“Останній коп” серіал

О

Серіал “Останній коп” – спільний українсько-російський проект, знятий за популярним німецьким форматом “Der letzte Bulle” (англ. “The Last Cop”).

“Останній коп” скільки серій – в серіалі 39 серій

“Останній коп” актори

Актори – Гоша Куценко, Анатолій Руденко, Олександр Борисов (II), Сергій Удовик, Поліна Куценко, Наталія Вдовіна, Вікторія Корлякова, Дар’я Пашкова, Ликера Ілляшенко

“Останній коп” опис

Лихі 90-ті. Під час виконання чергового завдання капітан міліції Олексій Дівов отримує поранення і впадає у кому… на двадцять років. Отямившись на лікарняному ліжку, він розуміє, що світ змінився. Міліція стала поліцією. Немає більше малинових піджаків і спирту “Рояль”. Братки перетворились у бізнесменів, а “стрілки” –  у бізнес-ланчі. “Дівчина” в автомобільному навігаторі розповідає водію таксі, яким маршрутом краще їхати. Молоді опери ведуть розслідування за допомогою Інтернету та мобільних телефонів, кава готується у дивних машинках, під час обіду замість виделок приносять палички і незрозуміло, що сталось з МММ. Дівов не розуміє багатьох досягнень технічного прогресу, не знає, що таке флешка, планшет чи смартфон, не користується Інтернетом.  Але він не втратив ні гостроти розуму, ні професійних навичок і залишається кращим оперативником відділку.

Деякі речі здаються герою дивними, непотрібними та незрозумілими. Скляні стіни у поліцейському відділку нагадують Пентагон і заважають спокійно випити пивко. Ніхто не грає на робочих комп’ютерах у ігри та не палить у кабінеті, і взагалі скоро, здається, вигадають “електронний алкоголь”. Але за двадцять років коми Олексій Дівов не втратив ні професійної інтуїції, ні здорового глузду, ні відмінного почуття гумору.

Найбільше від двадцятилітньої коми постраждало особисте життя Дівова. Дружина-красуня Ліза розлучилась та вийшла заміж за іншого. Дочка Юлія нічого про нього не знає і відмовляється вірити, що її справжній батько “цей лисий бугай”, а не інтелігентний Коля. Але Олексій не здається. Для улюбленої дочки він робить все, навіть залазить в ліжко до вчительки інформатики.

Невідповідність між далекими 90-ми, в яких продовжує жити капітан поліції Олексій Дівов, і сучасним світом породжує безліч кумедних ситуацій.

“Останній коп” інформація

Режисери – Михайло Жерневська, Олексій Шапарев, Михайло Поляков (IV)

Сценаристи – Анна Гершович, Євген Кукарин, Олексій Демидов (III), Ельза Чурюмова, Дмитро Ухлінов, Ірина Карпова, Дмитро Васильєв (IV), Катерина Васильєва (IV), Микола Сніцар

Оператори – Петро Неклюдов, Олександр Хіміч (II)

Композитор – Максим Головін

Художники – Олексій Чернов (II), Володимир Кошовий (II)

Продюсери – Олексій Бродський, Олександр Кессель, Руслан Сорокін, Юрій Шуба, Андрій Корнієнко, Михайло Баркан

Виробництво- ТОВ «Супутник Схід Продакшн»

Cерій – 39

Жанр – детектив, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар