“Серце матері” опис серій серіалу 2019 року

С

“Серце матері” опис серій серіалу 2019 року із Олесею Фаттаховою в головній ролі Ви зможете дізнатися в цій статті.

“Серце матері” скільки серій – в серіалі 24 серії

“Серце матері” опис серій

1 серія “Серце матері” опис

У центрі сюжету історія Асі Демидової, у якої помирає мама, і Ася залишається зовсім одна. Асю в рідному селі нічого не тримає. Дівчина хоче стати модельєром, але вступити до вузу у неї не виходить через помилку в атестаті. Ася влаштовується на швейну фабрику звичайною працівницею.

У Асі відбувається конфлікт з невідомим молодим чоловіком, який прийшов на фабрику. А пізніше вона ледь не потрапляє під машину іншого незнайомця, який люб’язно довозить її будинку. Так Ася знайомиться з двома новими власниками фабрики: Артемом Ермолаєвим і Кирилом Кузнєцовим.

2 серія “Серце матері” опис

Конфлікт Асі і нового керівника Артема Єрмолаєва набирає обертів. Він вичитує її, за те що вона п’є каву в розпал робочого дня. А Ася висловлює йому своє обурення з приводу поганої тканини, з якої пошили зразок одягу.

В результаті Артем відмовляється від послуг постачальника, який запропонував цей матеріал. Єрмолаєв робить ставку на якість, що сильно зачіпає його партнера Кирила Кузнєцова, який хотів йти по шляху зменшення витрат за рахунок дешевих тканин.

3 серія “Серце матері” опис

Кирила сильно зачіпає підвищення Асы. Але ще більше – що Артем не тільки починає прислухатися до її думки в професійних питаннях, а й захоплюється нею, а Ася відповідає Артему взаємністю. Вони починають таємно зустрічатися, втім, співробітники фабрики все прекрасно бачать і між собою обговорюють пару.

Кирило, до якого доходять чутки, дуже вражений. Він зачіпає Асю, звинувачуючи її в тому, що дівчина переслідує корисливі цілі. Артем чує це. Між друзями відбувається сварка, але пізніше Кирило просить вибачення.

4 серія “Серце матері” опис

Ася і директором швейної фабрики Артем одружуються.

У жіночій консультації Ася знайомиться з Людмилою, яка, розлучившись з чоловіком, робить аборт і після гірко шкодує про це. Ася підтримує жінку, і вони стають подругами. Саме Людмила виявляється поруч, як приходить час Асі народжувати. Доньку Артем і Ася називають Надією.

5 серія “Серце матері” опис

Ася за проханням Людмили, яка працює в дитячому будинку музичним керівником, шиє костюми для майбутнього святкового виступу. На одній з репетицій Людмила зустрічає свого колишнього чоловіка Івана. Вона розуміє, що не забула і не пробачила його зраду.

Артем, який опинився на волосок від загибелі, намагається багато часу приділяти сім’ї. Кирило радить йому відпочити, з’їздити куди-небудь з рідними. Однак Кирилу треба спровадити Артема, щоб сам він міг показати фабрику покупцям. Артем не хоче продавати фабрику, але Кирило готовий на все заради грошей. Він запрошує Артема до себе в гості, де вони п’ють, а коли Артем уже погано мислить, підсовує йому на підпис документи.

6 серія “Серце матері” опис

Керівництво фабрики збирається купувати нові виробничі приміщення за містом. Кирило влаштовує так, що дивитися їх поїде Артем, а сам їде в інше місто нібито у відрядження. Кирило призначає покупцям день угоди.

Колишній чоловік Людмили Іван намагається повернути її, і йому нарешті це вдається, коли він знаходить прийомну сім’ю двом дитбудинківським дітлахам. Артем готується до ділової зустрічі. Ася в останній момент вирішує приєднатися до нього – в тому ж напрямку живе її подруга, з якою вона давно не бачилася.

Дорогою на них нападають, Артема вбивають, в Асю теж стріляють. Машину Артема з дитиною викрадають бандити.

7 серія “Серце матері” опис

Ася страждає через загибель Артема. Намагається щось з’ясувати про зниклу дочку, але поліція поки нічого їй сказати не може. Займається справою молодий слідчий Володимир Лук’янчук, який співчуває Асі і обіцяє, що вони знайдуть Надю. Але Ася і сама не втрачає часу, звертається за допомогою в пошуках дочки до Людмили.

Тим часом жінка, що знайшла дівчинку, Олеся, вирішує видати її за свою внучку. За гроші вона заручається допомогою знайомої чиновниці і отримує необхідні документи. Тепер маля звуть Настя.

8 серія “Серце матері” опис

Ася кидає всі сили на пошуки дочки. Їй допомагають Людмила з Іваном, волонтери. Кирило теж як може підтримує Асю. Вона відноситься до нього тепло. Шукає дівчинку і Володимир. За службовим обов’язком він часто спілкується з Асею. Поступово Володимир починає їй симпатизувати, бачачи, як вона мужньо тримається.

Володимир, постійно крутиться біля Асі, заважає Кирилу. Крім того, молодий слідчий виявляється дуже уїдливим і допитливим. Здається, він один не вірить в те, що Кирило може бути не причетний до того, що трапилося.

9 серія “Серце матері” опис

Олеся приховує від Асі і Володимира правду, але пізніше її починають мучити докори сумління. Вона вже готова зізнатися в тому, що знайшла дитину, як їй приходить повідомлення про смерть дочки. Олеся приймає рішення залишити дівчинку у себе. Кирило підтримує Асю, він готовий на все, щоб отримати фабрику. Він наймає детектива для пошуків Наді. Люда і Іван вирішують почати з чистого аркуша і знову одружитися.

10 серія “Серце матері” опис

Ася важко переживає звістку про смерть Наді. Кирило намагається підтримати її. Володимир висловлює Асі своє співчуття. Однак у нього більше немає можливості проводити з нею час. Він намагається перевірити дані детектива, але його не допускають до інформації. Люда, щоб розважити Асю, просить допомогти дитячому будинку і пошити костюми для дитячого свята. Але стає відомо, що дітей планують виселити. Кирило допомагає організувати акції протесту і відстояти права дітей. Ася вдячна за його допомогу.

Олеся ховає дочку. Приїжджає подруга дочки, яка може видати таємницю Олесі, оскільки знає, що у подруги ніколи не було дітей. Але Олесі вдається домовитися з нею про мовчання за гроші. Кирило і Ася одружуються. Ася хоче вийти на роботу, але Кирило всіляко відмовляє її. Він каже, що на фабриці проблеми. Щоб погасити заборгованість Ася продає квартиру.

11 серія “Серце матері” опис

Ася завдяки порадам Людмили вирішує нагадати Кирилу про те, що вона є власницею фабрики. Але прихід на фабрику і спроба розібратися в справах підприємства виводять Кирила з себе. У розпал сварки Асі стає погано, вона каже Кирилу, що, можливо, вагітна. Поведінка Кирила різко змінюється: нехай він більше не любить дружину, але він хоче цю дитину, яка буде носити його прізвище.

12 серія “Серце матері” опис

Ася здогадується, що Кирило зраджує їй. І одного разу застає його разом з іншою, яка і підлаштувала цю зустріч. Ася вимагає розлучення. Кирило згоден дати його їй. Але заявляє, що вона нічого не отримає. Кирило показує дружині договір купівлі-продажу фабрики з її підписом, за яким єдиним власником стає він. Нагадує, що деякий час тому вона отримала від нього велику суму, що підтверджує факт покупки. Ася йде від Кирила.

13 серія “Серце матері” опис

Настя потрапляє в дитячий будинок, де працює Людмила. Дівчинці погано в ньому, інші діти її задирають. Людмила зауважує це, заступається за Настю. Познайомившись ближче з новою вихованкою, з’ясовує, що у неї хороший голос і слух. Ася розуміє, що в боротьбі з Кирилом їй потрібен хороший юрист. Вона зустрічається з Володимиром, який обіцяє їй допомогти. За той час, що вони не бачилися, Володимир змужнів і став привабливим. Ася мимоволі задивляється на нього. Володимир дає їй контакти свого хорошого адвоката – Бориса Рубцова.

14 серія “Серце матері” опис

Людмила з Іваном вирішують взяти опіку над дитиною, Людмила вибирає Настю. Подружжя починає збір необхідних документів. Ася приходить в дитячий будинок, знайомиться з Настею. Вони відразу один одному подобаються. Правда, Насті дістається від хлопців – діти ревнують, що до неї стільки уваги. Одна з дівчаток її б’є, залишаються сліди. Вихователька запитує, хто це зробив. Але Настя не здає кривдницю. За це діти починають її поважати і більше не ображають.

15 серія “Серце матері” опис

Людміла і Іван отримують опіку над Настею. Людмила щаслива, Насті подобається новий будинок. Ася буває в гостях у Людмили, грає з Настею. Дівчинка її любить. Кирил позичає гроші у бізнесмена Бурого під такі відсотки, яких би ніколи не дав банк. Хоча бізнесмен пов’язаний з бандитами, але Кирило йде на угоду.

16 серія “Серце матері” опис

Ася вже модельєр, готується до показу своєї першої колекції. Зрозумівши, що Вавилова і Валерій закохані, але приховують свої почуття, вона підштовхує їх один до одного. Ася отримує свідоцтво про розірвання шлюбу. Попереду суд про розподіл майна. Кирилу поки не до судів: Бурий вимагає гроші, загрожує. Кузнєцов загнаний в кут. А тут ще й Еля йде від нього.

17 серія “Серце матері” опис

Володимир затримує Петра, але чоловік навіть не пручається. Він щиро радіє, що Ася жива – тепер він може зняти з душі хоча б один гріх. Він став дуже набожною людиною. Петро погоджується оформити явку з повинною. Він співучасник, але сам не стріляв ні в Артема, ні в Асю. Чоловік зізнається, що дочка Асі залишилася жива, але не пам’ятає, де саме вони її з напарником Миколою залишили. Розповідає, що їх найняв якийсь чоловік, але з ним спілкувався тільки Микола. Ася рішуче налаштована відновити пошуки. Вони з Володимиром намагаються знайти детектива, найнятого Кирилом, але той зник.

18 серія “Серце матері” опис

Аоказ колекції Асі проходить успішно. Журналісти беруть у неї інтерв’ю. На заході присутній і Кирило, шукає можливість поговорити з Асею наодинці. Йому дзвонить найнятий ним колись поліцейський, повідомляє, що знайшли Петра, Володимир рветься розслідувати цю справу, але йому забороняють. Кирил підслуховує розмову Асі і Володимира, дізнається, що вони активно шукають детектива і Миколу. Кирило підходить до Асі, розігрує радість за неї, зображує каяття, просить Асю познайомити його з Вавиловою. Ася відмовляється.

19 серія “Серце матері” опис

Співробітниця РАГСу ставить Асі умову, що розповість про дитину, якщо та принесе їй 10 тисяч. Ася готова віддати гроші, але Володимир не дає їй зробити це. Він йде на зустріч з жінкою і змушує її сказати Асі все, що вона знає. Жінка змушена зізнатися, що оформила документи на дівчинку на прохання Олесі, дає її адресу.

За відсутності Володимира в його квартиру пробирається детектив Кирила. Він акуратно встановлює прослушку і програму на домашній компьютер.

20 серія “Серце матері” опис

Вавілова розповідає Асі, що до неї приходив її колишній чоловік Кирило, пропонував купити у нього фабрику. Ася каже, що йому не можна довіряти, розповідає свою історію. Вавилова вважає, що для Асі було б краще, якби фабрику дійсно купила вона.

Ася дізнається, що їх дочка потрапила в дитбудинок, і що її всиновила Людмила. Ася не знає як сказати подрузі правду, адже ту кинув чоловік і одна радість для неї – Настя.

Вавілова домовляється з Кирилом про покупку фабрики по невигідній для нього ціні. Крім того, суд постановляє, щоб Кирило виплатив гроші, які свого часу Ася отримала від продажу квартири і вклала в розвиток фабрики.

21 серія “Серце матері” опис

Ася вирішує зробити тест ДНК, якщо він підтвердиться, тоді вони подумають, як мирно залагодити питання. Ася знаходить можливість взяти волосся дівчинки з гребінця. Вона віддає їх на аналіз. Люда проходить медичний огляд. Паралельно розвивається їх конфлікт з Глібом, з яким вони борються за одне місце. При цьому Гліб знаходить спільну мову з Настею. Через пару тижнів і Асі, і Людмилі приходять результати. Ася отримує підтвердження, що Настя точно її дочка.

22 серія “Серце матері” опис

Коли Ася з Володимиром приходять додому до Миколи, то виявляють його мертвим. У цей момент в квартиру вриваються поліцейські. Асю і Володимира заарештовують. Рубцову вдається витягнути їх, але Володимир втрачає роботу. Ася звинувачує себе в усіх бідах. Володя обіцяє Асі, що доведе справу до кінця. Йому здається дивним, що вбивця з’явився перед самим їх приїздом. Ася з Вавиловою приходять на фабрику, де тепер будуть шити моделі Асі. Дізнавшись про те, що багато співробітників були звільнені, Ася вирішує їх повернути.

23 серія “Серце матері” опис

Людмила зізнається Асі, що смертельно хвора і потрібна дорога операція. Ася обіцяє знайти кошти і врятувати подругу. Ася вимагає гроші у Кирила, вона знає, що Вавилова відправила транш. Кирило робить платіж і залишається без нічого – ні фабрики, ні грошей, ні житла. Детектив стає незручним Кирилу, і він його вбиває. Людмилу кладуть в лікарню. Її відвідує і підтримує Гліб, який розповідає новини про вихованців, закликає вірити в себе – тоді вона зможе одужати.

24 серія “Серце матері” опис

Володимир  і Ася в глухому куті – у них на Кирила нічого немає. А тут він, будучи п’яним, дзвонить Асі і повідомляє, що їде з міста. Володимир пропонує діяти швидко: він скаже Кирилу, що знає про його причетність до злочинів, і буде шантажувати. Володимир підключає колишніх колег, і їм вдається взяти Кузнєцова на гарячому, коли він намагається вбити Володимира. Кирило зізнається у всіх злочинах і здає продажного поліцейського.

Актори: Олеся Фаттахова, Ілля Алексєєв, Людмила Загорська, Федір Лавров, Олеся Жураковська, Дар’я Трегубова, Алла Масленникова, Тимофій Дмитрієнко, Єва Шевченко-Головко

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар