«Корольок — пташка співоча» опис 6-10 серій

«Корольок — пташка співоча» опис

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, опис 6-10 серій ви можете прочитати в цій статті.

«Корольок – пташка Співуча» опис серій

6 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Зайшовши до намету, Феріде виявила там Левента. Чоловік повідомив їй, що раз не судилося, щоб Феріде була його дочкою, тоді вона стане його невісткою.
Кямран знаходиться в бігах, за нього обіцяно винагороду. І коли молода людина трохи не попався в руки поліцейських, Чаликушу вдалося врятувати його.
Тітонька Бесім після оголошення вироку кадія злягла. Вона більше й не сподівається побачити свого сина в живих. Страждає і Сейфеттін Бей. Він зважився поговорити в Кямраном, однак у бродячих артистів його вже не було. Те, що розповіла Сейфеттіну актриса, потрясло його до глибини душі.
Неріман, дізнавшись про те, що Кямран і Феріде втекли разом, вирішила помститися їм, заручившись підтримкою Левента. Вона відправилася до кадія і розповіла йому, що Кямран і Чаликушу ховаються в пастушому сараї в маєтку Абрахама Паші. Поліцейські доставили втікачів, і вони постали перед кадієм. Суддя змінив своє рішення. Тепер Кямрану доведеться зробити нелегкий вибір між двома близькими його серцю жінками.

7 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Після того, як кадій оголосив своє нове рішення, Кямрану доведеться вибрати ту, з ким він постаріє, – вдову Неріман або кузину Феріде. Всі чудово розуміють, що обидві жінки закохані в красеня-доктора, але одній з них доведеться відмовитися від своїх надій, пов’язаних з ним. Сейфеттін не приховує, що у нього і Бесім душа лежить до Феріде. Проте всім відомо про роман Кямрана з Неріман. І в разі, якщо молода людина не вибере вдову, її репутація буде розтоптана остаточно, а сам Кямран все життя страждатиме від мук совісті.
В той момент, коли Неджмія пред’являла Селімові докази того, що він мав намір отруїти Феріде, до кімнати зайшов Кямран. Заставши сестру наодинці з чоловіком, Кямран сказився і, побивши друга, викинув його на вулицю. Селімові нічого не залишалося робити, як збрехати, що він доглядає за Неджмією.
Неріман, побоюючись, що Кямран віддасть перевагу іншій, приступає до активних дій. Згадавши про розписку Чаликушу, вона звертається за допомогою до Левенте. Жінка готова піти на все, аби тільки коханий залишився з нею.
Левент, скориставшись обіцянкою Чаликушу, даною нею в обмін на порятунок Кямрана, здійснює обряд нікяху між Селімом і Феріде, при цьому, не поставивши до відома саму дівчину.

8 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Феріде, дізнавшись про майбутнє весілля Селіма і Неджмією, робить все можливе, щоб напоумити непутящу сестру і вберегти її від величезної помилки, адже Селім – дуже нехороша людина. Однак кузина все сприймає інакше. Дівчина бачить у Феріде суперницю і вважає, що сестра спеціально хоче розладнати їх весілля, щоб Селім дістався їй. Засліплена ревнощами Неджмія не помічає очевидних речей. Їх сварку чує тітонька Бесім. Вона приймає сторону дочки, звинувачує Феріде в грубості і дорікає в тому, скільки їх сім’я зробила для бідної сироти.
Феріде, не в силах витримати докорів, йде з дому Сейфеттіна Бея. Кямран, побачивши це, кидається їй у слід. Вони весело проводять час разом, катаючись на гойдалках і розмірковуючи про кохання. Після прогулянки Кямран проводжає кузину до пансіону, а також призначає дівчині побачення під тим же самим деревом, де вони відпочивали.
Але Феріде не прийшла в призначений час. Засмучений Кямран повернувся в лікарню. Під тиском Феріде Марі розповідає правду про Селіма. Почувши розмову Селіма і Феріде, Кямран розуміє, що Феріде не любить його.

9 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Феріде розповідає Кямрану історію з фонданамі, щоб переконати його в підступності Селіма. Але молодий чоловік був непохитний. Він вимагав доказів. Селім, котрий збезчестив сестру Кямрана, як вважали всі домочадці Сейфеттіна Бея, поклявся своєму найкращому другові на Корані, що між ним і Феріде нічого не було і не може бути.

Феріде з Кямраном вирушили в пансіон, щоб почути підтвердження історії з отруєними фонданамі у Марі, подруги Феріде і Неджмії. Однак дівчина ні в чому не зізналася. І Кямран зробив висновок, що Чаликушу в черговий раз збрехала йому. Він повністю розчарувався, як в дружбі, так і в любові. Але тітонька Бесім знайшла в кімнаті своєї дочки ті злощасні солодощі, які дійсно опинилися отруєними. Значить, всі марно не вірили Феріде …

10 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Заручини Неджмії і Селіма розривають. Неджмія, обурена таким результатом, каже батькам, що чекає дитину від Селіма. Ображена Феріде їде в Стамбул до тітки Айше. Кямран слід за нею. Він зізнається дівчині в любові, але та нічого не хоче чути. Неджмія розтинає вени. Сейфеттін, бачачи страждання дочки, погоджується на її шлюб з Селімом, але незабаром з’ясовується, що Селім вже одружений на Феріде.

В Текірдазі Феріде дуже сумує за рідним домом. А ось у тітоньки Айше свої плани щодо племінниці. Вона вирішує видати Чаликушу заміж, чим змушує ревнувати Кямрана і змушує його до активних дій.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар