«Довгий шлях додому» 16 серія

Довгий шлях додому

«Довгий шлях додому» 16 серія – багато випробувань чекає Лялю в Фількіно, але що ж її чекає попереду?

“Довгий шлях додому” актори

В ролях: Дар’я Мороз, Єлизавета Боярська, Олександр Лазарєв (мл.), Артем Ткаченко, Михайло Пшеничний, Євгенія Брик, Наталя Суркова, Михайло Євланов, Єлизавета Васильєва

16 серія «Довгий шлях додому» дивитися

16 серія «Довгий шлях додому» опис

У будинку Ляліної бабусі живе Микола (колишній злочинець, алкоголік), який не поспішає виселятися, і не дивлячись на вагітність намагається до неї чіплятися.

Ляля з дітьми наводить лад у домі, викидає речі Миколи, той вночі вдирається до них, але на допомогу приходить Єгор (син Віктора).

Віталій живе з Діною, але щастя в шлюбі немає. Діна відписує сою частку у фірмі Юрі. Віталій прийшовши на роботу дізнається, що у нього залишилося лише 20% акцій, тепер головний Юра … Юра повідомляє, що Діна не тільки віддала йому свої акції, вона його коханка. Віталій розшукує Діну, але незважаючи на все, просить не кидати його …

До Лялі приїжджає Алена просить вибачення за те, що не підтримала її у важкий момент.

Діна з Юрою повинні полетіти в Неаполь, але в останній момент, вона йде … Юра напився, вдома дізнається, що мати теж втекла від нього.

Микола вривається до Лялі, намагається її згвалтувати, прибігає Єгор і виганяє його. Але в Лялі починаються передчасні пологи.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар