«Співачка» опис серій 61-95

С

«Співачка» опис серій серіалу 2016 року від телеканалу Україна в цій статті.

«Співачка» опис серій 31-60

«Співачка» опис серій 61-95

61 серія “Співачка” опис

Наташі і її друзям вдається врятуватися, і вони на яхті пливуть в бік будинку. У Наташі зірваний голос. У палаці виявляють мертвого Каріма. Хто його вбив, не встановлено, підозрюють Наташу. На острові траур. Самір бере владу в свої руки. Вадим продовжує переслідувати Фелікса.

Яхта припливає до Одеси, де втікачів наздоганяє Самір. Кремньов і Наташа здогадуються, хто вбив Каріма. Самір укладає угоду з Наташею і Кремньовим, виплачує компенсацію колишнім рабам свого дядька. «Лі Мей» і Фелікс дізнаються таємницю Вадима.

62 серія “Співачка” опис

Наташа і Кремньов насолоджуються близькістю один одного. Віка і Надир відчувають себе в Одесі, як риба в воді. Між Ігорем і Кремньовим відбувається серйозна розмова.

Лара дізнається, що Валентина нею маніпулювала. Митя приймає важливе рішення. Фелікс все ближче підбирається до Вадима. Непередбачені обставини не дають Кремньову і Наташі виїхати до Києва. Надир зникає.

63 серія “Співачка” опис

Фелікс ловить Вадима на живця. Вадим зникає. Наташа з Вікою і Кремньов починають шукати Надіра. Надир пропадає в сумнівних місцях з мутними особистостями і заробляє багато грошей. Лара з дітьми приїжджає до Олега.

Митя робить Олені пропозицію. «Лі Мей» важко переживає зникнення Вадима. Митя приймає це на свій рахунок. Наташа і Кремньов повертаються до Києва.

64 серія “Співачка” опис

Валентина ретельно приховує від Кремньова, що Лара з дітьми виїхала до Олега. Наташа недовірливо придивляється до «Лі Мей», вони з’ясовують стосунки. У пориві відчаю «Лі Мей» приходить до Валентини і зізнається, що вона – Ірина. Валентина дізнається про біду «Лі Мей». Їй важко прийняти новину, вона намагається прояснити ситуацію з Феліксом, але не встигає – непритомніє.

65 серія “Співачка” опис

Кремньов виявляє Валентину і викликає швидку допомогу. Валентину госпіталізують. Лара повертається додому. Пояснення між Ларою і Кремньовим відкладається до одужання Валентини.

«Лі Мей» боїться, що Валентина її видасть. З’ясовується, що Наташа серйозно хвора. Проти Наташі починається цькування в ЗМІ. Олег і Наташа побоюються, що Лара і Кремньов не хочуть розлучатися.

66 серія “Співачка” опис

Триває цькування Наташі в ЗМІ. Наташа проводить прес-конференцію. Вона марно сподівається, що це виправить ситуацію. Життєдіяльність Фонду та інтернату для обдарованих дітей під загрозою. Женя засуджує рішення Миті одружитися на Олені. Віка повертається до Києва, Наташа приводить її в будинок Левицьких. Митя готовий викликати поліцію. «Лі Мей» ось-ось зробить фатальний вчинок …

67 серія “Співачка” опис

Медсестра заважає «Мей» вчинити непоправне. Наташа не дає Ользі і массачусетському технологічному інституту запроторити Віку в поліцію. Віка намагається простимулювати Кремньова розлучитися з Ларою. Наташа вмовляє Смоліна взяти Віку на роботу. «Мей» і Фелікс планують вбивство Наташі. У Наташі діагностують невиліковне захворювання. Наташу збиває автомобіль.

68 серія “Співачка” опис

Наташа майже не постраждала. Митя і Олена подають заяву в загс. Наташа починає приводити в порядок свої справи і з усіма прощатися. Вона вирішує поїхати, щоб ніхто не бачив, як вона згасає. Наташа приховує від Кремньова свою хворобу і розриває з ним відносини. Віка неоднозначно ставиться до Смоліна. Наташа їде з Києва. Віка безуспішно намагається її наздогнати.

69 серія “Співачка” опис

Кремньов важко переживає від’їзд Наташі. Він вирішує повернутися в сім’ю, але дізнається, що Лара та Олег люблять один одного. Наташа приїжджає до Ігоря. Ігор дізнається, що Наташа в біді. Віка готує Смоліну подарунок. Ольга її консультує.

Павло зі свого боку консультує Віку. Смолін приймає подарунок Віки. Вікторії не вдається пригостити Смоліна. Женя застає Смоліна та Віку в двозначній ситуації. Олена дізнається від «Мей» шокуючу новину.

70 серія “Співачка” опис

Весілля Миті і Олени скасовується. Митя змушений одружитися на «Лі Мей». З «Лі Мей» трапляється величезне нещастя … Женя і Смолін звільняють Віку. «Лі Мей» бере Віку на роботу до Фонду. Допомогти Наташі вдається Федору. Кремньов і Лара подають на розлучення.

Кремньов хоче відібрати у Лари дітей. Олег вплутується в новий для себе бізнес. Кремньов влаштовується працювати охоронцем в бар. Одного разу в бар приходить Люда зі своїм сутенером, і Кремньову вдається її від нього відбити. Люда поселяється у Кремньова.

71 серія “Співачка” опис

Наташа повертається в Україну. Олег і Лара планують весілля. Люда дратує Кремнева. Кремньов свариться з Ларою через дітей, приїжджає за ними в Малі Мітелки – і несподівано потрапляє на весілля Лари і Олега. Його спілкування з нареченим закінчується конфліктом. Ли Мей ненавидить і кривдить Машу. Наташа приїжджає до Києва.

72 серія “Співачка” опис

У Києві стримано реагують на повернення Наташі. Наташа шокована змінами в будинку Левицьких. Ли Мей зізнається Наташі, що витратила її частину спадщини Діани Левицької на Фонд. Наташа дізнається, що Кремньов вільний.

Кремньов не може пробачити Наташі її недовіру. Лара шукає компроміс з Кремньовим, дає йому можливість спілкуватися з дітьми. Олег ревнує. Фелікс велить Лі Мей усунути Митю, дає їй засіб для цього. Лі Мей через Мецената наймає людей для замаху на Фелікса.

73 серія “Співачка” опис

Фелікс домовляється з Меценатом, і вони починають співпрацювати. Наташа встановлює в будинку свої порядки. Люда благає Наташу віддати їй Кремньова і просить Лару не приходити в їхній будинок.

Віка дізнається, що Наташа була хвора, і розповідає їй про те, що Лі Мей провертає в Фонді якісь дивні махінації. Відносини між Наташею і Лі Мей загострюються. Лі Мей починає давати Миті препарат, яким її забезпечив Фелікс. Лі Мей виживає Наташу з дому.

74 серія “Співачка” опис

Наташа має намір поборотися з Лі Мей за Машу, Фонд та інтернат. Наташа з Вікою знімають квартиру. Лі Мей виганяє Віку з роботи. Мітя слабшає. Лі Мей відвозить Мітю в психіатричну клініку. Женя організовує аудит Фонду. Наташа вирішує відкрити туристичне агентство. Лі Мей пропонує Наташі угоду.

75 серія “Співачка” опис

Наташа погоджується на обмін, який їй пропонує Мей. Наташа перевозить Машу до себе. Наташа наймає Олену Маші у няні. Віка ревнує і береться за старе. Віка приводить в турагентство Надира. Наташа переоформляє на себе опікунство над Машею. У Лі Мей відбувається дивовижна зустріч.

76 серія “Співачка” опис

Вадим і Лі Мей впритул наближаються до викраденої Феліксом дівчинці. Виявляється, всі ці роки вона була зовсім поруч. Лі Мей вирішує переконатися в правильності свого здогаду, для цього влаштовує свято, на якому таємно бере матеріал для аналізу ДНК. Результати аналізу приводять Лі Мей у відчай.

Залишається тільки один можливий варіант, в який Лі Мей складно повірити. Щоб допомогти Мей, Вадим влаштовується працювати в турагентство Наташі. У Київ приїжджає Самір, влаштовує зустріч з колишніми полоненими. Самір робить Наташі комерційну пропозицію. Лі Мей отримує підтвердження, що власними руками віддала свою дочку своїй суперниці.

77 серія “Співачка” опис

Незважаючи на протест Кремньова, Наташа приймає пропозицію Саміра. Кремньов турбується не дарма – свобода Наташі знову під загрозою. Лі Мей з Вадимом шукають можливість повернути їй дочку. Фелікс відвідує в’язня французької психіатричної лікарні, вона до нього не байдужа. Кремньов приходить в турагентство Наташі працювати представником з боку Саміра.

78 серія “Співачка” опис

Наташа хоче позбутися від присутності Кремньова, і бере його на роботу на принизливу посаду. Максим зі свого боку вирішує підставити плече Наташі. Лі Мей намагається увійти в довіру до Маші. Вадим провокує Кремньова. Між ними зав’язується бійка.

79 серія “Співачка” опис

Кремньов ночує в поліції. Смолін визволяє Кремньова. Яхта готується до відплиття на Фірдаус, Кремньов летить заздалегідь перевірити безпеку судна. Наташа наймає на роботу Люду. Мітя намагається відновити стосунки з Оленою. Фелікс квапить Лі Мей з усуненням Міті. Мітя має намір розлучитися з Лі Мей.

80 серія “Співачка” опис

Лі Мей інсценує спробу самогубства. Мітя вимушено відмовляється від рішення розлучитися. Він пише Олені і Лі Мей прощальні листи і зникає. Присланий Феліксом кілер його не знаходить. Яхта Наташі припливає на Фірдаус. До Фелікса приїжджає під виглядом Ірини Сатаєвої закохана в нього справжня Мей.

81 серія “Співачка” опис

По Фирдаусу водять туристів. Кремньов дізнається, що яхта неспроста припливла на острів, і заробляти Самір має намір аж ніяк не туризмом. Кремньов передумує звільнятися і разом з Надіром починає власне розслідування. Кремньов розлучається з Людою.

Лі Мей дізнається, що до Києва під виглядом Ірини Сатаеєой приїхала справжня Мей, якій доведеться грати роль Ірини. Ірина, котра видає себе за Лі Мей, все ближче підбирається до Маші. Самір віддає Кірі металеву валізку. Кремньов робить рішучий крок.

82 серія “Співачка” опис

Наташа і Кремньов миряться. Фелікс інструктує справжню Лі Мей і поселяє в квартирі Кремньова. Вона готова на все, аби тільки Фелікс прийняв її пропозицію. Кремньов «розколює» Кіру.

Самір знаходить виправдання своєму вчинку. Ірина, яка видає себе за Лі Мей, шукає Митю. Митя направляється подалі від Києва. На Фірдаусі карантин. Женя заважає Ірині викрасти Машу. У палаці організують карнавал. Гюльнара зазіхає на Наташу.

83 серія “Співачка” опис

Віка спокушає Максима. Гюльнара здогадується, хто вбив Каріма. Самір недооцінює Гюльнара. На Фірдаусі відбувається палацовий переворот. Наташі з командою і туристами мають негайно забратися з острова.

Надир їде з острова з величезним рюкзаком. У ньому рішення багатьох проблем його друзів. Лі Мей не справляється з роллю Ірини. Кремньов сприяє затриманню злочинців.

84 серія “Співачка” опис

Наташа з командою і туристами повертається до Києва, починає розвивати туристичну агенцію і інтернат для обдарованих дітей. Максим розлучається з Аллою і починає доглядати за Вікою. Фелікс усуває Мецената.

85 серія “Співачка” опис

Ірина починає підозрювати, хто насправді вбив Гарика. Лі Мей тисне на Фелікса, і він шукає спосіб від неї позбавитися. Кремньов повертається працювати в поліцію, береться розслідувати справу Мецената і виходить на Фелікса.

Він піднімає старі справи, в тому числі справу про торгівлю краденим антикваріатом. Фелікс придумує, як одним махом позбутися настирливої ​​француженки Лі Мей і Кремньова, який переслідує його. Ірина передчуває недобре, і ховає в своїй кімнаті в квартирі Кремньова приховану камеру. Феліксу вдається здійснити свій задум.

89 серія “Співачка” опис

 

Сергія Кремньова посадили у в’язницю. Завдяки старанням Фелікса, йому не вдасться вийти звідти дуже скоро, а скоріше він сидітиме до кінця життя. Сергію вдалося передати звісточку про своє місцезнаходження друзям на волю, таким чином у нього з’явилася надія на втечу.

У минулій серії всі вирушили на похорон Дмитра Тимофійовича. Всі були впевнені, що він згорів у будиночку. У наслідку виявилося, що Дмитро Тимофійович як раз живий, а згорів той, хто хотів його підпалити.

90 серія “Співачка” опис

Фелікс вирішив, що настав ідеальний момент, коли він повинен одружується з Лі Мей. Це сильно розлютило Вадима. Тим більше відношення Фелікса до жінки останнім часом настільки не належне, що Вадим вирішив не відкладати і організувати підрив автомобіля суперника.

Феліксу вдалося вціліти, його врятував Сергій, який приїхав в місто за додатковою інформацією про Фелікса. На жаль Сергію не вдалося залишитися не поміченим, і швидше за все він буде заарештований найближчим часом.

91 серія “Співачка” опис

Поліція виходить на таємну квартиру Кремньова. Йому вдається втекти. Ірині заважають викрасти Машу. Маша захворіла запаленням легенів, її кладуть у лікарню.

Ірина шукає можливість бути поруч з дівчинкою. Смолін дізнається, що у «вдови» Міті є коханець. Сліпого Фелікса виписують додому. Женя допомагає йому облаштуватися. Фелікс здійснює спробу самогубства, і Женя забирає його в будинок Левицьких.

92 серія “Співачка” опис

Фелікса поселяють в кімнаті Олени. Наташа і Маша передумують туди переїжджати. Женя з Смоліним шукають докази того, що кілера для Міті найняла його дружина. Ірина впевнена, що Фелікс симулює сліпоту, марно сподівається це довести і вижити його з дому.

Переїжджаючи по місту Кремньов дізнається про презентацію нового диску Максима і чекає його після заходу. Максим і Віка шукають можливість сховати Кремньова. Фелікс прозріває.

93 серія “Співачка” опис

Фелікс приховує від усіх, що прозрів. Він наполягає на швидкому зближенні з «вдовою» Міті – й одруженні. Кремньова привозять до Мишка Малого. Фелікс дізнається, що Вадим живий, направляє на його пошуки поліцію. Вадим змушений тікати з країни.

Наташа хоче допомогти Кремньову вивести Фелікса на чисту воду – і таким чином довести свою невинність. Вона дізнається від Ольги про конфлікт через картини між Тимошем і Анною. З’являється заповіт Міті. Спадкоємиця – вдова.

94 серія “Співачка” опис

Фелікс не приховує від Ірини походження заповіту. Мітя дізнається про заповіті. Кремньов розуміє, що рухало Феліксом. Ірина готова віддати Наташі за Машу щось дуже цінне.

На весілля Фелікса і «Мей» приїжджає непроханий гість. Фелікс висловлює все, що думає. Женя з Смоліним отримують радісну новину. Фелікс бере Машу в заручниці і намагається вбити Наташу. Мітя возз’єднується з Оленою. Кремньов рятує Наташу.

Фелікс ставить Ірині умову – Маша в обмін на картини. Ірина рятує Машу. Валентина привозить Наташі доказ винності Фелікса. Фелікс стріляє в Ірину.

95 серія “Співачка” опис

Поліція знаходить Ірину і Машу. Фелікс вбиває Смирнова. Все таємне стає явним. Фелікс тікає у Карпати в надії, що Ігор допоможе йому по стежках контрабандистів переправитися за кордон. Намагаючись втекти, він летить у прірву. Ірині виносять вирок. Наташа і Кремньов стають чоловіком і дружиною.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Віка

  Всього 95 серій і 30.12 цей серіал закінчиться

  Відповіcти
 2. Віка

  Додайте всі серії

  Відповіcти
 3. наталічка

  Буде не цікаво дивитися якщо добавлять всі серії.

  Відповіcти