“Старша сестра” опис серій

С

Старша сестра” опис серій серіалу 2015 року за сценарієм Марії Кулиджановой в цій статті.

“Старша сестра” опис серій

1 серія “Старша сестра” опис

П’ять років тому у старшої медсестри міської лікарні Анни Віталс зник безвісти чоловік. Всі навколо з цим змирилися, але Ганна продовжує вірити в диво. Одного разу по дорозі на роботу вона стає свідком ДТП з мотоциклом, надає першу допомогу постраждалим і відправляє їх в свою лікарню. У клініці переполох. Молодий хлопець Максим намагається покінчити з собою, тому що йому повинні ампутувати ногу. В кардіологічне відділення, де працює Ганна, приходить новий завідувач Ігор Борисович.

2 серія “Старша сестра” опис

Стосунки Анни та Ігоря Борисовича складаються непросто. Постійна пацієнтка відділення кардіології народна артистка Анастасія Максимівна просить Ганну зупинити її виписку: їй здається, що вона серйозно хвора. У відділення потрапляє спортсменка ледь не потонула на тренуванні. Мати повідомляє Ганні, що виїжджає на три роки працювати в Італію. Ганна здивована й ображена тим, що дізнається про це за тиждень до її від’їзду.

3 серія “Старша сестра” опис

Після серйозної автомобільної аварії виявляються потерпілими олігарх Семен Аркадійович Різдвяний і маленький хлопчик. Після невеликого конфлікту з лікарем Анастасії Максимівні вдається залишити її у відділенні ще на тиждень. Подруга Анни, медсестра Наташа, дізнається що вагітна від одного з лікарів їх лікарні – Олега Стахновского. На жаль, Олег одружений. Наталя просить Анну поговорити з Олегом. Олег весь на нервах: його дружина пропала у відрядженні в Сирії. Дочка Анни Женя не приходить ввечері додому…

4 серія “Старша сестра” опис

Женя влаштувалася на роботу, але забула попередити про це матір і бабусю. У відділення привозять молоду матір-наркоманку Сніжану, у якої порок серця, з маленькою дочкою Сонею. Туди ж надходить вагітна пацієнтка Галина з серйозним захворюванням серця. Лікарі наполягають на аборті. Страхи Анастасії Максимівни підтверджуються: їй стає гірше. Жінку переводять в інтенсивну терапію.

5 серія “Старша сестра” опис

Ганна бере вихідний, щоб проводити маму. Дружина Олега Стахновского знаходиться, їй терміново потрібен медичний огляд в їхній лікарні. Анна намагається попередити про це Наталю. Несподівано вона бачить, як під машину кидається якийсь чоловік. У бездомного Федора, якого вона привозить до лікарні, знаходять неоперабельну пухлину.

6 серія “Старша сестра” опис
Женя вирішує провести день на роботі у мами. Молодий офісний працівник стріляє у співробітників з автомата. Всі хірурги лікарні кинуті на порятунок поранених. Ганна вступає в конфлікт з Олегом Стахновским, коли він визначає смерть пацієнта, і змушує його продовжити реанімацію. Помирає Анастасія Максимівна – давня і улюблена пацієнтка Анни. Дружина Соснівського випадково дізнається, що у чоловіка є коханка. Федір намагається покінчити з собою.

7 серія “Старша сестра” опис
У лікарні аврал: після аварії на ТЕЦ привозять багато хворих з інших лікувальних закладів міста. Ганна та Ігор Борисович рятують пораненого пацієнта. Олега виганяє дружина. Він повертається до Наташі і пропонує їй поїхати в спільну відпустку. В однієї з пацієнток лікарні серйозні показники для госпіталізації, але вона від неї відмовляється.

8 серія “Старша сестра” опис

Женя відчуває перше серйозне почуття. Федір після того, як опам’ятовується, виявляється зовсім іншою людиною. Багато років тому він пішов з дому і нічого не пам’ятав про минуле життя. Після операції до нього повертається пам’ять, але виявляється, що з тих пір минуло 15 років…

9 серія “Старша сестра” опис
Олег Стахновский повертається до дружини. Молода жінка привозить до лікарні маму, яка перенесла інсульт. Стан хворої вкрай важкий, лікарі надають допомогу і молода жінка в суєті забуває, що залишила в закритій машині немовля. Ігор Борисович допомагає Анні у конфлікті з директором ресторану, де підробляла Женя. Стосунки Анни та Ігоря Борисовича стають теплішими.

10 серія “Старша сестра” опис

Наталя вирішує народжувати дитину незважаючи ні на що. Анна трохи збентежена своїми новими відносинами з Ігорем Борисовичем. У лікарню надходить пацієнт з серйозними травмами голови і без документів. Команда Ганни допомагає знайти його дружину, щоб вона прийняла рішення про операцію. Під час побачення хлопець Жені втрачає свідомість, і вона привозить його в лікарню. Ганна знайомиться з батьками хлопчика.

11 серія “Старша сестра” опис

Олег Стахновский випадково приймає пологи в аеропорту. Судовий розгляд про нещасний випадок на нафтовій платформі розбиває всі надії Анни: чоловік загинув, а не пропав без вісті. Женя проявляє себе як справжній доктор і допомагає хлопцеві, який втрачає свідомість на футбольному матчі, але спізнюється на іспит.
Олег намагається повернутися до Наташі…

12 серія “Старша сестра” опис

Ганна та Ігор Борисович разом, вони щасливі. Наташа і Олег Стахновский готуються до весілля. У приймальному відділенні з’являється пацієнт представившись військовим, який переніс важку операцію і гостро потребує сильних знеболюючих. Отримавши відмову, він бере в заручники маленьку дівчинку і змушує Ганну принести йому наркотики. Анна розповідає про все Ігорю. Вони вирішують обдурити наркомана..

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар