Самара 2 серіал – сюжет, актори, інформація

С

Самара 2 – продовження цікавого, життєвого серіалу «Самара». Опис серіалу Самара 2, актори, скільки серій і інформація про серіал в даній статті.

Самара 2 актори

Акторський склад: Артур Смольянинов, Леонід Громов, Юрій Батурин, Дар’я Повереннова, Ольга Арнтгольц, Ліна Шишова, Поліна Філоненко, Уляна Урванцева, Єлизавета Саксин, Луїза-Габріела Бровина, Маргарита Іванова-Донська (IV), Анна Кузіна (II), Віталій Герасимов, Володимир Демидов, Віталія Еньшіна

Самара 2 опис серіалу

Молодий лікар Олег Самарін на прізвисько «Самара» продовжує роботу на швидкій допомозі . Точніше , він не лікар , а фельдшер і за сумісництвом вічний студент , якому ніколи отримати диплом і стати лікарем. Хоча якщо є лікарі через непорозуміння і лікарі за покликанням , то Самарін явно належить до числа останніх: кожен день він разом зі своїм відчайдушним напарником, водієм Михаличем, рятує життя людей.
На особистому фронті у Самари серйозні зміни: його дружина Ольга пішла до успішного адвоката, забравши з собою їхню маленьку дочку Настю. Його стара подруга Поліна чекає дитину і працює диспетчером, а давній противник Сенцов викрутився з делікатної ситуації , в якій він опинився в кінці першого сезону, відбувшись умовним терміном і влаштувавшись у приватну клініку.
У згуртований колектив однодумців начальство додає кандидата медичних наук Казанцеву, яка змушена працювати на швидкій після ліквідації медичної кафедри в її колишньому інституті. Між прихильницею академічної науки і молодим і незалежним лікарем- практиком назріває цілком очікуваний конфлікт. На горизонті з’являється починаюча балерина Ліза (Ліна Шишова ), яка, як здається, зачарована молодим нахабою. Сенцов випромінює доброзичливість, Казанцева вчить життя, Ліза постійно потребує допомоги. Але у Самари на все це мало часу – адже його чекає черговий виклик.

Самара 2 інформація про серіал

Скільки серій в серіалі Самара 2 – Cерій : 12

Режисер: Олександр Карпіловський

Сценарист: Дмитро Терехов (II)

Оператор: Роман Бойко

Художник: Катерина Ковинєва

Продюсер: Юрій Сапронов

Виробництво: « Всесвітні Російські Студії »

Рік: 2014

Прем’єра: 10 березня 2014 (СТБ , Україна )

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар