“Село на мільйон” 2 сезон опис серій

С

“Село на мільйон” 2 сезон опис серій розповість про подальшу долю ульюблених героїв.

“Село на мільйон” 2 сезон опис серій

1 серія Село на мільйон 2 опис

Ще місяць тому Катя не уявляла собі, що може переїхати зі Львова в село, та ще й знайти своє кохання. Дмитро зробив їй пропозицію руки і серця і вони збираються переїхати на Синевир.

Батькові Каті ця новина не сподобалася, адже він все ще претендує на мільйон. Дмитро йде до отця Любомира, щоб той обвінчав молодят. Однак виявляється, що це можливо тільки через місяць, а весілля вже через тиждень. Щастю закоханих постійно щось заважає.

2 серія Село на мільйон 2 опис

Друзі Дмитра влаштували йому вечірку – попрощання з «холостяцьким життям». Врешті-решт вони напилися так, що опинилися у Львові, та ще й загубили Дмитра! Шурка і голова сільради Іван готують змову проти Гарбуза, щоб посунути його з виборів. Зрештою, вони відправляються до Львова.

3 серія Село на мільйон 2 опис

Сніжана задумала загубити кільця Дмитра і Каті, щоб ті не одружилися. Потім вона дізналася, що другою дружкою Каті повинна бути її львівська подруга Маша. Але Марія спізнюється, а Сніжана зі Світланою тим часом знайшли фото, з відпочинку хлопців у Львові. Подруги роблять все можливе, щоб зірвати весілля. Але чи стане це перешкодою для справжнього кохання?

4 серія Село на мільйон 2 опис

Степан знайшов щоденник свого батька і дізнався, звідки мільйон. Мирон відрікся від посади виконуючого обов’язки голови сільради на користь Тамари. Але Тамара дізналася про його справжні наміри. А Дмитро поїхав на Синевир працювати, але без дружини його не хочуть селити. Роль дружини збирається виконати Сніжана.

5 серія Село на мільйон 2 опис

Степана Юхимовича заарештували і звинувачують у вирубці дерев. Але він не хоче зізнаватися, що шукав скарб батьків. Катя пішла ловити справжніх браконьєрів, але спіймали її. Гарбуз же прагне збільшити продажі, закривши кафе Ані, але Тамара заборонила вживання алкоголю в селі взагалі!

6 серія Село на мільйон 2 опис

У селі відкрили медичний кабінет – між Тамарою і Іваном йде сварка за те, чиє ж це досягнення. Ось тільки ще треба знайти лікаря, Іван пропонує посаду Каті. Тим часом зник Степан Юхимович, а Шурко знайшов в лісі бурштин.

7 серія Село на мільйон 2 опис

Тамара вирішила провести серед селян іспит з української мови – вона налаштована вигнати родину Кібця. У лікарню до Каті направили інтерна на ім’я Анатоль, який починає за нею доглядати. Іван посварився з Тетяною і вони навіть налаштовані розійтися. Також в цій серії глядачі познайомляться з дітьми Миколи.

8 серія Село на мільйон 2 опис

Іван вирішив не балотуватися на посаду сільського голови і повністю присвятити себе сім’ї. Але домашні справи йому даються гірше, ніж політичні. Дмитро ніяк не може помиритися з Катею, тому вирішив захворіти, щоб потрапити до неї на прийом. А діти Миколи викрали трактор і мало не розгромили село. Потім на них ще й напали бджоли!

9 серія Село на мільйон 2 опис

У село боротися за мільйон приїхав Денис. Він намагається віддати дітей Миколи в соціальну службу. Гарбуз став головою Гайківців і хоче переконати Боярчука об’єднати села. У новому селі Гарбуз відкриває магазин.

10 серія Село на мільйон 2 опис

Денис подав заяву на Катерину в поліцію, а також розповів мамі Сніжани про наміри Тимура. Анна навіть загрожує Тимуру рушницею. У Гайківцях тим часом влаштували концерт з Дядею Жорою. Іван намагається переманити шоумена в своє село. Що ж з цього вийде?

11 серія Село на мільйон 2 опис

Катю посадили до в’язниці в Гайківцях, Дмитро відправляється її рятувати. У Куляб їде шведський голова, але знайшовся актор, який хоче обдурити Івана. Поки Тимур поїхав з села, до Сніжани заграє Петро. Чи готова Катя відмовитися від мільйона, щоб Денис перестав набридати її сім’ї?

12 серія Село на мільйон 2 опис

Дмитро запропонував Каті поїхати на медовий місяць до Туреччини. Іван вирішив провести козацькі розваги, щоб визначити голову нового об’єднаного села. Суддями стали Павло Зібров, Алла Кудлай та Петро Чорний. А Тимур зрозумів, що його мама не могла усиновити Дениса. Хто ж переможе в конкурсі і чим закінчиться серіал?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар