«Корольок — пташка співоча» опис 1-5 серій

«Корольок — пташка співоча» опис

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, опис 1-5 серій ви можете прочитати в цій статті.

«Корольок – пташка співоча» опис серій

1 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Крихітка Феріде в шестирічному віці втратила матір, а батько дівчинки, військовий офіцер Нізамметін Бей, був змушений віддати крихітку вчитися у французький пансіон, оскільки казармове життя не для маленької дівчинки. Коли ж дівчинка була в дванадцятирічному віці, їй повідомили, що, виконуючи свій громадянський обов’язок, трагічно загинув Нізамметін Бей. Пішла з життя остання близька людина Феріде, тепер вона кругла сирота.
На канікули дівчинка приїжджала до своєї тіточки Бесім, де вона познайомилася зі своїми кузенами Кямраном і Неджмією. Пустотлива, непосидюча і спритна Феріде сильно відрізнялася від тихої і спокійної Неджмії, що не злазить з колін матері, і вихованого і ніжного Кямрана. Діти тітоньки Бесім недолюблювали свою кузину, оскільки з її приїздом все в домі переверталося з ніг на голову.
Йшли роки … Пустунка Феріде стала молодою привабливою дівчиною, а Кямран – сліпучим красенем доктором. У кожної вихованки пансіону, де вчилася Феріде, з’явився коханий, про якого вона марила ночами. У всіх, окрім самої Феріде. Однак і сердечко Чаликушу торкнулася любов, хоча вона і боїться зізнатися в цьому самій собі і, навпаки, робить все, щоб відштовхнути від себе коханого!

2 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Феріде, дізнавшись про таємний зв’язок Кямрана з Неріман, вирішила використати це в своїх цілях. Вона уклала договір з кузеном, погодившись зберегти в секреті таємничу любов Кямрана взамін на одну послугу: кузен повинен буде зображувати закоханість до Феріде. Кямрану нічого не залишалося робити, як погодитися на цю умову. Однак він побоюється, що його безглузда кузина, все ж, розповість усім про його стосунки з Неріман. Кямран став задаровувати подарунками Феріде, регулярно відвідувати її в пансіоні. Всі подруги дівчини заздрить їй, адже у неї такий наречений: і красень, і освічений, і багатий, до того ж, так її любить!

Феріде, звичайно, задоволена, що стала центром уваги в пансіоні. Однак вона засмучена захопленням Кямрана, оскільки, сама того не очікуючи, починає відчувати до свого кузена досі небачене їй почуття.
У Стамбулі виникають випадки захворювання чумою. Один з пацієнтів лікарні, в якій працює Кямран, помирає від цієї страшної хвороби.
Сейфеттін Бей, відправившись в Бурсу за новими тканинами, вже кілька днів не дає про себе знати. Тітонька Бесім дуже турбується за свого чоловіка. Кямран вирішує відправитися услід за батьком.

3 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Обман Кямрана дуже розчарував Феріде, адже вона мало не повірила йому. Дівчина дуже зла і ображена на свого кузена. Адже він не тільки не дотримав своєї обіцянки, порушивши умови їх договору, але і зіграв на її почуттях. Молода людина, побачивши, що заподіяв біль Феріде, усвідомлює, наскільки він став доріг для дівчини.
Дуже скоро по пансіону поповзли плітки про зраду нареченого Феріде. Всі тільки й шушукаються про це за спиною у дівчини. Тепер Феріде опинилася в скрутному становищі, адже їй потрібно вирішити, що робити: розповісти правду про вигаданий роман з Кямраном або ж зобразити бажання помститися.
Вдова Неріман, дізнавшись про те, що Кямран і Феріде зображують закоханих, побоюється, що втратить свого коханого, оскільки прекрасно розуміє, що між молодими людьми зароджуються якісь почуття.
Сейфеттін Бей досі не послав ніяких звісток. Усі в будинку тіточки Бесім дуже переживають за нього. Кямран намагається з’ясувати, що ж насправді сталося з його батьком. Несподівано йому повідомляють, що Сейфеттін Бей знаходиться у бродячих артистів.
Селім з кожним днем все активніше втілює в життя свій задум по відношенні до Феріде. Він постійно нагадує про вигадану ним смертельну хворобу дівчини і про свою, нібито, закоханість. Селім просить Кямрана дозволу зустрічатися з Феріде. Ця заява буквально ошелешує Кямрана, і в серці молодої людини починає зароджуватися почуття ревнощів Феріде до Селіма.

4 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Кямрана дуже здивувала несподівана прохання друга. Слова Селіма змусили ревнувати молодика, і він не дав своєму другові дозволу зустрічатися зі своєю кузиною. Кямран вирішив поцікавитися у самої дівчини, що вона думає про це прохання. Думка про те, що Феріде також закохана в Селіма, не дає спокою Кямраном. Однак відповідь, який він почує від кузини, вразить молоду людину.
У будинку тітоньки Бесім стає відомо про те, що насправді сталося з Сейфеттіном Беєм. Всі негайно відправляються в лікарню до глави сімейства. У лікарні всім стає відомо, що положення Сейфеттіна вкрай важке, і надії на одужання немає. Вся сім’я вкрай пригнічена цією звісткою.
Кямран разом зі своїм учителем Лазарем Ходжею вирішують використати останній шанс зцілити батька, вдавшись до одного раніше невипробуваних засобу.
Неджіміє стає відомо про таємний зв’язок між Камраном і вдовою Неріман. Дівчина все розповідає своїй матері. Тітонька Бесім, що будувала плани про швидке весілля свого сина і Феріде, вкрай засмучена і розчарована. Однак вона не перестає сподіватися. У тітоньки Бесім дозрів план, як, все ж, можна здійснити своє заповітне бажання.

5 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Щоб врятувати свого батька, Сейфеттіна Бея, від неминучої смерті, Кямран робить все можливе. Він використовує заборонений в ті часи моральними і релігійними нормами метод – переливання крові. Єдине, що хоче Кямран – врятувати життя своєму батькові, і заради цього він готовий на все.
Однак хтось, істинний недоброзичливець Кямрана, доносить на молодого лікаря. Всім стає очевидно, що чекає Кямрана в майбутньому, оскільки покарання за подібні дії вкрай суворо – смертна кара. Ця звістка приголомшує Кямрана, Феріде же всіма силами намагається підтримати кузена.
В цей час жертвою хвороби стає ще одна людина. У будинку Сейфеттіна Бея все стурбовані, проте їм залишається тільки сподіватися і молитися.
Кадій, вислухавши всі сторони, виносить рішення: «Сайфеттінзаде Кямран засуджений до смерті». Вирок остаточний і оскарженню не підлягає. Над будинком тітоньки Бесім згущуються чорні хмари.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар