“Моя кохана Діла” скільки серій

Моя кохана Діла

“Моя кохана Діла” скільки серій

Моя кохана Діла” (Dila Hanim) – турецький серіал 2012 року.

У серіалі “Моя улюблена Діла” 62 серії (тривалість 90 хв.) (або 124 серії по 45 хв.)

В 1 сезоні 2012 року – 35 серій (70 серій по 45 хв)

У 2 сезоні 2013 року – 27 серій (54 серій по 45 хв)

У ролях: Еркан Петеккая, Хатідже Шенді, Кан Нергіс, Енгін Сенкан, Гюзін Алкан, Неджіп Мемілі, Хулія Даркан, Бурчин Абдуллах, Алі Дюшенкалкар, Озлем Токаслан, Іешім Гюль Акшар, Октай Гюрсу, Зейнеп Оздере, Асуман Бора, Шериф Сезер та ін .

Конфлікт стався через купівлю-продаж землі під завод, коли Риза Селімоглу (а він у серіалі головний герой) побажав придбати цю саму землю. Глава сімейства Баразоглу – Сеїт – погодився продати свою землю, відправивши для здійснення угоди Ісхана, свого молодшого сина. Старший син Сеїта, Азер, не поділяв рішення батька щодо продажу землі. Перед цією подією Азер викрав молодшу сестру Ризи, і привіз її до себе в будинок. Між Ризой і Азером сталася бійка, після якої вони назавжди перетворилися на ворогів. На зустрічі із приводу угоди з продажем землі сталася жахлива подія: Азер, вистрілив в Ризу, а Риза випадково потрапляє в Іхсана.

Діла, дружина вбитого Ісхана, клятвено обіцяє помститися за смерть свого чоловіка. Абсолютна бездіяльність турецького правосуддя змушує героїв боротися зі злочинністю в поодинці. За збігом обставин Діла знайомиться з Ризой Селімоглу, поступово їх відносини переростають у більш ніж просто дружні. Чи допоможе їм їх любов знайти справедливість? …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Марія

    це неправда! У серіалі більше ніж 100 серій! ця інформація неправильна!

    Відповіcти
  2. ххх

    повна х

    Відповіcти