“Смак граната” опис серій

С

Смак граната” опис серій серіалу про життя в СРСР ви можете дізнатися з цієї статті.

“Смак граната” опис серій

1 серія “Смак граната” опис
СРСР, кінець 80-х. В інституті Дружби народів в Москві вчиться студент з Джанзуре, Максуд. Він друг дитинства Умара, законного спадкоємця шейха провінції Джанзур. У Москві Максуд знайомиться з Андрієм Куніциним, сином співробітника МЗС по зовнішньоторговельним відносинам зі Сходом. Між ними зав’язується дружба.
Ася Рибакова приїжджає з Костроми. Вступає до інституту і з успіхом вчиться – вона претендує на червоний диплом.
Максуд знайомить Андрія з Асею. Між молодими людьми відразу ж спалахує симпатія, яка незабаром переростає в любов.
На Максуда звалюються дві великі, але приємні турботи. По-перше, він стає одним з організаторів університетського конкурсу краси “Міс-88”. А по-друге, він чекає швидкого приїзду в Москву свого друга Умара.
Шейх викликає Умара з Англії, щоб племінник і спадкоємець супроводжував його під час офіційного дипломатичного візиту в СРСР.

2 серія “Смак граната” опис
Шейх Надір обзаводиться новою сім’єю. Всі його три дружини народжують дітей. Малюки з’являються і у двох наложниць шейха-регента. Але по Корану належить чотири дружини, і Надир дає обіцянку зробити дружиною ту зі своїх наложниць, яка народить йому сина.
Умар не поспішає зайняти престол. Він оголошує, що хоче продовжити навчання в Англії, але дядько радить йому їхати в СРСР.
Всі однокурсники Максуда, він сам і Андрій Куніцин впевнені, що в конкурсі “Міс краси” переможе Ася Рибакова.
Максуд запрошує Умара відвідати свято в інституті.

3 серія “Смак граната” опис
У Москву після восьмирічного перебування в Голландії повертається сім’я друзів Куніцин – Долженко.
Фойє актового залу інституту заповнене студентами. За лаштунками чепуряться учасниці фіналу конкурсу. Ася мало не плаче, подруги намагаються замаскувати її жахливий наряд блискітками і мішурою. З’являються Максуд з Умаром. Максуд знайомить одного з Асею. Умар приголомшений красою дівчини. Бачачи, як засмучена Ася через свого костюма, він просить друга на годину затримати початок вистави …
Джанзур. В гаремі Надіра переполох. Улюблена молоденька наложниця Надіра Феріда народжує.

4 серія “Смак граната” опис
Шейх Надір розмовляє з Владленом Олександровичем і його дружиною, але не може відірвати погляд від російської дівчини, яка виглядає, як східна красуня. Умар представляє шейху своїх друзів.
Ірина знайомиться з канадцем Стівом, починає з ним кокетувати.
Умар запрошує Асю подивитися на консульство і розповідає їй красиву легенду про гранат.
На прийомі Андрій знайомить своїх батьків з Асею. Зінаїда Сергіївна розуміє, що ця красуня може порушити всі їхні плани щодо сина.
Феріда народжує дівчинку, чим страшно незадоволений шейх.
На наступний день після прийому Умар визнається Максудов, що закоханий в Асю, і обіцяє, що не перешкоджатиме її відносинам з Андрієм. З цієї ж причини він відлітає в Джанзур і не приходить в гості до Куніциних …

5 серія “Смак граната” опис
Подивитися на дочку Перідині таємно приходить один із слуг палацу шейха – Рашид, який пошепки називає Феріде сестрою, а її дочку – племінницею. Євнух Мехмет доповідає шейху Надіра, що його підозри щодо Рашида і Перідині ще раз підтверджуються: цей слуга напевно коханець Перідині. Надир велить забрати у неї дитину.

У Москві, в квартирі Куніциних, теж підслуховують. Зінаїда Сергіївна, притулившись до одвірка за дверима кабінету, слухає, як проходить чоловіча розмова батька з сином. Полунін по настійним проханням сестри знаходить в Асиному інституті фарцовщика Сибірцева.

6 серія “Смак граната” опис

Рано вранці, поки Ася спить, дівчатка прикрашають кімнату і готуються вітати її з днем ​​народження. Джанзур. До Надіра приїжджає намісник одного з районів його провінції під назвою Олон – Юсуф. Він викладає на стіл шейха жменьку блискучих камінців і каже, що його люди забрали їх у місцевих селян, які відмовляються зізнатися, де вони добули ці алмази. Шейх наказує домогтися визнання будь-якими способами. Головне, ніхто не повинен знати про нові копальні. Владлен Олександрович прокидається від якихось криків, що доносяться з відчиненого вікна. Він дивиться на зім’яту постіль поруч з собою: Перідині вже немає. У підвалі палацу Надир особисто керує тортурами двох селян, вивідуючи, де вони взяли алмази.

7 серія “Смак граната” опис
Молодша дочка еміра Шукрія таємно закохана в садівника Керима, вона зустрічається з ним в саду. Вони обговорюють швидкі оглядини шейха і Умара. Керім обіцяє поговорити зі своїм батьком і що-небудь придумати. На головній площі Олона Юсуф збирає селян і передає їм наказ шейха – тепер всі вони будуть працювати на копальнях. Куніцин пропонує Долженко брати участь в алмазної афері, придуманій шейхом. Долженко просить час на прийняття рішення. Андрій пропонує Асі поїхати на дачу, щоб побути цілий день удвох. Шейх Надір запрошує Умара пообідати разом. Він починає розмову з питань про навчання і погоду, а потім раптом різко змінює тему і каже, що підшукав Умару наречену.

8 серія “Смак граната” опис
Зінаїда Сергіївна робить спроби виманити Асю з Москви. Вона зустрічається з братом, полковником Полуніним, і просить його допомогти. Полунін переглядає папки зі справами на викладачів інституту Дружби народів і знаходить справу Василькова, у якого є «чорні плями в біографії». Умар прилітає в Москву і зустрічає Асю. Він просить її влаштувати йому екскурсію по місту. Відносини між Асею і Андрієм швидко розвиваються. Молоді люди захоплені одне одним, Ася вже не уявляє свого життя без Андрія, вона мріє про швидке заміжжя і дітей. Ірина її не розуміє і вважає, що жити треба для себе. Краще б Ася звернула увагу на Умара, який дивиться на неї закоханими очима. Світлана запрошує Андрія додому, каже, що у неї сьогодні день народження.

9 серія “Смак граната” опис
Ірину запрошують в кабінет декана, де її чекає Полунін. Він повідомляє, що йому відомо про її зв’язки з іноземцями, за що їй загрожує страшна кара. Але обіцяє допомогти в обмін на співпрацю. Наталія Іванівна приходить до Асі в гуртожиток. Вона розповідає про зв’язок Андрія з її дочкою Світланою, каже, що це відбувається вже давно, що Андрій з дитинства любить тільки її і вони хотіли б одружитися. Але його, як людину порядну, тримають зобов’язання перед нею, Асею. Шукрія зустрічається з Керімом і дізнається, що його батько відмовився їм допомогти. Тоді вона пропонує бігти.

10 серія “Смак граната” опис
Вранці наступного дня Андрій бере татову машину, ключі від квартири друга і їде туди зі Світланою. Там же він робить їй пропозицію руки і серця. Умар приходить в КДБ і повідомляє, що Ася – його наречена. Полунін вибачається за непорозуміння і влаштовує зустріч Асі і Умара. Ася розповідає йому про свої стосунки з Андрієм і про те, що, як їй здається, вона чекає дитину. Але для Умара це все не має значення. Він любить її і вірить, що рано чи пізно вона відповість йому взаємністю. Ася обіцяє подумати. Увечері в гуртожитку подруги обговорюють пропозицію Умара і зраду Андрія.

11 серія “Смак граната” опис
Джанзур. В аеропорту Умара і Асю ніхто не зустрічає. Вони приїжджають до палацу на таксі. Умар знайомить Асю з Мехметом і Амір. Повідомляє, що вони будуть жити за європейськими традиціями. Увечері між Надіром і Умаром відбувається жорстка розмова. Надир забороняє Умару одружитися на Асі: якщо Умар буде жити в цьому шлюбі, то втратить право будь-коли стати шейхом. Надир загрожує йому позбавленням спадщини. Умар каже, що йому нічого не треба, у нього є залишена його матір’ю земля в районі Олон і якщо дядько відкине його, він відправиться з дружиною туди. При цих словах Надир здригається: в районі Олон ведеться видобуток алмазів, і не в його інтересах, щоб Умар дізнався про це. Юсуф не може забути Феріде, він приїжджає до палацу поговорити з Мехметом.

12 серія “Смак граната” опис
Юсуфу приходить звісточка від Мехмета. Зустріч відбудеться. Юсуф негайно відправляється до палацу. Полунін призначає Ірині зустріч на конспіративній квартирі. Він дає їй завдання познайомитися з одним іноземцем і шпигувати за ним. Ася просить Аміру допомогти Феріде, дати їй хоча б одну зустріч з дочкою. Аміра пояснює Асі, що ніхто не має права скасовувати рішення шейха. Ірина знайомиться з голландцем і йде з ним на побачення в ресторан. На світанку Юсуф зустрічається з Феріде, він зізнається їй у коханні.

13 серія “Смак граната” опис
Ася дає синові ім’я Сергій, але всі, крім мами, звуть його на східний манер – Сердак. На честь його народження в палаці влаштовують велике свято. Але Ася на нього не допущена, як і всі жінки. Умар дуже засмучений тим, що не може провести цей день з дружиною. Під час свята шейх присвячує його в алмазну таємницю і просить виїхати в Олон, щоб простежити за всім особисто. Несподівано на святі з’являється танцівниця, не схожа на інших. Шейх впізнає в ній Аміру і вичитує її у себе в кабінеті. Аміра визнається, що просто хотіла нагадати про себе, адже пан не входив в її спальню стільки років. Голландець робить пропозицію Ірині. Вона погоджується і розповідає Вірі про швидкий від’їзд. Як тільки Умар їде в Олон, шейх, нічого не кажучи Асі, робить обрізання Серьожі. Дізнавшись про це, Ася приходить до шейха. Він пояснює їй, що зробив Сердака правовірним і тепер він може бути спадкоємцем шейханатов.

 

14 серія “Смак граната” опис
Максуд приїжджає в Джанзур і відвідує батьків. Вони йому розповідають, що Умар в Олоне і Максуд відправляється до друга. Світлана зустрічається з матір’ю і розповідає їй, що вагітна, але не від чоловіка Андрія. Світлана хоче зробити аборт, але мати відмовляє її … Шейх знову відвідує Асю. Ася запитує, коли приїде Умар, вона вже дуже скучила. Надир затіває неприємну розмову з Асею і намагається обійняти її. Ася каже, що вона відмовиться від їжі. Феріда приносить в кімнату Асі їжу. Ася заявляє їй, що більше не візьме в рот ні крихти. Феріда визнається, що у шейха гостює російський дипломат і обіцяє влаштувати їм зустріч …

15 серія “Смак граната” опис
Джанзур. Максуд приходить до батьків. Він зізнається їм, що вбив людину і прийшов попрощатися. Він просить вірити йому, він просто захищався, щоб їм не говорили.

Москва. Владлен Олександрович і Полунін обідають в ресторані. Владлен Олександрович обережно цікавиться, як йдуть справи з пошуком банди, яка краде якутські алмази. У родині Куніциних свято: Світлана оголошує всім, що у них з Андрієм буде дитина. Майбутні бабусі й дідусі вітають Андрія, вони щасливі …

16 серія “Смак граната” опис
Джанзур. Умар приходить до тями, але він ще дуже слабкий. Фікрет і Нільгюн накидаються на нього з питаннями, але він не може відповісти ні на одне з них. Борис Костянтинович збирається у відрядження за кордон. З’являється Світлана, яка приїхала до батьків після чергової сварки з Андрієм. Несподівано вона повідомляє, що вона вагітна не від Андрія. Москва. Андрій розмовляє з батьком, Куніцин просить сина зробити одну поїздку в Джанзур і передати лист шейху. Сам він погано себе почуває і їхати не може, а справи не терплять зволікання. Андрій знехотя погоджується …

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар