“Острів непотрібних людей” серіал

О

“Острів непотрібних людей” серіал – цікава драма, яка розкриє таємниці кожного героя.

“Острів непотрібних людей” скільки серій – в серіалі 24 серії

“Острів непотрібних людей” опис

“Острів непотрібних людей” опис серій

Андрій Каморін, успішний бізнесмен, бажаючи позбутися своєї дружини Лізи, організовує туристичну поїздку до далекої азіатської країни в один кінець. Андрій створює туристичне агентство “Щасливий Шлях”, набираючи додатково таких самих, як його дружина, “непотрібних” 11 чоловік, і відправляє їх на безлюдний острів. Щоб не опинитися під підозрою, Андрій змушений також вирушити у подорож. Але на кораблі з невідомої причини спалахує пожежа, і, рятуючись на плоту, Андрій разом зі всіма опиняється на острові.

Нещасним доводиться виживати. Кожен із тринадцяти чоловік використовує свої навички, щоб зайняти нішу в новому соціумі. Знаходить її і Ліза. Начитавшись детективів, вона починає власне розслідування обставин, за яких їх строката компанія опинилася на острові і змушує всіх пригадати своє минуле. Ліза виявляє дивну закономірність: усі вони колись були пов’язані між собою. Хтось впізнає родича, хтось – колегу або конкурента, якому заважав. І тільки Андрій ухиляється від розпитувань дружини – у своєму плані він не врахував, що поправки в їхню подальшу долю внесе не він, а Вищі сили…

“Острів непотрібних людей” актори

Актори: Дмитро Ульянов, Ельвіра Болгова, Олександр Панкратов-Чорний, Неллі Пшоняна, Костянтин Мілованов, Галина Звягінцева, Сергій Чирков, Катерина Стулова, Олександр Робак, Павло Трубінер, Юлія Силаєва, Ігор Воробйов, Людмила Степченкова, Максим Лагашкін, Равшана Куркова, Андрій Харитонов, Наталія Васько, Віталіна Біблів, Наталія Бурмістрова (II), Карина Бєлова, Дмитро Гаврилов (II), Алла Мартинюк, Юлія Жигаліна, Людмила Загорська, Євген Пашин, Софія Письман, Дмитро Сова, Вікторія Токманенко, Дмитро Суржиков, Заза Чантурія, Сураттагрон Суксавет, Ковіт Уаттанакул, Бунмі Лампхон, Ноппорн Лаопорн, Сонгкрот Мічайо, Кайтхіп Тхахеаупум, Чара Мутрайун, Чіравут Чімчом, Ампорн Парнкаток, Пхаклхонг Чайсіріпрасерт, Чоп Плойсаванг, Ніна Антонова, Григорій Боковенко, Станіслав Боклан, Інна Бєлікова, Олексій Вертинський, Олександр Васін , Юрій Висоцький, Володимир Галена, Дмитро Житницький, Анатолій Зіновенко, Сергій Калантай, Маргарита Карасьова, Марія Курденевіч, Анастасія Касілова, Андрій Куликов, Макар Киливник, Анна Левченко, Діана Мала, Петро Миронов, Володимир Осадчий, Сергій Романюк, Денис Роднянський, Юрій Розстальний, Валентин Терехов, Павло Юров, Валентин Томусяк, Ігор Пісний

“Острів непотрібних людей” інформація

Режисер: Едуард Паррі
Сценаристи: Олена Райська, Михайло Журавкін (уч.)
Оператор: Ілля Меліхов
Композитори: Роман Черенов, Володимир Кріпак
Художники: Лариса Жилко, Олександр Максимов (III)
Продюсери: Юрій Мінзянов, Владислав Ряшин, Артем Доллежаль
Країна: Росія, Україна
Виробництво: Star Media
Рік: 2011
Cерій: 24
Жанр: пригодницька драма

“Острів непотрібних людей” цікаві факти, зйомки серіалу

  • Міські зйомки велися в місті Києві. У першій серії на 21 хвилині зйомки ведуться в Парку Слави (видний пам’ятник жертвам Голодомору).
  • «Острів непотрібних людей» – один з найдорожчих і довгострокових проектів Star Media, – розповідає продюсер проекту Влад Ряшин. – Підготовка та зйомки в цілому зайняли більше двох років, але робота того коштувала. До роботи над серіалом компанія Star Media приступила у вересні 2009 року. Після того як підготовчий період був завершений, з березня 2010 року почалася багатомісячне творче відрядження кіногрупи до Таїланду, де проходила основна частина знімального процесу, а потім команда «Острова непотрібних людей» перемістилася на Україну для зйомки останніх епізодів, що тривала до травня 2011 року.
  • У Таїланді зйомки проходили в провінції Районг. Саме тут, на березі Сіамської затоки, в оточенні пальмових гаїв і тропічних лісів, знімальній групі пощастило провести майже цілу рік. Провінція Районг розташована в декількох годинах їзди від знаменитого курорту Паттайя. Але й тут через велику кількість туристів знайти справжні «незаселені» місця виявилося дуже складно. «Поруч з тим місцем, де ми знімали, проходило шосе. І щоби писати чистий звук, нам щоразу доводилося чекати, поки проїде черговий моторолер. Ще ми знімали в національному парку. Там чудові дикі місця, красива натура для зйомок і в той же час дуже хороший під’їзд для техніки. »
  • У Таїланді місця зйомок перед початком робочої зміни ретельно оглядали спеціально навчені люди, які шукали і збирали отруйних комах, щоб вони не змогли б вкусити акторів або членів знімальної групи. Але, незважаючи на ці запобіжні заходи, скорпіони і сколопендри зрідка забігали на знімальний майданчик. Росіяни, у перші дні бурхливо реагували на непрошених гостей, досить швидко звикли до їх візитів, і коли траплялися подібні інциденти, спокійно перечікували, поки небезпечних тварюк приберуть.
  • Знімали довгих дев’ять місяців в 40-градусну спеку з божевільною вологістю, під тропічними зливами. Харчуватися доводилося виключно тайської їжею – вельми специфічною. Виконавець головної ролі Дмитро Ульянов зізнався: більше ніколи в Таїланд не поїде.
  • Сцену пожежі в бунгало необхідно було зняти з одного дубля, бо графік зйомок був дуже щільним. Але коли все було вже готове до роботи, було оголошено штормове попередження. Кінематографісти вирішили ризикнути, оскільки другої можливості поставити епізод у них просто не було. Зйомки пройшли успішно, і ледь прозвучала команда «Знято!», Хлинула тропічна злива і почалася сильна гроза.
  • У серіалі звучить пісня «Маленький острів забутих людей» у виконанні популярної української групи «Gouache».
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар