“Прислуга” серіал

П

“Прислуга” український серіал 2018 року.

“Прислуга” скільки серій- в серіалі 12 серій

“Прислуга” актори

Актори: Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін, Лариса Руснак, Борис Хвошнянський, Ірина Мельник, Анна Сагайдачна, Людмила Загорська, Володимир Канівець, Сергій Фролов, Антоніна Макарчук, Дар’я Трегубова, Дар’я Єгоркіна, Андрій Журба, Євгеній Давиденко.

“Прислуга” опис

Життя заможних людей виглядає ідеальним – але чи таке воно насправді? Що приховують гарні паркани та товсті стіни престижних маєтків, покаже серіал Прислуга. В одному із будинків фешенебельного котеджного містечка стається вбивство прислуги.

У скоєнні злочину звинувачують молодого чоловіка Антона.

Марта, дружина Антона, спеціально влаштовується працювати до того ж житлового комплексу, щоб довести невинність коханого. Паралельно із Мартою розслідуванням вбивства займається приватний детектив Максим, який виявляється товаришем Антона з юнацьких часів. Марті і Максиму допомагають дві дівчини з прислуги – Рита і Віра.

Нещодавно Марта повернулася у Київ із стажування у Польші, де вивчала психологію.  Коли її чоловіка Антона звинувачують у вбивстві, вона сама береться за розслідування і заради цього влаштовується прислугою у будинок Хорошилових.  Голова родини – успішний і заможний адвокат Станіслав. Нещодавно розлучився із першою дружиною Ольгою, яка не змогла подарувати йому нащадка, і зробив пропозицію провінційній, але привабливій дівчині Наталі, з якою познайомився через ескорт-сервіс. Як адвокат Станіслав представляє інтереси свого партнера по бізнесу –  Пилипа Старигіна.

“Прислуга” інформація

Продюсери – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва.

Режисер – Бата Недич.

Оператор-постановник – Костянтин Чумаков,

Художник-постановник – Дмитро Жмурко.

Виробництво – «Sisters production» під керівництвом Вікторії Забулонської та Марини Писаренко

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар