“Пелена” серіал 2018

П

“Пелена” серіал 2018 року про журналістку, яка бореться за справедливість, правосуддя та справжнє кохання.

 “Пелена” опис

У любовному трикутнику опиняються Оксана, Кирило, і Валерій. Оксана – журналістка, що спеціалізується на гучних корупційних скандалах. Кирило – слідчий з особливо тяжких справах, якому ця сама журналістка неабияк псує життя. На перший погляд, вони вороги, а насправді – чоловік і жінка на межі розлучення.

Через чергове розслідування Оксана знову потрапляє в епіцентр масштабного скандалу і остаточно свариться з чоловіком. Її відправляють на кілька місяців працювати кореспондентом місцевої газети «Вечірня Пелена».

Тут вона знайомиться з головою району – молодим і перспективним Валерієм Камишевим. А також дізнається, що тиха Пелена зберігає на диво багато секретів, пов’язаних з корумпованим екс-главою Райхель.

Не втримавшись від цікавості, Оксана починає розслідування. Однак, забравшись в глиб заплутаній історії, розуміє, що одній їй не впоратися. Дізнавшись про проблеми дружини, Кирило вирушає їй на допомогу, тим самим, заважаючи її відносинам з Валерієм. Симпатія до порядного і мужнього Валерія стає пеленою в очах дівчини.

 “Пелена” актори

У ролях: Володимир Горянський, Олександра Буличова, Олексій Тритенко, Андрій Чадов, Олеся Жураковська, Лев Сомов, Ірина Мак і інші.

Режисер: Ібрагімов Валерій

Автор сценарію: Романенко Яна

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар