“Сашка” опис серій 41-50

"Сашка" опис серій

“Сашка” зміст серій 31 – 40 дуже часто потрібно, коли пропустиш серію улюбленого телесеріалу , а так як прем’єра відбулася тільки на каналі Україна , то прочитати що буде в нових серіях, не вдасться, творці тримають інформацію в секреті.

 “Сашка” опис 41 серії

Борис доводить Ольгу до втрати свідомості. Руслан знову робить Саші пропозицію руки і серця. Андрій звертається до Марії за допомогою. Марія відноситься до Андрія не просто як до пацієнта. Саша повертається до роботи на мийці. Коля береться підготувати Сашу до вступу в університет. Катя та Андрій цілуються. Їх бачить Саша .

 “Сашка” опис 42 серії

Саша повертається до роботи в будинку Привалова. Андрій просить Сашу не відштовхувати його. З Мариною їх пов’язує тільки дитина . Саша зізнається Валентині, що ніколи не пробачить батька. Руслан бачить, як Андрій намагається обійняти Сашу проти її волі. Марина загрожує Андрію викрити їх відносини перед громадськістю.

 “Сашка” опис 43 серії

Володимир пропонує Руслану стати його особистим водієм. Ольгу мучать сумніви, в якому з чоловіків вона помилилася. Саша просить Віктора поговорити з Андрієм, щоб той не давав помилкових надій Каті. Максим застає Свєту в своєму будинку. Анатолію вдається завоювати прихильність Дарини . Ольга виганяє Вікторію з галереї.

 “Сашка” опис 44 серії

Анатолій робить Дарині пропозицію руки і серця. Саша через Андрія отримує догану від Любові за негідну поведінку. Віктор пропонує Марині розлучитися з Андрієм і вийти за нього заміж. Саша знову застає як цілуються Катя і Андрій. Борис дізнається про те, що в клубі дозвілля «Схід» , скоро повинна з’явитися співробітниця, на яку Ірина Миколаївна дуже розраховує.

 “Сашка” опис 45 серії

Катя попереджає Сашу не стояти на шляху їх з Андрієм відносин. Андрій усвідомлює, що скоро стане батьком і починає підготовку до появи малюка. Ольга робить Марині зауваження з приводу її розповнілий фігури. Володимир випадково зустрічає Сатин. П’яна Сатин нападає на Марію Марина відправляється до Привалових, щоб розповісти про їх з Андрієм шлюб та майбутню дитину .

 “Сашка” опис 46 серії

Валентина знаходить блокнот Свєти. Анатолій застає як цілуються Максим і Оксана. Борис вирішує оголосити в ефірі телемарафону про заручини Марини та Богдана. Максим робить Оксані пропозицію руки і серця. Вілен ставить Ользі умова – або аукціон проводить Вікторія, або він закриває галерею. Любов зізнається Володимиру, що ніколи не зможе прийняти його позашлюбну дитину.

 “Сашка” опис 47 серії

Андрій пропонує Марині виїхати на півроку за кордон, там перечекати вибори і народити. Ольга приходить в лікарню до Вікторії просити ту про проведення аукціону. Андрій запитує Сашу, чи вийде вона заміж за Руслана. Галя ображається на Сашу, вважаючи, що та зазналася . Дарина робить Саші сюрприз з нагоди марафону – дарує їй гарне вбрання. Володимир вирішує подарувати Саші брошку своєї мами. Саша виступає на благодійному телемарафоні Привалова із зворушливою промовою, і викликає захват у навколишніх. У прямому ефірі телемарафону Марина заявляє, що недавно вийшла заміж …

 “Сашка” опис 48 серії 

Андрій заступається за Марину перед Борисом. Любов помічає у Саші брошка матері Володимира і вирішує , що дівчина її вкрала. Борис вирішує застрелити Володимира. Сохатскі пропонують Марго зробити спільну заяву в пресу про шлюб Андрія та Марини, як факт об’єднання двох конкуруючих сил. Віктор бреше Марго, що не знав про весілля Андрія. А знав тільки, що Марину він не любить – та приперла його до стінки своєю вагітністю. І Катю теж не любить. Любить він зовсім іншу …

 “Сашка” опис 49 серії

 Володимир вирішує сьогодні ж розповісти всім правду про Сашу. Катя підкуповує Свєту, щоб та таємно приносила їй спиртне. Любов відбирає у Саші брошку і зі скандалом виганяє ту з дому. Марго розпоряджається більше не пускати Андрія в штаб партії. Борис вирішує силою забрати Марину додому, а якщо Андрій вирішить втрутитися – йому не жити. Катя не втрачає надії вийти заміж за Андрія. Андрій хапає Сашу і просить не йти і не викреслювати його зі свого життя. Це бачать Володимир і Дарина. Любов при всіх звинувачує Володимира в романі з Сашою.

 “Сашка” опис 50 серії

Борис не вірить Поліні, що Марини немає вдома, починає вибивати двері. Володимир заступається за Сашу перед Любов’ю . Він проти того, щоб дівчина йшла з їхнього будинку. Андрій і Руслан б’ються через Сашу. Володимир зізнається Андрію, що сильно в ньому розчарований. Мало того, що Андрій таємно одружився на Марині , він ще продовжував морочити голову Каті і розбив серце Саші. П’яна Катя вирішує поговорити з Андрієм. Володимир попереджає Андрія, щоб той не наближався до Саші. Борис, увірвавшись в будинок Привалова, стріляє в Володимира, але Саша встигає закрити його собою.

“Сашка” зміст серій 51-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар