«Корольок – пташка співоча» опис 16-20 серій

«Корольок — пташка співоча» опис

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, опис 16-20 серій ви можете прочитати в цій статті.

«Корольок – пташка співоча» опис серій

 16 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Феріде, побачивши на сорочці Кямрана доказ слів мадемуазель Валез, твердо впевнена, що коханий дійсно їй зраджував. Тому жодному слову з його пояснень вона не вірить. Чаликушу не може зробити вибір між гордістю і любов’ю.
В цей час в будинку Сейфеттіна Бея гості, що прийшли на заручини, чекають молодих. Проте ні наречений, ні наречена на неї не з’являються. Така поведінка молодих дуже засмучує Бесім Ханим і Сейфеттіна Бея, їм соромно і ніяково перед гостями. Нікому невідомо, з якої ж причини все-таки заручини не відбулися. У зв’язку з цим з’являються плітки. Тітонька Бесім впевнена, що в усьому винна тільки Феріде, адже вона з самого початку не хотіла виходити заміж. Сейфеттін Бей приймає рішення поговорити з молодими, щоб з’ясувати справжню причину сварки.
Розставання з Кямраном заподіює Феріде сильні страждання, як душевні, так і фізичні. Дівчині стає погано, і її доставляють в лікарню. Кямран, дізнавшись про цю подію, негайно відправляється в лікарню.

17 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Феріде перестала пручатися і помирилася з Кямраном. Тепер вони можуть провести заручини.
Селім, будучи нещасним в шлюбі з Неджмією, не може забути Чалишуку. Він таємно стежить за нею. А одного разу, будучи сильно п’яним, він нападає на дівчину в пансіоні. Феріде дуже налякана тим, що сталося. Своїми переживаннями вона ділиться з Мюжгян і тітонькою Бесім. Жінки вирішують приховати цю пригоду від Кямрана і Сейфеттіна бея. Однак ця таємниця приносить їм нові неприємності.
Кямран довгий час не займався медичною практикою. І ось нарешті в одній з лікарень він отримує місце лікаря і з радістю приступає до виконання своїх обов’язків.
Неджмія дуже розкаюється про свої минулі вчинки. Селім частенько б’є її. Одного разу це помічає Бесім. Вона забирає дочку додому. Дізнавшись про це, Селім, немов збожеволілий, вдирається в особняк …

18 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Селім, скориставшись відсутністю чоловіків, вривається в особняк з однією метою – йому потрібна тільки Феріде, він немов одержимий любов’ю до цієї дівчини. Жінки, залишившись одні, не можуть впоратися з цією небезпекою. Серед цієї метушні Бесім непритомніє, а Неджмія отримує кульове поранення. Феріде же Селім викрадає і насильно відвіз у невідомому напрямку.
Про трагічні події, що відбулися в особняку, Мюжгян розповідає Кямрану. Молода людина вирішує приховати все від поліції, оскільки бажає самостійно помститися негідникові. Разом з Юсуфом вони відправляються на пошуки Феріде.
Нещасна Чаликушу чекає допомоги. Вона благає Селіма пощадити її, проте чоловік непохитний. Або вони стануть чоловіком і дружиною, або помруть разом. Відтепер життя Феріде висить на волосині.

19 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Феріде вирішує покінчити життя самогубством, але в останній момент її рятує Кямран. Селім пускається в біги і розробляє новий план помсти. Дізнавшись про вагітність, Неджмія вирішує позбутися дитини. Кямран наполягає на заручинах, але Бесім проти. В день заручин Неріман оголошує про свою вагітність від Кямрана.

20 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Довгоочікувані заручини Кямрана і Феріде нарешті відбулася. Щоб врятувати щастя дітей, Сейфеттін Бей робить Неріман привабливу пропозицію.
Втікши від поліції Селім опиняється в особняку і під час бійки з Неджмією отримує серйозну травму. Неджмія розповідає про все це своїй сім’ї. Кямран відвозить пораненого Селіма в лікарню, а Неджмію заарештовують.
Кямран, щоб врятувати сестру, бере її вину на себе. Феріде заради порятунку коханого вирішує поговорити з кадієм. Суддя готовий звільнити лікаря під заставу великої суми грошей. Однак таких грошей ні у кого немає. Єдине, що залишається, – продати особняк …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар