“Княжна з хрущовки” серіал

К

“Княжна з хрущовки” – цікава лірична мелодрама, яку можна переглянути з задоволенням.

“Княжна з хрущовки” актори

У ролях: Євгенія Туркова, Станіслав Бондаренко, Олена Панова, Дар’я Калмикова, Артем Артем’єв, Сергій Неудачін, Ольга Дібцева, Тамара Спірічева, Діана Корсс

“Княжна з хрущовки” опис

Завдяки ланцюжку комічних і трохи дивних обставин, проста дівчина Ліза, з робочої околиці Москви, де вона живе з батьком-сантехніком, влаштовується домробітницею до успішного власника модного глянцевого журналу “Кабріолет” Гаріка. Він живе у старому арбатському будинку, в квартирі свого батька, колись відомого, а нині покійного диригента.

Зведена сестра бізнесмена Женя, яка займається шоу бізнесом, вирішує допомогти бідній дівчинці, і зробити з неї “світську левицю”, “княгиню”, спадкоємицю великого статку. Але для цього потрібно прищепити дівчині манери, позбавити від недорікуватості, та й взагалі, “вправити мізки”.

Гаріка знайомлять з спадкоємицею багатомільйонного статку Єлизаветою. Він спочатку приймає все за чисту монету. Женя впевнена – якщо вже його провели, то інших, які не знали колишню Лізу, і поготів. Але Гарік стоїть на своєму. Можна пристойно одягнути і навчити правильно говорити, але через годину спілкування вона себе видасть і зганьбитися.

Тільки через рік Гарік зустріне Лізу, яка до того часу вступить до інституту і буде так само далека від образу, придуманого Женею, як і від себе самої на початку історії.

“Княжна з хрущовки” інформація про кіно

Режисер: Тимур Кабулов
Сценарист: Тетяна Палей
Оператор: Едуард Мельников
Композитор: Ілля Меламед
Художник: Лера Євсєєва
Продюсери: Ілля Неретін, Олександр Кушаев, Ірина Кузнєцова (II), Анастасія Щербакова (II), Сергій Репніков (іcп.)
Рік: 2012
Cерій: 4

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар