«Корольок – пташка співоча» опис 21-25 серій

«Корольок — пташка співоча» опис

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, опис 21-25 серій ви можете прочитати в цій статті.

«Корольок – пташка співоча» опис серій

21 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Особняк вдається продати Азелі Ханим, у якої виявляються свої рахунки до Кямрана. Левент, батько Селіма, вирішить помститися Кямрану і спробує вбити його прямо у в’язниці, оскільки саме Кямрана він винить у смерті свого сина.

Сейфеттін одружується на Неріман. Після продажу особняка Кямран виходить на свободу. Однак поки він з рідними радітиме і насолоджуватися свободою, йому повідомлять погану новину, яка не на жарт розсердить молоду людину.
Неріман, дізнавшись про повернення Кямрана, поспішить в особняк, після чого у Кямрана і Феріде відбудеться серйозна розмова.

22 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Вдова Неріман своєю раптовою появою на порозі особняка призводить всіх в замішання. І насамперед Феріде. Проте ще більшим потрясінням для всіх стане несподіване зізнання Сейфеттін бея. Новина про нову дружину потрясає Бесім і валить бідну жінку в стан шоку. Всі в подиві чекають пояснень, однак згорьований Сейфеттін воліє зберігати мовчання.
І хоча страждання матері до глибини душі ранять Кямрана, однак і він змушений мовчати, щоб не втратити Феріде. Бесім ханим не в силах переносити таку ганьбу, тому вирішує покинути особняк. Однак нещасній нікуди йти.
З появою Неріман всі в особняку почуваються ніяково і незатишно, особливо Чаликуша. Вона вирішує повернутися в пансіон. Азалія, що увійшла в довіру до Феріде, відвідує її в пансіоні, щоб підтримати.

23 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Кямрану стає відомо про почуття Юсуфа до Феріде. Вдаючись до різних брудних ігор, Неріман вдається залишитися жити в особняку. Присутність Неріман турбує мешканців особняка.

Заради щастя Феріде і Кямрана Бесім ханим змушена зберігати мовчання, однак це їй вдається з превеликими труднощами. Те що відбувається вкрай засмучує жінку, і вона ніяк не може звикнутися з теперішнім своїм становищем.
Бесім дізнається правду про шлюб Сейфеттіна з Неріман. Одного разу Феріде разом з сестрою Мюжгян, нічого нікому не сказавши, покидають особняк. Сейфеттін, вважаючи, що Феріде поїхала через те, що Бесім розповіла їй правду, розлучається з дружиною. Бесім йде з дому і знаходить підтримку у Азела. Гордість нещасної Бесім знову розтоптана.

24 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Передбачаючи наслідки того, що Феріде дізнається правду, Кямрана охоплює страх розлуки. Він прекрасно знає, як вчинить Чаликуша, дізнавшись правду.
Азела в захваті від того, що їй розповіла Бесім. Він в той же момент відправляється, щоб повідати Феріде правду про вагітність Неріман.
Бесім з недовірою ставиться до Азела, і те, що вона почула, стало підтвердженням її побоювань.
Сейфеттін бей, усвідомивши, що несправедливо вчинив з Бесім, дуже жалкує, що сталось. Він вирішує вимолити прощення у дружини і відправляється до неї.
Інтриги Неріман приводять до сказу весь будинок і її виставляють на вулицю.

25 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Кямран вирішує зізнатися у всьому своїй нареченій. Азела поспішає в будинок, де знаходяться Феріде і Кямран, щоб відкрити правду про вагітність Неріман, тим самим розлучивши закоханих. Вона хоче вилікувати свою душу, змусивши страждати Кямрана. Юсуф, дізнавшись про плани Азела, постарається перешкодити їй.
Неріман, опинившись на вулиці, хворіє і опиняється в лікарні. Під загрозою перебуває і її власне життя, і життя дитини. Кямрана викликають в госпіталь. Тепер йому належить ухвалити рішення, яке вплине на його подальшу долю.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар