«Довгий шлях додому» 4 серія

Довгий шлях додому

«Довгий шлях додому» 4 серія – Надя живе забезпечено, але щастя в сімї немає.

“Довгий шлях додому” актори

В ролях: Дар’я Мороз, Єлизавета Боярська, Олександр Лазарєв (мл.), Артем Ткаченко, Михайло Пшеничний, Євгенія Брик, Наталя Суркова, Михайло Євланов, Єлизавета Васильєва

4 серія «Довгий шлях додому» дивитися

4 серія «Довгий шлях додому» опис

За порадою Тамари Надя хоче внести в сімейне життя різноманітність – влаштовує романтичну вечерю в китайському стилі, але Большакова тільки розсердила її жалюгідна спроба.

Надя дізнається про смерть батька, а Віталій не дозволяє без нього їхати в село, сам їде у відрядження. Надя з донькою все ж їде, там вона дізнається що Віктор одружився на Наташі. Але дізнавшись про її приїзд п’яний прийшов до неї, його дружина побачивши це намагалася покінчити з собою.

Надя повертається до чоловіка, вони влаштовують новосілля на дачі (натякає чоловікові що вагітна). Віталій не задоволений розмовами дружини, Ляля розповідає про поїздку в село … Вони лаються, він каже що завжди любив Розу, але її кандидатуру не схвалила партія, тому він одружився на Наді … Надя втратила дитину, і більше не зможе мати дітей .

Наші дні …. Ляля закінчує університет, у неї є кращий друг Роман і Альона (Альна любить Рому, а Рома – Лялю). Виходячи з офісу батька її водою з калюжі обливає Юрій, з яким вона відправляється в магазин за новою сукнею …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар