“Сувенір з Одеси” опис серій

С

Сувенір з Одеси” опис серій серіалу українського виробництва, який знятий за мотивами книги одеського письменника Валерія Смирнова «Труна з Одеси».

“Сувенір з Одеси” опис серій

1 серій “Сувенір з Одеси” опис

Події серіалу відбуваються в ХХ столітті. Після Жовтневої революції 1917 року, Одеса три роки переживає зміну влади. Поки влада в Одесі стрімко переходить з рук в руки, а вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей – Матвій і Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей. Матвій – скрипаль-самоучка, а Ліза – викладачка французької мови, яка виросла в інтелігентній, аристократичній сім’ї. Вони зустрілися на міській площі і закохалися з першого погляду.

2 серія “Сувенір з Одеси” опис

1916 рік. Єлизавета Вольська, Василь Тищенко та Матвій Грач – молоді одесити, чиї шляхи перетинаються на кордонах закону, любові і війни. Кожному по-різному доводиться виживати у важкі часи. А тим часом поліція намагається зловити генерала Котовського.

3 серія “Сувенір з Одеси” опис

Вол вигнав Матвія, а Василь тим часом, переодягнувшись у візника, намагається з’ясувати, хто ж викрав конфетну машину. Але Матвій впізнав у Васі поліцейського і здав бандитам. Навесні вдова Єва Мілкус організувала аукціон синіх кольорів на користь дітей війни. А Гаррі Браун великодушно допомагав їй в цій справі. Перець Гофман же часу не втрачав: він подумав, що на аукціоні багатії можуть захотіти купити і антикваріат.

4 серія “Сувенір з Одеси” опис

Навесні 1917 року в Одесі запахло революцією. Поки простий народ намагався зрозуміти, чим загрожує чергова влада, шахраї часу не втрачали. Гофмани задумали підробити корону і продати її в Лувр, а Лисий розповів Васі, що бачив Єву Мілкус з Брауном. Василь починає здогадуватися, що Браун і є Котовським.

5 серія “Сувенір з Одеси” опис

Вася зрозумів, що Браун – це Котовський, але Ліза не хотіла в це вірити. Їй здавалося, що крім Матвія в цьому місті не залишилося нікого чесного. Гофмани задумали підставити Рахумовского і посадити до в’язниці. Городенко і Вол з’ясували, що гроші з благодійного вечора забрав Котовський і вимагають відсоток до загальної каси.

6 серія “Сувенір з Одеси” опис

Ліза дізналася, що Браун – це Котовський. Саву поранили і посадили в тюрму, Котовський утік. Але він залишався вірним собі у всьому, і навіть залицяння за Лізою зробив своєрідною грою. Вбравшись в офіцерський мундир, він відправився «обробляти» інфантильну маму дівчини. Котовський запросив Лізу в ресторан, за збігом обставин там був і Матвій. Між ними виникає суперечка, Котовський розбиває скрипку хлопця.

7 серія “Сувенір з Одеси” опис

Щоб Котовського не просто відправили на каторгу, а позбавили життя, за рішенням суду він повинен був вчинити замах на вбивство. Головань намагається переконати Матвія, щоб той сказав, що Котовський зазіхав на Лізу. Однак сам Мотя на всю зиму потрапив за ґрати.

8 серія “Сувенір з Одеси” опис

Восени 1917 року Одеса перетворилася на киплячий котел, влада постійно переходила з рук в руки. На Молдаванці оголосили народну республіку. Головою бандитів був легендарний Мішка Япончик. Рахумовський вирішив віддати на зберігання золоту труну-сувенір. Коли Ліза несла її волові, на неї напав Савка.

9 серія “Сувенір з Одеси” опис

Котовський пропонує угоду Япончику – перейти на бік більшовиків. Він грабує аптеку і приносить звідти ліки мамі Лізи. Однак дівчина, дізнавшись яким шляхом вони отримані, жене Котовського геть. Миша готує концерт-бенефіс, але до нього доходить інформація, що після концерту більшовики збираються напасти на Молдаванку.

10 серія “Сувенір з Одеси” опис

У 1919 році в Одесі влада була у «білих» на чолі з військовим губернатором Алмазовим. Нова влада не шкодувала ні гетьмана, ні більшовиків. Алмазов збирається підкорити і бандитську республіку Молдаванку. Ліза вагітна і їй загрожує небезпека, адже вона дізналася, яку гру веде Котовський.

11 серія “Сувенір з Одеси” опис

Маючи багато зброї, молдавани залякали білогвардійців. Щоб віддячити Лізу, Япончик повертає дівчині золотий сувенір. Алмазов дізнався, що Віра Холодна вела подвійну гру з французами, і вирішив отруїти її. Доглядаючи за хворою Вірою, Ліза і сама захворіла. Чи знайде Матвій ліки і чи зможуть вони з дружиною втекти з міста?

12 серія “Сувенір з Одеси” опис

Япончик змушений тікати з Одеси, його переслідують більшовики. Чи вдасться бандиту сховатися? Ліза, залишившись одна, виходить заміж за Василя. Через 50 років, Вася знайшов Матвія і розповів, що обдурив його, а Ліза – жива.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар