«Довгий шлях додому» 1 серія

Довгий шлях додому

«Довгий шлях додому» 1 серія – розпочне цікаву історію, але щасливою вона не стане ні для Наді, ні для Віталія…

“Довгий шлях додому” актори

В ролях: Дар’я Мороз, Єлизавета Боярська, Олександр Лазарєв (мл.), Артем Ткаченко, Михайло Пшеничний, Євгенія Брик, Наталя Суркова, Михайло Євланов, Єлизавета Васильєва

1 серія «Довгий шлях додому» дивитися

«Довгий шлях додому» 2 серія

1 серія «Довгий шлях додому» опис

Вісімдесяті роки минулого століття. Сільська красуня Надя (Дарина Мороз) плекає мрію стати співачкою і підкорити Москву. В її планах вступ до музичного училища, для цього їй потрібно виїхати в Москву, але її така перспектива не лякає, сільське життя набридло їй. Її кличе заміж Віктор, який зустрічався з її подругою Наташею, вона залишається недоступною. Як то в село приїхав погостювати зі столиці красень чоловік Віталій Большаков. Але столичний ловелас не відноситься серйозно до почуттів Надії, вона для нього лише чергова пасія. Пов’язувати життя з сільською, нехай і красунею в плани Большакова не входить. Тим більше наречена у нього вже є. Відпустка скінчилася і Большаков поїхав в Москву. Надя вирішила їхати за ним, батьки її не відпускає і вона тікає з дому.

Приїхавши в Москву вона розшукала будинок Віталія, але побачила його з дівчиною. Надю до себе запросила пожити двірничка Зоя, вона дізнається що Большаков давно зустрічається з Розою, красунею танцівницею балету.

Вона влаштовується кур’єром у відомство, де працює Віталій, намагається з ним поговорити, але він її знати не хоче.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар