«У чому вина Фатмагюль» серіал

Фатмагюль

«У чому вина Фатмагюль» (Без вини винувата) – турецький серіал 2010 року. Інформація про серіал, акторів “У чому вина Фатмагюль”, кількість серій та іншу інформацію ви знайдете в цій статті..

Скільки серій в серіалі «У чому вина Фатмагюль»? 1 сезон 39 серій, 2 сезон – 41 серія

Актори «У чому вина Фатмагюль»

Актори «Без вини винувата»Берен СаатЕнгін АкюрекФират Челік, Мурат Далтабан, Бугра ГюльсойКаан Ташанер, Деніз Тюркан, Седа Гувен, Есра Дерманджиоглу, Енгін Озтюрк.

У серіалі «У чому вина Фатмагюль» знялися найпопулярніші турецькі актори.

«У чому вина Фатмагюль» опис серіалу

Головна героїня серіалу – звичайна сільська дівчина з бідної родини. Фатмагюль чекає весілля зі своїм коханим Мустафою, але одного дня її життя різко змінюється. Провівши Мустафу в чергове плавання, Фатмагюль сама пізно повертається додому і стає жертвою ґвалтівників.

Оскільки троє з них синки місцевих багатіїв, відповідальність за скоєне доводиться нести четвертому – такому ж, як і Фатмагюль, бідному юнакові, який на справді і пальцем не чіпав дівчини тієї страшної ночі.

фатмальгюль опис серійЗа турецькими законами, якщо один з ґвалтівників одружиться зі своєю жертвою, то звинувачення знімається. Тож бідному юнакові доводиться одружитися з Фатмагюль, щоб прикрити своїх багатеньких друзів. Для дівчини життя стає справжньою каторгою. Коханий покинув її, рідні також відвернулися. Фатмагюль доводиться жити зі своїм катівником і її душевні рани щемлять більше від тілесних.

Їх нове життя починається з ненависті один до одного. Насильники поглумилися не тільки над тілом, а й над долею дівчини. Фатмагюль стає полонянкою Керима, вона змушена жити із заплямованою честю.

Однак час все розставить по своїх місцях, винні відповідатимуть за свій злочин, а життя Фатмагюль і молодої людини, почне повільно виправлятися – але, всьому свій час, їм доведеться через багато пройти, щоб досягти бажаного спокою і щастя.

Оригінальна назва: Fatmagül’ün Suçu Ne (Без вини винувата)
Рік виходу на екран: 2010
Країна: Туреччина
Жанр: драма
Постановник Хілаль Сарай, Хсевін Тан, Айхан Зен

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар