«Там де ти» серіал 2014

Там де ти

«Там де ти» серіал 2014 року, мелодрама про любов.

Скільки серій в серіалі «Там де ти»10 серій

«Там де ти» актори

Актори: Дмитро Ульянов, Євгенія Лоза, Анастасія Рисева, Олена Захарова, Валентин Терехов, Олександр Сігуєв, Анастасія Добриніна, Любов Руденко, Раїса Рязанова, Ельдар Лебедєв, Андрій Єгоров, Станіслав Ердлей, Валерій Іваков

«Там де ти» опис серіалу

Опис усіх серій «Там де ти»

Ігор Рожнов (Дмитро Ульянов) міг би назвати себе людиною, що відбулася. У нього свій бізнес, шикарний особняк і красуня-наречена Христина (Євгенія Лоза). Але успішне життя не радує Рожнова. У глибині душі він уже давно не вірить, що знову зможе стати таким же щасливим, як тринадцять років тому. Все змінюється, коли конкуренти Ігоря вирішують розорити його. Самі того не підозрюючи, вони роблять йому найбільший подарунок в житті.

Колись Ігор був моряком і мріяв одружитися на дівчині на ім’я Ольга (Анастасія Рисева). Вони любили один одного і мріяли про дочку, схожу на русалочку. Але через підступи багатого і впливового суперника Ігор потрапив до в’язниці за злочин, якого не скоював. Ольга народила від Ігоря дівчинку. Але мати Ольги (Любов Руденко), бажаючи, щоб дочка вийшла заміж за забезпечену людину, підкупила акушерку, і дівчині сказали, що її дитина померла. Незабаром на очах Ігоря загинула і сама Ольга.

Тепер конкуренти розповідають Рожнову, що у нього є дочка. Ігор розшукує дівчинку (Анастасія Добриніна) і дізнається, що Анжеліці тринадцять років, її виховує прийомна мати Настя (Олена Захарова).

Ігор сподівається надолужити упущені роки і подружитися з дочкою. Але складність полягає в тому, що Ліка глухоніма і дуже боїться людей. Не розкриваючи своє батьківство, чоловік селиться в будинку Насті і Лики. Так знову проявлена сім’я Ігоря стає мішенню для злочинців, які мають намір захопити його бізнес.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар