоб помститися за загибель чоловіка, в смерті якого вона звинувачує Кумачева. Незважаючи на непросту долю, у Інни повно заздрісників, в тому числі – дочка олігарха Камілла, закохана в Женю. Утворюється любовний трикутник. І кожному з його учасників є що приховувати …

“Спокуса” інформація

Виробництво – компанія PRO-TV

Режисери – Ігор Забара та Сергій Терещук.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар