«Корольок – пташка співоча» опис 26-30 серій

«Корольок — пташка співоча» опис

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, опис 26-30 серій ви можете прочитати в цій статті.

«Корольок – пташка співоча» опис серій

26 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Кямран своїм несподіваним зізнанням шокує Чаликушу. Нещасна дівчина розчарована, а серце її наповнилося гіркотою і образою. Жителі особняка докладають максимум зусиль, щоб возз’єднати закоханих. Бесім ханим, усвідомивши своє несправедливе ставлення до Феріде, робить все від її залежне, щоб зберегти щастя сина і племінниці.
Вагітна Неджмію намагається позбутися небажаної дитини. За цим заняттям її застає Бесім, яка, ніжно обнявши дочку, пообіцяла знайти вихід з цієї ситуації. Разом вони вирішили приховати вагітність від Сейфеттіна.
Неріман продовжує хворіти, їй ніяк не вдається піти на поправку.
Після зізнання Кямрана Феріде не може зробити вибір між любов’ю всього свого життя і совістю. Феріде вважає, що не може позбавити дитину батька, і розлучається з Кямраном.

27 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Фаріде і Кямран важко переживають розставання. Неджмію все ще намагається позбутися дитини, але Бесім зупиняє її. Разом вони вирішують після народження віддати дитину бездітній жінці. Азела вважає Кямрана винним у смерті своєї сестри і готується помститися йому. В пансіоні з’являється нова вихованка – непосида Гюльдже. Феріде, якій загрожує відрахування через борг за навчання, вирішує давати їй приватні уроки. Поява Гюльдже несподіваним чином вплине на відносини Кямрана і Феріде.

28 серія «Корольок – пташка співоча» опис

В пансіоні Феріде оголошує, що заручини з Кямраном розірвано. Дізнавшись про приватні уроки, які Феріде дає в домі Мірзаде Мурада, Кямран приходить в лють. Новина про вагітність Неджмію засмучує Сейфеттіна і, щоб уникнути ганьби, з подачі Кямрана, він вирішує укласти никях між Юсуфом і Неджмію. Мюжгян зізнається Юсуфу в своїх почуттях і той нарешті розуміє, що його з Феріде пов’язує тільки дружба. Щоб повернути прихильність Королька, Кямран вирішує викупити особняк і для цього позичає гроші у лихваря. Дізнавшись про розставання Кямрана і Феріде, Азела вирішує, що прийшов час діяти. Під зручним приводом вона заманює молоду людину до себе додому.

29 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Напившись, Кямран виявляється спокушеним Азелою. Бесім підтримує рішення чоловіка видати Неджмію заміж за Юсуфа, але незабаром довідається про його прихильності до Мюжгян. Кямран продовжує конфліктувати з Мурадом через уроків Феріде. Розгнівана Неріман вимагає, щоб Феріде остаточно припинила всілякі стосунки з Кямраном. І в той час як гіркота і сльози вказують дівчині на нову дорогу, їй стає відомо, що Неріман вагітна не від Кямрана. Феріде каже Кямрану, що виходить заміж за Мурада.

30 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Правда про дитину Неріман виходить назовні. Розлючена Неріман пише скаргу на Кямрана в міністерство охорони здоров’я, але бажаного ефекту не отримує. Сейфеттін разом з Юсуфом відправляється в Текірдаг просити руки Мюжгян. Дізнавшись правду про померлу сестру, Азела змінює плани. В день весілля в саду Феріде зустрічається з таємничою гостею і дізнається від неї про зраду Кямрана. Корольок кидає нареченого і тікає з дому. Через кілька років Кямран знаходить Феріде і її прийомну дочку Муніса в маленькому провінційному містечку і просить їх повернутися з ним в Стамбул.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Наталія сидорчук

  І що вона погодилась , бо я так і не зрозуміла!

  Відповіcти
  1. Юлія Рак

   Я теж

   Відповіcти