“Останній москаль” серіал

О

“Останній москаль” серіал, який розповість глядачам про пригоди московського мажора у вигаданому глухому карпатському селі Великі Вуйки. “Останній москаль – добра й іронічна комедія про людські взаємини, історія молодої людини «не в своїй тарлці».

“Останній москаль” скільки серій – в серіалі 16 серій

Музика з серіалу “Останній москаль” – пісня «Твоя порядність така спокуслива» написала група Kozak System.

“Останній москаль” актори

Актори: Юрій Горбунов, Назар Задніпровський, Володимир Горянський, Ігор Скрипко, Галина Безрук, Ніколаєнко Володимир, Корецька Наталія

“Останній москаль” опис

Батько Валери, рятуючись від мафії і співробітників ФСБ, змушений тікати з Москви. Валера в цей час відправився в глухе гуцульське село до свого рідного дядька Івана.

Івану родич з Російської столиці – не до душі. Адже ще давним-давно його відносини з братом розладналися через дівчину. Вони були обидва в неї закохані. Валера – син тієї самої дівчини і брата Івана. Тому молодий «мажор» тільки розворушив душевну рану дядька. Місцеві теж хлопця незлюбили. У підсумку столичному родичу доведеться не раз викручуватися з різних смішних непорозумінь.

Як розповідає Семен Горов, режисер картини, спочатку всі підколи і жарти крутяться навколо взаємовідносин Валери з місцевими гуцульськими жителями. Вони не розуміють один одного, дивляться на одні й ті самі речі зовсім по-різному.

Спочатку «москаль» ображався на них. Але потім на перший план вийшли його відносини з дядьком і любов. Це кіно не носить політичного підтексту. Картина показує взаємини між людьми, ніжні почуття і дружбу.

“Останній москаль” інформація про кіно

Прем’єра – 14 квітня 2015 (1+1)
Режисер – Горов Семен
Автор ідеї – Куцик Микола, Васильєва Олена
Сценарист – Куцик Микола
Сценарна група – Стень Ярослав, Тузов Константин, Гациляк Богдан
Виконавчий продюсер – Зурахов Станіслав
Креативний продюсер – Стрибук Наталія, Мазор Леонід, Макухін Олексій
Генеральні продюсери – Лезіна-Масляна Вікторія, Васильєва Олена, Ткаченко Олександр
Оператор, Гуєвський Володимир
Композитор – Kozak System
Художник-постановщик – Присич Анна
Монтаж – Михальченко Ольга
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар