“Печалі-радості Надії” серіал

П

“Печалі-радості Надії” актори

У ролях: Ксенія Кузнєцова, Олександр Устюгов, Володимир Яглич, Іван Сердюков, Євгенія Кульбачна, Альона Козирєва, Марина Денисова, Алеся Пухова, Алла Єльяшевич, Дмитро Мухін, Артем Бородич, Евеліна Сакуро, Валерія Гайдукевич, Сергій Кравець, Юлія Полубинська, Ігор Денисов, Артур Федорович, Павло Яскевич, Віктор Бабак

“Печалі-радості Надії” опис

З героїнею цієї історії відбувається те, чого боїться багато жінок: “Що буде, якщо чоловік зустріне іншу, кине мене, і я залишуся одна, без грошей, без роботи, з дитиною на руках?”

Наді 30 років, вона – звичайна жінка, живе в селищі неподалік від Москви. Є чоловік і син. Головне для Наді – це затишок в домі і благополуччя близьких. Все у Наді в житті звичайно, але одного разу чоловік Валера їде до Москви і довго не повертається. Виявляється, в столиці у нього з’явилася “інша жінка”.

Надя, разом з сином, їде до Москви, щоб напоумити чоловіка і повернути його в сім’ю. У великому місті жінці доводиться зіткнутися з набагато більшими проблемами, ніж вона могла припустити. Долаючи ревнощі, обман і відчай у боротьбі за “минуле”, Надя знаходить справжню впевненість у собі і кохання.

Але чи може крах старого звичного життя стати початком нового – більш щасливого?

“Печалі-радості Надії” інформація

Режисер: Дмитро Сорокін
Сценарист: Ніна Якаб
Оператор: Олександр Рудь
Композитор: Ігор Щербаков
Художник: Наталя Кабулова
Продюсери: Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Євген Арендаревіч (іcп.), Юлія Єрешко (іcп.)
Виробництво: ТОВ “Тесей”
Рік: 2011
Cерій: 4
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар