«Моя кохана Діла» серіал

Моя кохана Діла

«Моя кохана Діла» – турецький серіал, який вийшов на екрани в 2012 році, розповідає захоплюючу історію жорстокої ворожнечі двох сімейних кланів – Селімоглу і Баразоглу.

Скільки серій в серіалі “Моя кохана Діла”?

У турецькому серіалі 62 серії по 90 хвилин (або 124 по 45 хвилин)

«Моя кохана Діла» опис

«Моя кохана Діла» опис серій

Риза плекав мрію про те, що одного разу він стане власником великого заводу. Мрії повинні виконуватися, тому не відкладаючи в довгий ящик, він зайнявся пошуками місця для будівництва. І коли він підібрав землю, виявилося, що молодший син господаря ділянки Азер виступив проти продажу.

Чергові переговори закінчуються трагедією. Вийшовши з себе Риза, вихоплює зброю і стріляє в Азера. Його брат Ісхан кидається до Азера і прикриває його своїм тілом, отримавши кулю, призначену братові. Після похорону Ісхана, його убита горем вдова Діла, дає клятву помститися вбивці чоловіка. Але, як завжди, доля-лиходійка, вирішує зіграти з жінкою злий жарт.

Незабаром доля зведе їх разом, але підсумком стане не реалізована помста, а пристрасна любов. Діла закохається в Ризу, не знаючи, що саме він убив її чоловіка. Тільки через якийсь час перед нею відкриється правда. Як вчинить вона після цього: чи пробачить його або виконає свою клятву? Або їй вистачить сил подолати ненависть і побудувати нове життя з коханим чоловіком?

«Моя кохана Діла» актори

Хатідже Шенді (Hatice Şendil) → Діла
Еркан Петеккая (Erkan Petekkaya) → Риза
Хюлья Дарджан (Hülya Darcan) → Меліке
Енгін Сенкан (Engin Senkan) → Сеит
Неджіп Мемілі (Necip Memili) → Азер
Ахмет Дюшенкаллар (Ali Düsenkalkar) → Джаніп
Йончев Чевхер (Yonca Cevher) → Султан
Октай Гюрсу (Oktay Gürsoy) → Метін
Озлем Токаслан (Özlem Tokaslan) → хайр
Іесім Гюль Аксарая (Yesim Gül Aksar) → Ерен
Бурчин Абдуллах (Burçin Abdullah) → Фатма
Махір Гюншірай (Mahir Günşiray)

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар