«Корольок – пташка співоча» опис 11-15 серій

«Корольок — пташка співоча» опис

«Корольок – пташка співоча» турецький серіал 2013 року, опис 11-15 серій ви можете прочитати в цій статті.

«Корольок – пташка співоча» опис серій

11 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Кямран відкрив своє серце Феріде, проте дівчина не вірить зізнанням кузена, який одного разу зіграв з нею злий жарт. Нещасна Чаликушу почувається покинутою і самотньою в Текірдазі, їй не вистачає тепла і ласки тітоньки Бесім.
Неріман, не бажаючи відмовлятися від свого коханого, відправляється за ним в Текірдаг. Плани тітоньки Айше щодо заміжжя Феріде були порушені Кямраном, через що вона сильно розізлилася на свого племінника.
Нарешті молитви Неджмії були почуті, і дівчина дочекалася дня нікяху зі своїм коханим. Проте звістка про шлюб Феріде і Селіма повалило всіх у стан шоку. Сейфеттін Бей намагається знайти вихід із ситуації, що склалася.
Селім продовжує плести інтриги проти Кямрана. Він знову постає перед кадієм. Але після того як розкрилася правда з нікяху, молода людина буде шукати способи виправдатися.
Канікули Феріде закінчилися, і вона повертається в пансіон. Дівчину чекає великий сюрприз, який або назавжди закриє двері любові, або покласти кінець сльозам.

12 серія «Корольок – пташка співоча» опис

На святкуванні ювілею Кямран в присутності всіх вихованок, викладачок і гостей пансіону робить Феріде пропозицію руки і серця. Він відкриває дівчині своє серце, розповідає про свої почуття і каже, що, погодившись, Феріде зробити його найщасливішою людиною. Всі з нетерпінням чекають відповіді дівчини. Однак Чалишуку в замішанні, вона не знає, як реагувати на цю пропозицію. Кямран же з надією чекає відповіді. Ця відповідь визначить їх майбутнє.
Брехня Неджмії про вагітність стає новим ударом для Сейфеттіна Бея і Бесім Ханим. Через останні події здоров’я Сейфеттіна значно погіршується. Думка про весілля з Селімом настільки оволоділа розумом Неджмії, що вона загрузла в брехні. Настав час розплати. Вона готова на все.
На шляху Феріде до своєї любові виникають нові перепони. Кямран, нічого не підозрюючи про них, відправляється в далеку дорогу. Хто ж зможе його зупинити? Сльози Бесім Ханим? Біль Сейфеттіна Бея?

13 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Кямран, так не дочекавшись Феріде і не отримавши відповіді на свою пропозицію, сприйняв це, як відмова, і прийняв рішення виїхати зі Стамбулу до Європи. Молода людина, отримавши розрахунок в лікарні і попрощавшись з рідними, попрямував на пристань. Чаликушу, дізнавшись про від’їзд кузена, вирішила, у що б то не стало, зупинити коханого. Дівчина, поспішно покинувши пансіон, відправляється назустріч своїй долі. На щастя, шляхи закоханих не розійшлися, і їм вдалося зустрітися. Феріде розповіла Кямрану, унаслідок чого вона не змогла прийти до нього на побачення. І на питання молодої людини: «Який же твоя відповідь?», Вона відповіла: «Так! Згодна! ». Два люблячих серця возз’єдналися воєдино!
Жителі особняка, зажурені останніми подіями, були дуже щасливі, дізнавшись хорошу новину про Чаликушу і Кямрана. Однак неприємності з Неджмією не пройшли даром, і ніхто вже не зможе жити, як колись, після пережитого. Саму ж Неджміє анітрохи не радує щастя Кямрана і Феріде. Вона все ще виношує план помсти. Дівчина, зібравши свої речі, готова почати інше життя в новому будинку. Душа Бесім Ханим розривається від горя. Та й Сейфеттін Бей жалкує про те, що його дружна раніше сім’я розпалася, і його серце не витримує таких страждань і потрясінь …

14 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Бесім Ханим і Сейфеттін Бей, дізнавшись про бажання Феріде і Кямрана одружитися, дуже зраділи цій події, так само як і решта мешканців особняка. Бесім з хвилюванням заходилася готуватися до заручин. Однак Кямрана очікують нові неприємності. У зв’язку з останніми подіями його відмовляються приймати на роботу у всіх госпіталях міста. Молодий лікар залишився без роботи. І хоча він намагається не показувати, однак це його дуже засмучує. Та й Сейфеттін Бей через сина виявляється в небезпечному становищі. Однак Кямран знайшов вихід зі сформованої ситуації. Він влаштовується працювати в пансіон, в якому навчається його кохана Феріде.
Відносини Неджмії і Селіма не складаються, їх шлюб важкий, вони живуть в повній убогості. Сейфеттін Бей, дізнавшись про це, дуже засмучується і переживає за свою недбайливу дочка.
Неріман, дізнавшись про майбутнє весілля Феріде і Кямрана, робить спроби перешкодити закоханим, знову звернувшись за допомогою до Селіма. До всього іншого, по пансіону поширилися неприємні чутки про Кямрана. Про них стає відомо і Феріде. Але чи можна вірити власним очам? Може, це чиясь гра?

15 серія «Корольок – пташка співоча» опис

Почувши брудні плітки про таємні зустрічі Кямрана з вдовою Неріман, Феріде хоч і відмовляється їм вірити, однак, все ж, зерно сумніву поселяється в її душі. Вона дуже боїться втратити кохану людину. Незважаючи на те, що Кямран і Феріде гаряче люблять один одного, Чаликушу зберігає дистанцію і постійно тікає від коханого. Кямран починає підозрювати, що Феріде його попросту не любить.
Сейфеттін бей, дізнавшись про проблеми сина, хоче прискорити підготовку і провести заручини, якнайскоріше. Про це він повідомляє Бесім ханим. Всі жителі особняка щасливі і схвильовані, очікуючи майбутнє радісне і довгоочікуване події. День заручин, нарешті, настає. Всі з нетерпінням чекають прибуття нареченого і нареченої.
Інтриги підступної Неріман увінчалися успіхом. Слід від губної помади, виявлений Феріде на сорочці Кямрана, перевертає все з ніг на голову. Тепер Чаликушу впевнена, що коханий їй зраджує, через що глибока печаль, горе і розчарування поселяється в серце нещасної дівчини …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар