“Моя кохана Діла” опис серій 31-40

Моя кохана Діла

“Моя кохана Діла” опис серій 31-40 про проблеми в житті Баразоглу і Селямоглу через ненависть Сельчука.

“Моя кохана Діла” зміст серій 21-30

“Моя кохана Діла” опис серій 31-40

31 серія “Моя кохана Діла” опис

Риза думаючи, що вбив Азера, вирішує здатися поліції і їде зі своїми людьми. Діла не в силах зійти з місця через те що сталося, розуміє що Азер ще живий і везе його в лікарню.
Риза поранений, привозить Фатму додому, вона не в силах більше мовчати і розповідає, що Азер згвалтував його. Для Ризи це важкий удар, до того ж він розуміє, що про це знали і матір і Хайдар, але від нього приховали. Він не шкодує, що вбив Азера, але вирішує понести покарання – їде в поліцію. kino-svit.com Але по дорозі від втрати крові втрачає свідомість і Хайдар привозить його додому.
Сертара Риза просить піти, давши зрозуміти, що весілля не буде.
Діла їде в особняк Селямоглоу, розповідає, що Азер живий. Меліке дізнавшись, що це Діла врятувала Азера проклинає її, а Риза зрозумівши, що вона теж знала про випадок з Фатмою просить її піти.
Риза їде в мисливський будиночок, приховавши це від усіх.
Діла в жахливому стані – мати померла, Риза її прогнав, але вона думає як врятувати його від в’язниці.
Арзу доповідає про всі події Сельчуук. Сельчук в люті – його план зруйнований, так як весілля Сертара і Фатми не буде, але дізнавшись, що Риза стріляв у Азера він вирішує будь-яку ціну його посадити

Фатма таємно їде в лікарню до Азера, вона ображена на нього, але просить не вмирати.
Минуло кілька тижнів, Азера збираються виписувати з лікарні, до нього повинна прийти Джанан для дачі свідчень.
Діла, щоб врятувати Ризу від в’язниці, готова віддати Азеру його частину спадщини і забезпечити розлучення з Султан, але Азер хоче помститися Ризі і готовий пожертвувати навіть спадщиною. Діла робить йому несподівану пропозицію …
Діла їде в особняк Селямоглу, щоб зустрітися з Фатмою. kino-svit.com Фатма незважаючи на заборони матері їде з Ділой.
Діла просить Фатму допомогти в порятунку Ризи – умовити Азера не давати свідчення проти Ризи.
Азер під час допиту каже, що не пам’ятає хто в нього стріляв.
Сельчук впливає на слідство у справі Азера – Джанан більше не веде розслідування. Також він наказує стежити за Хайдаром.
Сертар намагається поговорити з Фатмою, каже, що любить, але вона дає зрозуміти, що почуття не взаємні і вони не зможуть бути разом.
Діла знаходить Ризу, намагається поговорити, але він все ще ображений на неї.
Новий прокурор (друг Сельчука) маніпулює Азером, говорить що є заява про викрадення Фатми і перестрілку з Ризою …
Сельчук повідомляє поліції, де Риза і його їдуть заарештовувати.

32 серія “Моя кохана Діла” опис

Ризі і Ділі вдається втекти, вони їдуть в гори.
Азера заарештував новий прокурор – а від нього вимагають дати свідчень проти Ризи.
Меліке дізнавшись про намір поліції заарештувати Ризу вважає, що це Азер дав свідчення проти Ризи. Вона просить Фатму заявити на Азера, і Фатма змушена це зробити, хоча вона і не хоче, щоб Азер сидів у в’язниці.
Риза з Ділой в горах, але хвилювання за майбутнє їх не покидає, Діла просить його втекти, але той не може кинути своїх людей. Риза хоче здатися, Діла розуміє його і просить, перед цим одружитися. kino-svit.com Але Риза, хоча це і є його заповітним бажанням, змушений відмовити – він розуміє, що його посадять надовго, і не хоче, щоб Діла була змушена його чекати …
Джанан підозрює, що новий прокурор на когось працює, але не може зрозуміти хто ворог Ризи …

Риза преред тим як здатися вирішує попрощатися зі своєю сім’єю, і повідомляє про це Сельчуку …
Сертар не залишає спроб знову бути з Фатмою.
Прощання виявляється важким для всіх, Риза довіряє Сельчуку і просить піклуватися про свою сім’ю. Діла важко переживає прощання і вимушену розлуку з коханим.
Діла приймає Харіе і Джайніба знову на роботу у свій особняк.
Риза і Азер опиняються в одній камері, Риза намагається задушити Азера. Потім Азер розповідає наскільки він любить Фатми.
Діла і Джанан намагаються з’ясувати, хто стоїть за новим прокурором. Джанан просить бути Ділу обережною, нікому не довіряти, адже проблеми у Ризи з’явилися після появи Сельчука. kino-svit.com Діла дізнається, що на Ризу донесла Арзу. Фатму мучить совість, за те що вона написала заяву на Азера… вона його досі любить.
Сельчук наказує Арзу залишатися в особняку Селямоглоу і доповідати йому про події.
Меліке приходить в сказ, дізнавшись що Арзу подала заяву на Ризу. Арзу бреше, що здала Ризу, щоб він не втік від неї. Діла обіцяє з’ясувати всю правду про Арзу.
Джанан дізнається, що Ерен не загинула в автокатастрофі, а її вбили …

33 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла говорить з Сельчуком про його друга-прокурора, каже, що проти Ризи немає доказів крім показань Арзу.
Діла йде на побачення до Ризи, обіцяє все з’ясувати, їй не подобатися, що Ризу і Азера тримають в одній камері.
Фатма забирає заяву на Азера.
Джанан допитує Султан і Рашида про ніч, коли пропала Ерен. Рашид після допиту вирішує втекти, але Султан просить його залишитися, інакше вона його здасть. kino-svit.com
Діла в жаху дізнавшись, що Фатма забрала заяву на Азера, адже тепер це значить, що Риза стріляв у Азера без причин. Діла тепер не знає як захищати Ризу, після вчинку Фатми.
Меліке просить Сельчука знайти Ризі хорошого адвоката, оскільки вважає Ділу недосвідченою.
Азер безмежно радіє, дізнавшись, що Фатма забрала заяву.
Сертар каже Сельчуку, що не буде виконувати його прохання, так як любить Фатму. Він в жаху від жорстокості брата.
Арзу намагається вкрасти у Сельчука диск з її постільною сценою з Ризой. Вона бере всю папку з дисками і знаходить на ньому компромат на Сельчука.
Азера випускають. Меліке дізнавшись про це накидається на Фатму, та зізнається, що любить його.
Риза не може зрозуміти чому Фатма так вчинила, він в люті, просить у Діли нічого не просити у Азера.
Азер і сам не має наміру заявляти на Ризу. Сельчуку повідомляють, що на нього заведено справу, з нього хочуть зняти недоторканність.
Арзу шантажує Сельчука, той погрожує її вбити.
Сельчук в люті, так як його плани рушаться. Він наказує прокурору зробити все для того, щоб Ризу посадили. Прокурор відмовляється, і Сельчук знаходить людину, яка повинна вбити Ризу у в’язниці.

Діла розповідає Ризі правду – що його здала Арзу, і в цьому замішаний Сельчук. Потім вночі його намагаються вбити, але завдяки сусідам по камері він залишився живий і дізнався хто його ворог. kino-svit.com Риза зрозумів, що Сельчук затіяв все, щоб відібрати у нього майно.
Діла віддала Азеру половину спадщини, але просити про допомогу Ризі не може.
Султан знаходить людину, яка пише передсмертну записку із зізнанням у вбивстві Ерен від імені Рашида.
На суді Азер не дає свідчень проти Ризи і того відпускають .. Повернувшись додому він розпитує про все Арзу, і дізнається що у неї є компромат на Сельчука.
Фатма зустрічається з Азером, він щасливий, що вона його пробачила, і обіцяє змінитися.
Арзу їде на зустріч з Сельчуком, щоб віддати компромат, а він натомість має їй заплатити і дати нові документи. Сельчук не має наміру відпускати Арзу, але раптово з’являється Риза з людьми. Сельчук впевнений, що з вини батька Ризи його сім’я опинилася на вулиці, але Риза каже, що його батько програв свій стан в казино … Раптова поява Діли збиває з пантелику Ризу. Сельчук каже, що допоміг зайняти їй пост керуючої Агросоюзу – Риза не може повірити, що Діла пішла на це, щоб виграти вибори … Сельчук наставляє на Ризу пістолет …

34 серія “Моя кохана Діла” опис

Сертара заарештовують за вбивство брата. Азер змінився і став нормально поводитися.
Діла підозрює, що Рашид працював на Сельчука, і погрожує звільнити його.
Султан хоче отруїти Рашида, і чекає відповідного моменту.
Діла дізнається від Джанан, що матір вбили – для неї це справжній шок.
Султан вдається отруїти Рашида, поліція виходячи з його передсмертної записки робить висновок, що це він убив Ерен.
Азер розуміє, що до цього може бути причетна Султан, він вимагає від неї розлучення, інакше він усім скаже що дитина не його.
Риза приїжджає підтримати Ділу в такий важкий момент. kino-svit.com Діла не може зрозуміти як могла довіряти Рашиду… Діла просить коханого на час виїхати з Саригеля.
Фатма з Азером зустрічаються, обидва люблять один одного і насолоджуються часом проведеним разом.
Азру їде в Париж, щоб зробити тест ДНК, але обіцяє повернутися. Перед цим Арзу відправляє Ділі диск на якому вона з Ризой.
Сердара відвідує Риза, і дізнається про плани Сельчука, про те що Сердар закоханий у Фатму. Риза обіцяє допомагати Сердару.

Меліке кричить і погрожує Фатмі, через її зустрічі з Азером. Риза розуміє, що Азер не та людина, яку потрібно кохати, але так як Фатма любить його, він не хоче заважати. kino-svit.com
Риза і Діла усамітнилися в мисливському будиночку, щоб відпочити від усіх.
Султан з Азером розлучаються. Азер робить пропозицію Фатмі, але ні Меліке, ні Риза не хочуть чути про такого зятя. Азер обіцяє Ризі виправитися і домогтися дозволу на весілля з Фатмою.
Діла з Ризой очікують результатів тесту на батьківство, і дуже хвилюються. Риза дізнається, що Меліс – його дочка.

35 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла, приїхавши додому до Ризи випадково дізнається, що Меліс його дочка. Вона ображена, що він сам їй не сказав.

Меліке радіє, і сподівається за допомогою внучки розлучити Ризу з Ділой.
Фатма з Азером продовжують зустрічатися, але Меліке це виводить з себе. Між Ділой і Ризой зростає відстань. Деякий час Діла уникає Ризу, але потім приймає рішення залишитися з коханим, і прийняти його дочку.
Фатма просить Ризу благословити їх з Азером, але той проти їхніх стосунків. Фатма засмучена, але Азер намагається заспокоїти її, він готовий боротися за неї. kino-svit.com
Фатма просить Ділу умовити Ризу дати згоду на їх шлюб. Але Діла повідомляє Ризе, що вони прийдуть сватати Фатму ввечері. Риза проти одруження сестри, але Діла розуміє що закоханим краще не заважати.
Фатма теж намагається поговорити з матір’ю, але Мелік навіть слухати нічого не хоче про Азера. Хайдар намагається заступитися за закоханих, але потім розуміє наскільки Меліке стала жорстока і бездушна.

Фатма знаходить спосіб, щоб змусити матір дати згоду на шлюб. Риза не зрозуміє чому мати поміняла своє рішення, але все ж дає згоду на шлюб.
Риза хоче забрати Меліс у Арзу, оскільки вважає, що вона погана мати.
Весілля Фатми і Азера проводять в особняку Баразаглоу, молоді щасливі, чого не можна сказати про Меліке і Ризу. Султан не може спокійно сидіти і дивитися на щастя колишнього.
Меліке на весіллі показує, наскільки вона ненавидить Ділу (каже, що через Ділу їх сім’ю переслідують нещастя). Меліке йде з весілля, не дочекавшись його закінчення. kino-svit.com Діла не розуміє, чому Риза дав матері її образити, але Риза встає на бік матері.
Діла ображена на коханого, а потім знаходить диск від Арзу. Вона не в силах витримати зраду коханого і має намір вбити Ризу.
В особняк Ризи приходить Меліс, Арзу забрали в поліцію, а бабуся у лікарні, тому вона прилетіла з Франції до нього. Меліс ще не знає, що Риза її батько.
Під час весілля у Султан починається кровотеча, але Азер наказує продовжувати веселитится і забороняє кликати лікарів. Фатма вагається – чи зможе Азер стати нормальним і добрим, або ж буде бездушним як і раніше …

36 серія “Моя кохана Діла” опис

Риза піклуватися про дочку, хоча вона не розуміє, чому її відправили до нього і не довіряє йому.

Діла уникає зустрічей з Ризой. Арзу хтось викрав.
Фатма ще ображена на Азера за його поведінку на весіллі. Вони їдуть в лікарню провідувати Меліке, у якої стався серцевий напад.
Всі бачать, що Діла чимось засмучена, але про причини вона нікому не говорить, крім Джанан. kino-svit.com
Меліке опинившись в лікарні, розуміє що вела себе несправедливо і просить у дітей вибачення. Риза не може зрозуміти чому Діла не приїхала в лікарню, чому не відповідає на його дзвінки.
До Діли та Джанан приїжджає однокурсник Суат, вони йдуть вечеряти. Суат ще з університету закоханий в Ділу і сподівається тепер її досягти. Суат новий прокурор в Адані.
Риза хоче розповісти Меліс правду, але поки не може зважитися, і запрошує її на прогулянку. Він бачить Ділу з Суато і влаштовує скандал.
Риза меблює кімнату для Меліс, віддає її в школу.
Султан просить допомоги у Фатми, адже Азер не випускає її з дому, а їй потрібно до лікаря. Азер з Фатмою миряться, він влаштовує для неї романтичні сюрпризи. Султан заздрить і будує плани помсти.
Меліке виписують з лікарні, побувавши між життям і смертю вона вирішує прийняти Азера і Ділу. Але Діла не відповідає навіть на дзвінки Ризи.
Азер йде у в’язницю до Сертара, показує весільні фото з Фатмою, сміється над ним. Сертар ненавидить і Азера, і Фатму, яку любить і Ризу, який видав її за Азера.
Діла дізнається від Джанан, що Рашид не писав передсмертну записку і не вбивав її маму. Діла настільки вражена, що кричить на всіх працівників та мешканців ферми. kino-svit.com Вона підозрює, що в цьому замішаний або Азер або Султан.
Джанан розповідає Ризі, що Діла вважає його зрадником, але повіривши у невинність Ризи – допомагає влаштувати їм зустріч. Але Діла все одно не може повірити коханому.
Риза силою садить її в машину і везе у в’язницю до Сертара, щоб той підтвердив, що це витівки Сельчука і Арзу. Але Сертар жадає помсти, і каже, що нічого не знає про це …

37 серія “Моя кохана Діла” опис

Діла в люті, приїжджає в мисливські будиночок, спалює всі речі Ризи, їх фотографії.
Арзу викрав брат чоловіка Кадір, він вимагає від неї грошей. Вона дзвонить Ризі, щоб просити допомоги, але той після її витівок навіть слухати не хоче.
Меліке грає з онукою, радіє її компанії. kino-svit.com
Риза шукає Ділу, але не може знайти. А Діла не може прийти в себе, не знає як далі бути.
Джанан намагається переконати Ділу, що Риза не обманював її, Діла і сама хоче в це повірити, але не може.
Між Ризой і Суатом нова сварка, адже Риза часто бачить їх разом і ревнує.
Азер дарує Меліке дзеркало, і хоча подарунок їй не сподобався, вона не показала цього. Фатма розповідає матері, що щаслива з Азером.
Азер на полі карає працівників, за те що вони сміялися над людиною у якої немає дітей.
Риза продовжує пошуки Діли, але дзвінок Меліс повертає його додому.
Риза не знає як сказати Меліс, що вона його дочка. Діла залишається у Джанан, вона засмучена, і вирішує повернутися в Стамбул.
Азер загрожує Султан, радить їй виїхати з особняка. kino-svit.com Фатма привозить до Султан лікаря, так як Азер не дозволяє їй виходити з особняка.
Джанан радить Ризі не переслідувати Ділу. Меліке приїжджає до Діли щоб вибачитися, обіцяє що не втручатиметься в їх відносини. Але Діла повідомляє, що між ними з Ризой все закінчено і вона їде.
Риза дізнавшись, про плани Діли, їде до неї, але щоб він не сказав вона не може йому повірити і їде …

38 серія “Моя кохана Діла” опис

По дорозі в аеропорт Діла їде на могилу матері, втрату якої ще не може пережити, і згадує обіцянку дану Сеіту.
Всі працівники засмучені від’їздом Діли, адже від Азера можна чекати чого завгодно. Азер почувається господарем, вичитує працівників, але його перериває Діла, яка вирішила не залишати господарство на Азера і виконати обіцянку дану Сеїту.
Риза засмучений від’їздом Діли, розповідає матері про причини розставання. Але дізнавшись про її повернення хоче і далі боротися за неї.
Азер не може зізнатися Фатмі, чому покарав робітників, адже Фатма мріє про дітей, а він не може зізнатися що безплідний. Азер страждає, що не зможе зробити Фатму щасливою матір’ю.
Арзу тримають в заручниках, вона повинна просити грошей у Ризи. kino-svit.com Вона просить Кадира відпустити її, щоб вона сама знайшла гроші.
Суат намагається підтримати Ділу, витягнути її на прогулянку, але вона нікого не хоче бачити, грубить йому.
Меліс не може зрозуміти чому матір залишила її на сторонніх людей, чому вона не повертається. Риза намагається заспокоїти її, переконує, що Арзу вернеться, але Меліс засмучена.
Джанан повідомляє Ділі, що графологічна експертиза не знайшла вбивцю її матері. Діла підозрює Азера і знову накидається на нього.
Азер після допиту Діли накидається на Султан і дізнається, що це вона убила і Ерен, і Рашида. Але Султан загрожує йому – говорить що звинуватить його у смерті Рашида, а якщо всі дізнаються, що він безплідний, то він буде зганьблений і Фатма його кине.
Діла сповнена рішучості знайти вбивцю матері і помститися.
Фатма знаходить підхід до Меліс, і трохи заспокоює дівчинку.
Азер вирішує знайти людину, яка написала передсмертну записку, щоб підставити Султан без шкоди для себе.
Діла просить вибачення у Суата, що накричала на нього. Суат, щоб зблизитися з Ділой просить допомоги в покупці меблів для дому. Їх разом бачить Риза і виходить з себе.  kino-svit.com
Риза в прокуратурі влаштовує з Суатом скандал, а Діла дізнавшись про це призначає Ризі зустріч. Джанан щоб усунути Ризу розповідає Суату, історію вбивства Ісхана.
В особняк Баразоглоу приходить старий, який написав записку від імені Рашида …

39 серія “Моя кохана Діла” опис

Султан, щоб відвернути всіх від старого симулює потуги і їй викликають лікаря.
Суат запрошує Ділу на вечерю. Діла, щоб не давати йому надій їде туди разом з Джанан. Джанан закохана в Суата, але не подає виду, оскільки знає, що той мріє тільки про Ділу. kino-svit.com
Суат починає вивчати справу про вбивство Ісхана, і знаходить докази невинності Махмета. Тепер він має намір довести провину Ризи і посадити його.
Фатма турбується про Султан, а та краде у неї коштовності. Султан хоче вирішити питання з старим, так як боїться в’язниці.
Арзу знову дзвонить Ризі, але той відмовляє їй у допомозі. Кадир змушений взяти Арзу і приїхати в Адану, щоб виманити у Ризи гроші.
Меліс йде вчитися в місцеву школу.kino-svit.com Там однокласники сміються над нею і вона тікає. На вулиці її бачить Діла і відвозить додому.
Азер просить у Діли, шанобливо до нього ставитися, а він допоможе їй знайти вбивцю матері.
Азер зрозумів, що старий писав записку від імені Рашида, і тому Султан симулювала потуги. Азер хоче знайти старого і вивести її на чисту воду.
Фатма відвідує Сертара у в’язниці, повідомляє про заміжжя і просить не шкодити брату.
Меліке розпитує Ділу про розслідування Суата, але Діла нічого не знала про це.
Азер дізнавшись, що Фатма збрехала йому дізнається, що вона їздила до Сердара, це виводить його з себе. Вони сваряться.
Меліс випадково чує, що Риза її батько, для неї це сильне потрясіння, вона тікає…

40 серія “Моя кохана Діла” опис

Пошуки Меліс тривають і вдень і вночі. Риза переживає за дочку, адже дочка одна посеред лісу.
Азер дізнавшись про зникнення дівчинки їде допомагати в пошуках, а Фатма знаходиться поруч з матір’ю, яка теж турбується за внучку.
Арзу з Керімом вже в Адані, той продумує план знищення Ризи, і як не хитрує Арзу, але їй не вдається позбутися від нього.
Діла за порадою Джанан їде за покупками, щоб відволіктися і бачить Арзу, яка при зустрічі збігає.
Джанан, приїжджає в особняк Діли і поки її немає шукає фото Ризи з пістолетом, з якого був убитий Ісхан. Джанан це змушена зробити через Суата, але раптове повернення Діли заважає її пошукам.
Але Суат не має наміру здаватися, він жадає посадити Ризу у в’язницю – він знаходить людину, яка повинна знайти йому цю фотографію в особняку Селямоглоу.
Меліс знаходять вранці, вона впала і зламала руку. kino-svit.com Після відвідин лікарні, вони з Ризой зблизилися, він розповів їй, що не знав про неї, але тепер завжди буде з нею. Тепер Меліс знає правду, що Риза її батько, і Меліке і Фатма її нова сім’я.
Фатма бачачи спілкування Хайдара з матір’ю, загрожує все розповісти Ризі. Меліке дорікає дочці в неповазі, адже у неї з Хайдаром тільки дружні стосунки. Але ненависть Фатми до Хайдара дуже велика – вона вимагає щоб його не було в особняку. Якщо Мелік ще хоче боротися, то Хайдар вирішує піти … Риза не може зрозуміти чому Фатма прискіпується до Хайдара.
Султан знаходить спосіб умовити водія відвезти її до старого, який написав записку від імені Рашида, але вона не знає що за ними стежить Азер. kino-svit.com
Фатма і Азер помирилися, хоча вважають один одного винними у трагедії, адже якби Фатма не збрехала, то він би не зірвався і не вдарив її.
Меліс розуміє, що Риза і Діла люблять один одного, хоча і не разом, і вирішує допомогти їм у примиренні. Риза на прохання Меліс, везе її до Діли, але Діла ображена, ще й повернення Арзу виводить її з себе, Риза їде, залишивши Меліс з Ділою і Фатмою.
Риза розуміє, що повернення Арзу принесе неприємності і посилює охорону.
Азер стежить за Султан, вони дізнаються, що старий потрапив до лікарні, а приїхавши туди дізнаються про його смерть. Для Султан більшого щастя і не потрібно, а от Азер розчарований, що знову не зміг позбутися Султан.
Фатма розповідає братові про відносини Хайдара з матір’ю …

“Моя кохана Діла” опис серій 41-50

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Аня

  А 35-та серія на п’ятницю? киньте будь-ласка

  Відповіcти
 2. dashk@

  а коди буде опис 35 серії?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   зараз опублікую)

   Відповіcти
   1. Аня

    Чекаємо 35-ту

    Відповіcти
   2. dashk@

    А скажіть будь ласка коли чекати опис 36 серії?

    Відповіcти
    1. yulianna автор

     описи нових серій в пн.

     Відповіcти
 3. віка

  Скажіть будь-ласка в п’ятницю серіал моя кохона Діла закінчиться?Бо з 22червня починається новий серіал.

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Мабуть 1+1 вирішив показати лише 1 сезон серіалу, але описи серій на сайті будуть продовжуватися)

   Відповіcти
 4. віка

  Хоч докінця серіал глядачі додивляться ?І коли кінець.

  Відповіcти
 5. Ирина

  Скажите , в пятницу по 1+1 будет последняя серия сериала ?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Згідно програми телеканалу ТАК. кого цікавить продовження чекайте нових описів по пн.

   Відповіcти
 6. віка

  Напишіть будь-ласка коли закінчиться серіал невже у п’ятницю?Чи його перенесуть.Бо рекламують з понеділка22.06.15р.новий серіал.Дякую.

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Мабуть канал вирішив показати лише 1 сезон серіалу, але описи серій на сайті будуть продовжуватися)

   Відповіcти
 7. Вікторія

  Коли буде опис 36 серії? Опоблікуйте будь ласка дуже цікаво що буде далі???

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   описи нових серій “Моя кохана Діла” по пн.

   Відповіcти
 8. Вікторія

  Це кожного понеділка буде опис нових серій?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   так, наступного тижня в пн. 5 нових серій і т.д.

   Відповіcти
 9. Вікторія

  Напишіть будь ласка коли по телевізору покажуть кінець серіалу “Моя кохана Діла”?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   На 1+1 було показано лише 1 сезон серіалу “Моя кохана Діла”, про показ другого сезону нічого не відомо. (думаю через низькі рейтинги серіал зняли з ефіру). “Чорна троянда” в порівнянні з Ділою набагато цікавіший серіал.

   Відповіcти
 10. Вікторія

  Ні я думаю Діла самий найцікавіший турецький серіал))) ,а Діли ще багато нових серій буде описів?

  Відповіcти
 11. Вікторія

  А в інтернеті є продовження Діли?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   на ютубі “Госпожа Дила”, но перевод там не очень(

   Відповіcти
 12. anon

  Де можна скачати 2 сезон на українській?

  Відповіcти
 13. Вікторія

  А ще багато нових серій буде?

  Відповіcти
 14. Вікторія

  А далі будуть описи серій моя кохана діла? Це ж ще не всі описи?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   нові описи в пн.

   Відповіcти
 15. Вікторія

  Дуже дякую…..я дуже чекаю описів)

  Відповіcти
 16. Вікторія

  А коли будуть описи. Нових серий?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   Описи “Дили” по понеділкам

   Відповіcти