«Будинок з ліліями» опис серій

Б

«Будинок з ліліями» зміст серій ви можете прочитати в цій статті. Це серіал про життя, про кохання, про стосунки батьків і дітей

«Будинок з ліліями» опис серій

1 серія «Будинок з ліліями» опис

1946 рік. Михайло Говоров приїжджає до дитячого будинку, щоб забрати свою дочку – Лілю. Він упевнений, що Ліліна матір Тася загинула. Маргарита, дружина Говорова, не може пробачити чоловікові зраду і не хоче приймати дівчинку. Але він наполягає на тому, щоб Ліля росла в їхній родині на рівних з сином Костею. З часом Говорови переїжджають в новий будинок, котрий в народі називають домом з ліліями. На нього, згідно з легендою, накладено старе прокляття …

2 серія «Будинок з ліліями» опис

В Лілін день народження на порозі кабінету Говорова несподівано з’являється Тася. Радість зустрічі затьмарює розуміння, що Тася хоче забрати дочку до себе. Говоров не хоче віддавати Лілю, і пропонує Тасі влаштуватися до нього в будинок куховаркою і нянею дівчинки. Тася бачить, що іншого виходу у неї немає. Але вона й не підозрює, що Михайло досі відчуває до неї почуття.

3 серія «Будинок з ліліями» опис

Старий друг Говорова – бойовий командир Шульгін заарештований. Його звинувачують в шпигунстві на користь Англії. Говоров розгублений, він намагається заступитися за товариша, але майор МГБ дає зрозуміти, що їм теж цікавляться органи безпеки. Михайло приймає рішення відправити дружину з дітьми в інше місто, а Лілію і Тасю відвозить в село. Але замість арешту Говорова призначають на місце Шульгина Головою Міськкому. Справою честі для нього стає з’ясувати, хто написав донос на його друга.

4 серія «Будинок з ліліями» опис

Тася повертається в будинок з ліліями, вона не може залишити Говорова одного. Тим часом з’являється повідомлення про смерть Сталіна. Шульгіна реабілітують. Маргарита теж повертається з Костею додому. Про те, що відбувається між її чоловіком та Тасею, вона давно знає. Шульгін зізнається Говорову, що закоханий в Тасю, і готовий одружитися з нею. А маленька Ліля з нетерпінням чекає повернення свого друга дитинства Сергія з армії на своє 16-річчя.

5 серія «Будинок з ліліями» опис

У будинку з ліліями йдe підготовка до святкування 16-річчя Лілі. Говоров розуміє, що в цей день він може втратити Тасю назавжди, і робить ще одну спробу умовити її не виходити заміж. Ліля випадково чує розмову, і звинувачує Тасю в розколі сім’ї. Тася, не розкривши Лілі правду, їде з Шульгіним. Але це не єдина новина, яка затьмарює день народження Лілі: її коханий Сергій приїжджає зі своєю нареченою Дінарою.

6 серія «Будинок з ліліями» опис

Лілія та Сергій вирішують одружитися. Говоров впевнений, що Сергій не пара для його дочки. Щоб уберегти Лілю від невигідного шлюбу, Михайло готовий на все, навіть на наклеп. А тим часом в будинок Говорова приїжджає Динара, яка стверджує, що чекає дитину від Кості.

7 серія «Будинок з ліліями» опис

Сергій намагається поговорити з Лілею, але вона не вірить жодному його слову. Динара народжує хлопчика. Говоров намагається помиритися з сином, але безуспішно. Тася теж здійснює боязку спробу поговорити з дочкою, Ліля ж робить вигляд, що не знає її. У будинку Говорова заплановано звану вечерю, на який Ліля приготувала для Маргарити неприємний сюрприз.

8 серія «Будинок з ліліями» опис

Родіон не може забути Лілю, у них зав’язуються романтичні стосунки. Батьки, обурені поведінкою дочки, Говоров виганяє Лілю з дому і залишає без коштів для існування. Родіон навіть радий такому повороту подій, і робить дівчині пропозицію. Закохані готуються до весілля, проте Ліля хвилюється, чи вдасться їй уникнути прокляття будинку з ліліями.

9 серія «Будинок з ліліями» опис

Сергій здійснює ще одну спробу повернути Лілю. Говорову також до вподоби перспектива стати тестем Камишева. Весілля під загрозою зриву, однак в останній момент Тасі вдається переконати Михайла не заважати щастю дочки. Тася і Говоров, нарешті, розповідають Лілі правду.

10 серія «Будинок з ліліями» опис

Ліля щаслива, вона готується стати матір’ю. Родіон не втрачає надії перебратися в будинок з ліліями. Говоров не залишає спроби повернути Тасю, однак вона приймає рішення залишитися з Шульгіним. Випадково Михайло дізнається страшну таємницю Родина. У Лілі народжується дівчинка, яку вона називає Кірою.

11 серія «Будинок з ліліями» опис

Тася купує Лілі квиток до Чити. Дівчина хоче пожити у Кості. Говоров обманом повертає Лілю з дочкою в будинок з ліліями. Замість того, щоб налагодити відносини, Родіон доводить дружину до спроби самогубства. Ліля втрачає інтерес до життя, а Кіру бере на виховання Тася.

12 серія «Будинок з ліліями» опис

В театрі, де Ліля працює літератором, вона знайомиться з талановитим актором Германом Арєф’євим. Вперше за довгий час у неї виникають почуття до чоловіка, і вони взаємні. Несподівано до Родіона приїжджає його дочка від першого шлюбу Катя. Дівчина заявляє, що хоче жити з батьком. В розмові з’ясовується, що дочка Камишева любить кіно і по-дитячому закохана в свою кумира – Германа Ареф’єва. Родіон просить Лілю зводити дочку в театр і познайомити з Германом.

13 серія «Будинок з ліліями» опис

Герман пропонує Лілі разом з Кірою переїхати до нього. Ліля просить у Родіона розлучення, але той не готовий просто так відпустити дружину. Герман потрапляє до в’язниці за безпідставним звинуваченням, і допомогти йому вийти на свободу може всесильний Говоров. Заради коханого Ліля готова помиритися з батьком, але в останній момент її зупиняє страшна новина …

14 серія «Будинок з ліліями» опис

Родіон виконує прохання Лілі і навіть готовий прийняти її дочку Арішу, батьком якої є Герман, як свою власну. Ареф’єв, висланий з країни, веде в Лондоні авторську передачу на радіо. У будинку з ліліями життя йде своєю чергою. Все міняється, коли Герман дізнається про те, що у нього є дочка. Він пише Лілі лист і передає його з Сергієм, з яким як і раніше підтримує дружні стосунки.

15 серія «Будинок з ліліями» опис

Дізнавшись про те, що Герман знову з’являється в житті Лілі, Родіон приходить в сказ. Своє горе він заливає алкоголем, а вечори проводить з коханкою. Ліля просить батька допомогти їй виїхати в Лондон, куди на фестиваль відправляється її театр. Ліля з Арішою відлітають. Герман, нарешті, бачить свою дочку.

16 серія «Будинок з ліліями» опис

Ліля приймає рішення залишитися в Лондоні. Не допомагають навіть вмовляння, прилетівшої до неї Тасі. Говорову пропонують підписати папери про неосудність дочки. Кіра більше не хоче спілкуватися з матір’ю. Вона знайомиться з американським студентом Ендрю, і закохується в нього …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар